Patryk Klimala zmarnował rzut karny w MLS! Beznadziejny strzał Polaka [WIDEO]

Patryk Klimala nie wykorzystał rzutu karnego w meczu New York Red Bulls - Minnesota United. Jego drużyna przegrała 0:1.
Klimala udanie rozpoczął sezon. Po dwóch meczach miał na koncie gola i trzy asysty. Czesław Michniewicz przyznał, że "ma na peryskopie" 23-letniego napastnika.
Piłkarz New York Red Bulls nie poprawił swoich notowań w meczu z Minnesotą United. Już w 14. minucie podszedł do rzutu karnego, ale strzelił fatalnie. Nie dość, że blisko środka bramki, to jeszcze lekko. Bramkarz rywali nie miał problemu ze złapaniem piłki.
Jedyny gol meczu padł w 51. minucie. Zwycięstwo zespołowi z Minnesoty dał Amarilla.
Klimala spędził na boisku całe spotkanie. W 80. minucie w barwach drużyny z Nowego Jorku wszedł na nie były piłkarz Legii Warszawa - Luquinhas.
Marcin Karbowski14 Mar 2022 · 07:21
Źródło: Twitter