Wygrana Broendby IF z Aalborg BK. Gol Kamila Wilczka

brondby.com
Broendby IF pokonało u siebie Aalborg BK 2:1 (1:0) w niedzielnym meczu 6. kolejki duńskiej ekstraklasy.
Gospodarze objęli prowadzenie w tym starciu w 32. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Dominik Kaiser.
Prowadzenie Broendby IF w 49. minucie powiększył Kamil Wilczek, który strzałem z pola karnego pokonał Jacoba Rinne. Jedynego gola dla gości strzelił z kolei w 55. minucie Patrick Olsen.
Wilczek przebywał na murawie w pełnym wymiarze czasu, zanotował szósty ligowy występ w trwającym sezonie i ma już na koncie siedem trafień.
Podopieczni Nielsa Frederiksena mają na koncie trzynaście punktów i zajmują trzecie miejsce w tabeli. Zespół Jacoba Friisa z dorobkiem siedmiu "oczek" plasuje się na siódmej lokacie.