Manchester United. Carragher przejechał się po Ronaldo. "Zawsze uważałem, że to był dziwaczny transfer"

Carragher przejechał się po Ronaldo. "Zawsze uważałem, że to był dziwaczny transfer"
Russell Hart/Pressfocus
Autor: Marcin Karbowski 04 Sie 2022 | 10:32
Jamie Carragher ostro ocenił Cristiano Ronaldo. Według niego obecnie nikt już nie chce Portugalczyka.
Ronaldo po zaledwie roku uznał, że nie chce dłużej grać w Manchesterze United. 37-latek jest zniechęcony tym, że "Czerwone Diabły" nie zagrają w najbliższej edycji Ligi Mistrzów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Doświadczony napastnik nie przygotowywał się do nowego sezonu wraz z drużyną. Jego nieobecność na zgrupowaniu MU w Azji i Australii tłumaczono problemami osobistymi. Jednocześnie w mediach pojawiało się mnóstwo informacji o jego możliwym transferze.
Na razie na odejście Ronaldo się nie zanosi. MU nie chce pozwolić mu na transfer. Nie widać też chętnego na przejęcie Portugalczyka. Jego sytuację zdecydowanie ocenił Carragher.
- Zawsze uważałem, że Ronaldo był dziwacznym transferem. Przeczuwałem, że taka sytuacja nadejdzie - stwierdził Carragher.
- Nie mogłem uwierzyć w to, że Manchester United podpisał z nim kontrakt na dwa lata z opcją przedłużenia na kolejny sezon. On nigdy nie zagra drugich skrzypiec, a wiemy przecież, że na pewnym etapie kariery nie jest się już tym samym zawodnikiem, co wcześniej. Ronaldo nadal jest świetnym strzelcem, ale nie tym piłkarzem, co kiedyś - dodał były obrońca Liverpoolu.
- Wygląda na to, że żaden inny klub go nie chce. Nie sądzę, by chciał go ten Hag. Nie jestem nawet do końca pewien, czy szatnia Manchesteru United go chce - podsumował Carragher.
Manchester United pierwszy ligowy mecz w nowym sezonie rozegra w niedzielę. Podejmie wówczas na Old Trafford zespół Brighton.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Daily Mail

Dyskusja 4