Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Żużel. Adrian Miedziński: Fizycznie przygotowany byłem bardzo dobrze, ale definitywnie w złą stronę poszedłem

PGE Ekstraliga: Pierwszy finał dla Get Well Toruń
Źródło zdjęcia: Andrzej, wikipedia

- To był ciężki sezon. Chyba jeden z najcięższych w mojej karierze - wyznał Adrian Miedziński w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

Wychowanek klubu z Torunia, po dwóch latach spędzonych w Częstochowie, postanowił wrócić do "Aniołów", którzy będą walczyć w przyszłym roku na zapleczu PGE Ekstraligi.

- Fizycznie przygotowany byłem bardzo dobrze, ale definitywnie w złą stronę poszedłem, jeżeli chodzi o sprzęt. Chciałem przechytrzyć system i nie wyszło. Kiedy spojrzymy na dorobek medalowy, to źle nie jest, bo udało się wywalczyć tytuł mistrza Szwecji i brąz w PGE Ekstralidze. Za dużo się jednak w tym sezonie męczyłem. Tak być nie powinno - podkreślił Miedziński.

- Ciężko patrzy się na problemy klubu z Torunia. Każdy jednak uczy się na błędach. Ja ich trochę ostatnio popełniłem, bo jak wspomniałem, poszedłem w złą stronę ze sprzętem i przedobrzyłem. Mam wrażenie, że podobny los spotkał właścicieli toruńskiego klubu - zaznaczył wychowanek "Aniołów".

- W Częstochowie poznałem bardzo fajnych ludzi. Tam są też świetni kibice, którzy z tego co wiem, najliczniej zapełniali stadion podczas meczów PGE Ekstraligi w tym sezonie, a ich doping jest doskonały. Bardzo dobrze mi się startowało w tym klubie. Będę go miło wspominał i trzymał za niego kciuki - dodał Miedziński.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.