Wojciech Kowalczyk podsumował mecz z Bośnią: Trzydzieści minut pasztetu. I to takiego zepsutego

Adam Starszynski / PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 15 paź 2020 | 14:05
Wojciech Kowalczyk w programie "Stan Kadry" podsumował grę reprezentacji Polski w meczu z Bośnią. Były zawodnik uczynił to w charakterystyczny dla siebie sposób.
"Biało-Czerwoni" wczoraj pewnie sięgnęli po trzy punkty w starciu z Bośnią. W meczu rozegranym we Wrocławiu wygrali 3:0. Dwa gole zdobył Robert Lewandowski, jedno trafienie dołożył Karol Linetty. Nasi rywale od 15. minuty musieli radzić sobie w osłabieniu, gdy z boiska został wyrzucony Anel Ahmedhodzić.
Wojciech Kowalczyk przyznał, że w pierwszej połowie gra Polaków wyglądała rewelacyjnie. Później było już o wiele gorzej.
- Od momentu czerwonej kartki to była jazda bez trzymanki. Złapaliśmy Bośniaków i jechaliśmy ich jak koronawirus Polaków. Normalnie walec. Jakby wszystko wpadło, to do przerwy byłoby 5:0 - oznajmił.
- Jakby ktoś odpalił ten mecz w 60. minucie i zakleił sobie plastrem wynik, to byłby przerażony. Trzydzieści minut pasztetu. I to takiego zepsutego. Ze dwa miesiące leżącego na kaloryferach. Tak to wyglądało - dodał.
- Nie umiemy wygrywać z silniejszymi od siebie. Spokojnie ogrywamy tylko słabszych od siebie rywali. Jeśli tak będzie dalej, to na Euro czeka nas najwyżej drugie miejsce w grupie za Hiszpanią i out w pierwszej rundzie pucharowej - zaznaczył.
Kowalczyk odniósł się też do absencji Piotra Zielińskiego. Pomocnik Napoli nie dotarł na zgrupowanie z powodu zakażenia koronawirusem.
- Jestem zadowolony z tego, że zobaczyłem odmienne linie pomocy. Widzieliśmy w tych spotkaniach, że można bez względu na to, kto tam grał. Może bez presji Zielińskiego postanowili sobie pograć w piłkę? Nie muszą mu oddawać piłki. Dobrze, że go nie było, bo zobaczyliśmy nowych zawodników - podkreślił.
- W pomocy nie było tragicznie. Wręcz przeciwnie - było bardzo dobrze. Lewandowski grał sobie z każdym zawodnikiem ze środka pola - zakończył.
Źródło: Stan Kadry/Weszło

Tabela ligowa - Liga Narodów UEFA

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 15

15 paź 2020 | 21:11
0
Pierdolony palant znow musi sie udzielac.Sam jest jak ten zepsuty pasztet.
15 paź 2020 | 17:58
0
Chyba celem na Euro jest wyjście z grupy nie wygranie grupy z Hiszpanią. Wygrywaliśmy 3-0 Brzęczek zrobił 5 zmian czyli połowę ludzi z pola wymienił to co Kowalowi nie pasuje? Mnie nie pasuje jak gwiżdże nosem podczas transmisji gdzie występuje i musze z tym żyć
15 paź 2020 | 17:10
0
Kowalczyk piszesz bzdety polska z bosnia na wyjezdzie wygrała 2-1 i Bosniacy tez sobie nie pograli a grali po 11 Co do ostatnich minut wynik był pewien i Bosnia ustawiła autobus zeby wiecej nie przegrac i grali tylko z kontry
15 paź 2020 | 16:32
0
Kowalczyk za Twoich czasów też chuja graliście a więcej piliście......sam Bąk w książce wspominał że masz chyba dwie wątroby i jak by tyle wypił dawno by już nie żył.....
15 paź 2020 | 16:23
0
Kowal przemówił ludzkim głosem!
15 paź 2020 | 15:33
0
Dobrze,że wykorzystali tą grę w przewadze,ale naprawdę pierwsze 15 minut każde podanie Bośniaków w przód przechodzące naszą pomoc jak masło, z lewą stroną obrony włącznie.Dwumecz z Bośnią nie weryfikuje poprawnie siły naszego zespołu,ale może doda to optymizmu i jakiejś determinacji.
15 paź 2020 | 15:29
0
Kowal to trochę za bardzo hejtuje, sam lubię wytykać błędy bo to się kadrze należy, w końcu są to osoby publiczne, a ich zarobki są powiązane z tym, ze kibice ich oglądają, więc konstruktywna krytyka jest nawet potrzebna, ale na siłę już z nich łacha drzeć to przesada. Zresztą ten niby wielki kozak legionista, ostatnio dał się poznać jako komentator polityki śmiejąc sie ze wsi i rolników i prawicowej ciemnoty...dziwne, że Stanowski go jeszcze zaprasza do programu.
15 paź 2020 | 15:09
0
Kowalczyk i Tomaszewski zakompleksione osoby które potrafią tylko krytykować. Zostań jeden z drugim trenerem i pokaż co potrafisz pewnie skończyło by sie taj jak z karira trenerska Bońka
15 paź 2020 | 14:53
0
Zielu w formie jest i tak potrzebny, może weźmie się do gry jak zobaczy ze ma konkurencję.
15 paź 2020 | 14:50
0
Przepraszam ale czy ten Pan jest uzależniony od alkoholu bo zdjęcie pokazuje już 2 lub 3 stadium alkoholizmu i spuchnięta wątrobę. Polecam odstawienie bo skończy się to źle i to już w niedługo czasie.
Powrotu do zdrowia
15 paź 2020 | 14:49
0
Kowal znowu sie najebal i przez 30 minut ogladal mecz FIFY na Twitchu
15 paź 2020 | 14:14
0
Na pewno Milik i Piątek nie mogą grać razem w ataku, bo latają bez ładu i składu. Lewy plus któryś z nich w napadzie.
15 paź 2020 | 14:40
0
Lewy sam zjebal z 3 akcje gdzie mogl dograć. W Bayernie by podal.
Nie rozumiem w ogole po co wpuszcza Piatka i Milika Brzeczek oni nic nie graja dno.
15 paź 2020 | 18:02
0
Milik zagubiony a Piątek nie biegał za piłką tylko za przeciwnikiem który do tej piłki szedł jakby z góry zakładał że nie wygra z nim pojedynku. W takiej formie Milik czy Piątek muszą chyba ustąpić Klichowi jeżeli nie powołamy innych napastników
15 paź 2020 | 14:08