Kolejny popis Jessego Lingarda! Pięć goli w meczu West Hamu z Leicester, "Młoty" coraz bliżej LM [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 11 kwi 2021 | 17:00
West Ham pokonał Leicester 3:2. Bohaterem "Młotów" został Jesse Lingard. Piłkarz, który jest wypożyczony z Manchesteru United, ustrzelił dublet w arcyważnym spotkaniu.
W pierwszej połowie Leicester oddało więcej strzałów, ale "Lisom" brakowało skuteczności. Łukasz Fabiański pewnie interweniował przy próbach Jamiego Vardy'ego oraz Kelechiego Iheanacho.
West Hamowi wystarczyła jedna akcja, aby objąć prowadzenie. W 29. minucie Vladimir Coufal podłączył się do akcji ofensywnej, wypatrzył w polu karnym Jessego Lingarda, a ten zaskoczył rywali precyzyjnym strzałem w prawy róg bramki.
Tuż przed przerwą wychowanek Manchesteru United trafił do siatki po raz drugi. Jarrod Bowen otrzymał podanie na wolne pole i ze spokojem obsłużył Lingarda, który skompletował dublet. Były to bramki nr 7 i 8 ofensywnego pomocnika od momentu dołączenia do drużyny "Młotów".
Druga połowa rozpoczęła się od kolejnego ciosu zadanego przez West Ham. W 48. minucie Iheanacho zanotował stratę w środku pola, rywale ruszyli z szybkim atakiem, który sfinalizował Bowen po asyście Tomasa Soucka.
W 54. minucie do siatki trafił jeszcze Issa Diop, jednak środkowy obrońca znajdował się na pozycji spalonej i trafienie nie zostało uznane.
Leicester obudziło się w końcowej fazie spotkania. W 70. minucie Arthur Masuaku nie upilnował na skrzydle Ricardo Pereiry, który ze spokojem wyłożył piłkę do Iheanacho. Nigeryjczyk strzelił siódmego gola w tym sezonie ligowym. W doliczonym czasie gry Iheanacho po raz drugi wpisał się na listę strzelców, wykorzystując zagranie z prawej strony boiska.
"Lisom" nie udało się jednak doprowadzić do remisu i ostatecznie zespół prowadzony przez Davida Moyesa wygrał 3:2. Mimo porażki, Leicester utrzymało trzecie miejsce w lidze. West Ham jest czwarty ze stratą jednego punkty do podopiecznych Brendana Rodgersa.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

0
Lingard gosc ktory w Unt byl wysmiewany i wyszydzany na kazdym kroku a zmienil klub i okazalo sie ze to kawal pilkarza.
11 kwi 2021 | 18:27
0
No to moze zobacz jak gral w United najpierw co?
11 kwi 2021 | 17:13
0
Brawo Lingard i spółka.Chłopak niesamowicie odżył po przejściu do West Hamu .
11 kwi 2021 | 17:09
0
brawo :) nie będę miał nic przeciwko jeśli taki układ top4 się zachowa do końca sezonu :)
0
Ale najlepsze jest to że gdy Młoty kupowały graczy za dużą kasę i to graczy klasowych to walczyły o utrzymanie teraz kupują średnich graczy i walczą o LM. Gdzie tu logika gdzie tu sens.
11 kwi 2021 | 18:00
0
Była by to duża niespodzianka że West Hum znalazł by się w top 4. Ja to nawet wole West Hum od Chelsea aktualnie tabela mogła by zostać to końca sezonu.
Lingard super gracz , West Hum super zrobiło że go wypożyczyło. Brawo Młoty
11 kwi 2021 | 18:21
0
West Hum? West Ham jak już...
11 kwi 2021 | 18:54
0
No cóż duża pomyłka z mojej strony dziękuje za poprawkę.
11 kwi 2021 | 17:06
0
United wypożyczyli Lingard żeby pokonał Leicester żeby zajęło łatwe drugie miejsce🤯
11 kwi 2021 | 20:08
0
Chłopak nie poradził sobie z presja jaka była wywierana na niego w Manchesterze. Każdy jego ruch, każda decyzja na boisku była śledzona i wyszydzana nie tylko przez kibiców, ale także przez komentatorów czy media. Poszedł do WHU, czysta karta, od razu wywalczył stałe miejsce w składzie i co mecz dokłada cegiełkę do sukcesu drużyny. Sadze, ze wypożyczenie było dla niego zimnym prysznicem, które go zmotywowało, żeby zamknąć usta wielu ludziom i pokazać, ze się się nie poddał jeśli chodzi o Man United. Jeśli zostanie w WHU tez będzie to dla niego dobry ruch, a Mloty nawet jeśli nie wejdą do europejskich pucharów to i tak osiągnęły spory sukces i progress w porównaniu z zeszłym sezonem. Niedługo może się okazać, ze kolejny piłkarz United zasili szeregi drużyny z Londynu i tez fajnie byłoby gdyby „odżył”. Mowa oczywiście o Jonesie. Moyes i Phil znają się z czasów pracy Szkota na Old Trafford wiec to może być kolejny piękny i romantyczny comeback :) No nic, póki co cieszy forma Jessiego, ale nie zapominajmy tez, ze maja prześwietleni Soucka czy Declana Rice. Fajnie się ich ogląda
0
Co ten Lingard? Przeciez kibice United go wysmiewali na kazdy kroku. Inna sprawa, ze pezy piwerwszej bramce Schmeichel wybral sie na ryby.
0
Fajnie byłoby zobaczyć West Ham w Lidze Mistrzów.
11 kwi 2021 | 18:29
0
Bochater Dżesi ! Może się uda go wymienić za Declana ?
Nie oglądam Młotów ale jestem ciekawy czy ,jak już strzela te bramki dla Lońdyńczyków,robi dalej te wkurwiające murzynskie cieszynki ? Jezeli tak to gratuluję kibicom z Londynu :)
11 kwi 2021 | 18:30
0
No i gitara. Sprzedac za dobra cene i zainwestowac w kogos innego. W United chuja gral i nie bylo z niego wiekszego pozytku.
11 kwi 2021 | 20:17
0
W United nie grał
11 kwi 2021 | 17:17
0
Lingard to kolejny zawodnik, który po odejściu z Memczesteru nagle przypomina sobie jak się gra w piłkę. Nie jest to też przypadek, że praktycznie każdy kto tam trafia, nieważne jak dobrym był piłkarzem wcześniej czy później zacznie grać chujnie. Lewandowskiego to by tam po miesiącu na Rasiaka przerobili.
11 kwi 2021 | 20:18