Ryan Giggs chce powrotu na szczyt. Ambitne plany legendy Manchesteru United

Ryan Giggs chce powrotu na szczyt. Ambitne plany legendy Manchesteru United
Łukasz Laskowski / Press Focus
Zapadł uniewinniający wyrok sądowy w procesie Ryana Giggsa. Legenda Manchesteru United nie zamierza tracić czasu i planuje powrót na szczyt.
Walijczyk został aresztowany w 2020 roku. Proces Giggsa, w którym został oskarżony o stosowanie przemocy wobec partnerki rozpoczął się w 2022 roku.
Dalsza część tekstu pod wideo
Ostatecznie zarzuty wobec emerytowanego piłkarza zostały wycofane. Więcej o procesie i uniewinnieniu Giggsa pisaliśmy TUTAJ.
W momencie aresztowania Giggs był selekcjonerem reprezentacji Walii. W związku z zarzutami były piłkarz Manchesteru United zrezygnował z posady 20 czerwca 2022 roku.
49-latek trenował reprezentację od 2018 roku. Ze względu na rezygnację, Giggsowi nie udało się poprowadzić Walii na turnieju międzynarodowym, choć wywalczył z drużyną awans na EURO 2020. W kuluarach mówi się o powrocie Giggsa na stanowisko selekcjonera.
Krewni Giggsa twierdzą, że Walijczyk nie chce tracić czasu po wycofaniu zarzutów. Legenda Manchesteru United zamierza wrócić na piłkarskie szczyty. Były piłkarz wierzy, że jego reputacja pozostanie nienaruszona po zakończonym procesie.
- Pan Giggs odczuwa głęboką ulgę, że sprawa wreszcie dobiegła końca po prawie trzech latach walki o oczyszczenie jego imienia. Teraz został uznany za niewinnego wszystkich zarzutów i patrząc w przyszłość, chciałby odbudować swoje życie i karierę jako niewinny człowiek – mówił reprezentujący Giggsa w sądzie, Chris Daw.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki18 Jul 2023 · 21:04
Źródło: Daily Mail

Przeczytaj również