Milik z ważnym przesłaniem

Milik z ważnym przesłaniem
Dodał: Saracen 16 maj 2021 | 23:08

Dyskusja 128

16 maj 2021 | 23:48
0
NIE CHCEMY POLITYKI W SPORCIE...
17 maj 2021 | 01:28
0
Dokładnie.
17 maj 2021 | 01:31
0
Gorzkie, że jeszcze niedawno homoseksualizm opisywany był (słusznie i zgodnie z nauką) jako dewiacja seksualna. Dziś jest nazywana czymś normalnym. Co gorsza, nie wolno w tej kwestii mieć własnego zdania (choćby takiego, jakie kiedyś głosiły książki do biologii, czy wikipedia). Jeśli uważasz, że homoseksualizm to coś niewłaściwego, robią z Ciebie osobę ograniczoną, homofoba i jakiegoś zwyrola - Ciebie!

Mnie nie przeszkadza, że facet lubi drugiemu facetowi tyłka nadstawiać "w imię miłości" (choć bardziej chodzi o zwyczajne zaspokajanie potrzeb seksualnych), dopóki mnie to nie dotyczy. Tylko czemu nie mogę mieć własnego zdania? Muszę mieć światopogląd taki, jak mi każą. Jeśli jest to walka o wolność i równość to jest to jakaś chora, zwyrodniała odmiana.
17 maj 2021 | 03:13
(Edytowany)
no kiedys homoseksualizm byl uwazany za dewiacje, ale dalsze badania wykazaly ze jednak nie jest, wiec przestal byc za nia uwazany. swoja droga zdarzylo sie to sporo przed zalozeniem wikipedii xD
mozesz miec swoje zdanie, ale twoje zdanie jest oparte na nieaktualnej wiedzy naukowej, to tak jakbys upieral sie ze slonce kreci wokol ziemii bo kiedys naukowcy w to wierzyli xD i jeszcze byl splakany ze ludzie pukaja sie w glowe bo przeciez ty masz swoje zdanie, ale oni juz nie moga go krytykowac xD
kto ci kaze miec jakis swiadopoglad? przychodzi ci do domu jakas policja mysli? xDD
0
no kiedys homoseksualizm byl uwazany za dewiacje, ale dalsze badania wykazaly ze jednak nie jest, wiec przestal byc za nia uwazany. swoja droga zdarzylo sie to sporo przed zalozeniem wikipedii xD
mozesz miec swoje zdanie, ale twoje zdanie jest oparte na nieaktualnej wiedzy naukowej, to tak jakbys upieral sie ze slonce kreci wokol ziemii bo kiedys naukowcy w to wierzyli xD i jeszcze byl splakany ze ludzie pukaja sie w glowe bo przeciez ty masz swoje zdanie, ale inni juz nie moga go krytykowac xD
kto ci kaze miec jakis swiadopoglad? przychodzi ci do domu jakas policja mysli? xDD
17 maj 2021 | 09:25
0
To, co piszesz nt. homoseksualizmu nie jest wiedzą naukową. Z punktu widzenia biologii homoseksualizm jest odchyłem od normy, a norma polega na tym, że "jedynym słusznym" sposobem na przetrwanie gatunku, począwszy od najbardziej prymitywnej rośliny, a skończywszy na człowieku, jest rozmnażanie. To, co uważasz za "aktualną wiedzę naukową" nie jest nią. Jest w zasadzie antynaukową opinią funkcjonującą we współczesnym świecie, w którym nikogo nie wolno urazić. To, co powinna oceniać biologia, przeniesiono do świata socjologiczno-behawioralnego i w tym miejscu homoseksualizm zaklasyfikowano jako dodatkową orientację seksualną, a więc normę. Idąc tym tropem pociąg seksualny do zwierząt lub małych dzieci również można by nazwać inną orientacją seksualną i uczynić legalną w świetle "Twoich" "aktualnych badań".

Pytasz też, kto mi każe mieć jakiś światopogląd. Nie rozumiem celu takiego pytania. Staram się do wniosków dochodzić sam. Każdy ma jakiś światopogląd, ja podzieliłem się własnym, oczekując ewentualnie kulturalnej wymiany zdań. Sam fakt, że w serwisie poświęconym piłce nożnej piszę o homoseksualizmie jest dziwny, no ale to nie ja wymyśliłem, bo ten "trend", jak widać, wszedł do sportu, wchodzi do niemal każdego obszaru. Daliby spokój tym normalnym, zwykłym ludziom, którzy są homoseksualistami, nie sądzę, że tacy potrzebują epatowania tego tematu wszędzie, gdzie się spojrzy. Tęczowa flaga zresztą jest niepotrzebnym gadżetem, kojarzy się niepoważnie i moim zdaniem nie pasuje do poważnych ludzi, niezależnie, czy są homo, czy nie.
17 maj 2021 | 09:34
0
@Kho świetnie wyjaśnione
17 maj 2021 | 09:52
0
Dziękuję!
17 maj 2021 | 14:20
0
Po pierwsze skąd "wniosek", że jedynym słusznym celem istnienia jest przetrwanie gatunku? I co w takim razie z tymi, którzy rodzą bezpłodni albo wybierają życie bez potomstwa? Też nie odpowiadają "normom"? I co zmusić ich do reprodukcji, pozbawić praw obywatelskich? Homoseksualizm to ok. 10% populacji. Są równie groźni jak rudzi (ok. 2% populacji) i leworęczni (do 15% populacji). To nie oni zagrażają przetrwaniu gatunku, tylko foliarze, szury i inne antynakowe idywiduła, takie jak ty ; ) Pozdro.
17 maj 2021 | 15:58
0
@bobrazmiana: Przeczytaj pierwsze zdanie, które napisałeś. Zastanów się jakie znaczenie ma słowo "istnienie". Tak, istnienie = przetrwanie gatunku. Tak, jedynym słusznym celem istnienia jest przetrwanie gatunku! Tak chce biologia, natura. Sam tego nie wymyśliłem przecież.
Słaby argument z bezpłodnymi. Nie rozmnażają się, no ale co z tego? Spora część płodnych też się nie rozmnaża. We florze i faunie, w ujęciu holistycznym, rodzą się jednostki z mutacjami, brakami, zresztą ewolucja to właśnie droga przez mutacje - bo oprócz tych niekorzystnych, zdarzają się korzystne, które pomagają w adaptacji.
Dla natury bezpłodni i homo są marginesem bez znaczenia, błędem na tyle znikomym, że nie zagrozi przetrwaniu.
Homoseksualizm dotyczy około 1% społeczeństwa, nie 10% jak napisałeś (i kto tu jest foliarzem?). Oczywiście nie potrafisz zdobyć się na kulturalną wymianę zdań, tylko musisz mnie obrażać, bo się pienisz z frustracji, nie mogąc podać sensownych argumentów.
17 maj 2021 | 17:09
0
Twój lęk przed innością jest zrozumiały (bo to nic nowego), ale jednak śmieszny (bo co ci do tego kto z kim chodzi do łóżka). Tak samo nienawidzono/bano się rudych, leworęcznych i wielu, wielu innch ludzi odznaczających się jakoś innością w tzw. większości. A ich istnienie już przez sam fakt tego, że się urodzili pokazuje że jest to jak najbradziej naturalna rzecz - bo zdażyła się w naturze. Problemem nie są inności tylko ci co je piętnują, to tacy jak ty są największym zagrożeniem dla naszej cywilizacji. Homoseksualizm, był, jest i będzie, bo tak chce natura. Szury jak ty też był, są i pewnie będą, bo tak chce religia i inne ruchy uwsteczniające rozwój cywilizacji. Wami rządzi strach przed tym czego nie rozumiecie, więc jeszcze raz radzę się dokształcić i dalszą część życia wieść odważnie, bez lęku przed homoseksualistami, leworęcznymi czy rudymi ; )
Ps.
Być może ty masz tak samo jak grzyby i muszki owocówki, że twoim jedynym hobby jest "przetrwanie twojego gatunku" - du,zo pomyslności na tej drodze życzę. Ale pamiętaj, że wiele gatunków w ciągu miilonów lat historii świata wyginłęo, i nie zawsze homoseksualizm je wykańczał ; ))) Kochany foliarzu musisz wiedzieć, że niewystarczy czytać książki, trzeba jeszcze czytać mądre książki. Czego ci szczerze życzę na nową drogę życia.
17 maj 2021 | 18:20
0
Nie mam lęku przed innością. Widzę, że w swojej ograniczoności nie potrafisz zrozumieć, że nie jestem przeciwnikiem homoseksualizmu, tylko oceniającym go z punktu widzenia natury. Słyszysz krytyczne słowo nt. homo i działasz jak nagranie z magnetofonu - odtwarzasz swoje argumenty, chociaż zupełnie nie pasują do istoty moich wypowiedzi. Masz problemy z argumentacją i przez to próbujesz mnie obrażać, lub wmawiać mi coś, co nie jest prawdą. Kiepski z Ciebie rozmówca. Oceniłem homoseksualizm głównie od strony biologicznej, a Ty już wyciągasz jakieś sprawy obyczajowe. Nie interesuje mnie, kto z kim chodzi do łóżka. Jeśli podnosisz taki argument, znaczy, że niewiele zrozumiałeś z tego, co napisałem, o czym zresztą pisałem powyżej.

Co ma rozwój cywilizacyjny lub cofanie się w tym rozwoju do homoseksualizmu? Możesz wyjaśnić?

Owszem, miliony gatunków stworzeń wyginęło na przestrzeni lat (szacuje się, że aż 99%) i faktycznie, nie przez homoseksualizm (hehehe). Ale czego to dowodzi w Twoim wywodzie? Niczego. Ewolucja jest powolna, a klimat zmienia się szybciej. Nie nadążanie adaptacji za zmianami powoduje wymieranie. Meteoryty - też powodują wymieranie. To samo powodzie, susze, a w ostatnich stuleciach działalność człowieka. Ziemia jako planeta oraz inne gatunki nie muszą być przyjazne dla innych mieszkańców. Podsumowując, to, że chcesz przetrwać za wszelką cenę nie oznacza, że przetrwasz.

Jakie mądre książki, o których piszesz, byś mi polecił?
19 maj 2021 | 01:49
(Edytowany)
generalnie mialem nie odpisywac, bo na portelu takim jak ten tego typu opinie z automatu sa odrzucane, ale wypowiadasz sie dosyc sensownie, wiec sprobuje cos podyskutowac:
to co napisalem o homoseksualizmie jest wiedza naukowa. na poczatku pisales o dewiacji, za ktora homoseksualizm nie jest uznawany, poniewaz (W PRZECIWIENSTWIE DO POCIAGU DO ZWIERZAT LUB MALYCH ZWIERZAT) badania wykazaly ze pod wzgledem psychologicznym osoby homo nie roznia sie od osob hetero, a czynnosci seksualne wykonywane przez nich nie sa uznawane za patologie, poniewaz nie uniemozliwiaja ani nie utrudniaja utrzymania emocjonalnego zwiazku z ta druga osoba.
co do punktu widzenia biologicznego, przeciez osoby homoseksualne rowniez moga przedluzyc gatunek. zwierzeta z wyjatkiem bodajze delfinow i jakichs tam malp uprawiaja seks tylko w tym celu, wiec nic nie stoi na przeszkodzie, aby homoseksualista wypelnil zaproponowany przez ciebie warunek biologiczny.
co do epatowania tego tematu wszedzie, no coz - twoj pierwszy komentarz dosyc mocno tryskal niechecia i obrzydzeniem (nawet jesli twierdzisz ze ci to nie przeszkadza) xD takie dzialania maja na celu znormalizowanie osob homoseksualnych w spoleczenstwie, zeby za kilka lat nie musialy czytac o sobie takich komentarzy ani nie musialy wysluchiwac polskich politykow, ktorzy twierdza, ze nie powinni miec takich praw jak reszta ludzi xD
takie sa motywy osob organizujacych tego typu akcje, moze ci sie to nie podobac i masz do tego pelne prawo - ale w swoich komentarzach domagasz sie, aby inni przestali wyrazac swojego zdanie (np poprzez takie akcje jak kolorowe koszulki, czy noszenie tęczy), po czym twierdzisz ze to TY jestes uciskany i zabrania ci sie ich skrytykowac. nie widzisz jakie to bez sensu? xD
0
generalnie mialem nie odpisywac, bo na portelu takim jak ten tego typu opinie z automatu sa odrzucane, ale wypowiadasz sie dosyc sensownie, wiec sprobuje cos podyskutowac:
to co napisalem o homoseksualizmie jest wiedza naukowa. na poczatku pisales o dewiacji, za ktora homoseksualizm nie jest uznawany, poniewaz (W PRZECIWIENSTWIE DO POCIAGU DO ZWIERZAT LUB MALYCH ZWIERZAT) badania wykazaly ze pod wzgledem psychologicznym osoby homo nie roznia sie od osob hetero, a czynnosci seksualne wykonywane przez nich nie sa uznawane za patologie, poniewaz nie uniemozliwiaja ani nie utrudniaja utrzymania emocjonalnego zwiazku z ta druga osoba.
co do punktu widzenia biologicznego, przeciez osoby homoseksualne rowniez moga przedluzyc gatunek. zwierzeta z wyjatkiem bodajze delfinow i jakichs tam malp uprawiaja seks tylko w tym celu, wiec nic nie stoi na przeszkodzie, aby homoseksualista wypelnil zaproponowany przez ciebie warunek biologiczny.
co do epatowania tego tematu wszedzie, no coz - twoj pierwszy komentarz dosyc mocno tryskal niechecia i obrzydzeniem (nawet jesli twierdzisz ze ci to nie przeszkadza) xD takie dzialania w zamysle sa dosyc tymczasowe i maja na celu znormalizowanie osob homoseksualnych w spoleczenstwie, zeby za kilka lat nie musialy czytac o sobie takich komentarzy ani nie musialy wysluchiwac polskich politykow, ktorzy twierdza, ze nie powinni miec takich praw jak reszta ludzi xD
takie sa motywy osob organizujacych tego typu akcje, mozesz sie z nimi nie zgadzac i masz do tego pelne prawo - ale w swoich komentarzach domagasz sie, aby INNI przestali wyrazac swoje zdanie (np poprzez takie akcje jak kolorowe koszulki, czy noszenie tęczy), po czym twierdzisz ze to TY jestes uciskany, zabrania ci sie ich krytykowac i ktoś ci rozkazuje co masz myslec - dalej nie odpowiedziales, w jaki sposob. nie widzisz jakie to bez sensu? xD
22 maj 2021 | 01:04
0
Ech, to nie jest wiedza naukowa, co piszesz. To jest opinia, pseudobadanie potwierdzające z góry przyjętą tezę. Obrażasz w tym momencie naukę. Natura dupie przypisała zgoła odmienną funkcję, niż goszczenie w niej cudzego penisa. Co do wspomnianego przez Ciebie aspektu emocjonalnego - to nie jest żaden argument, bo bliskość emocjonalną można mieć nie tylko do człowieka, ale i psa lub świnki morskiej. To zaś nie sankcjonuje miłości ludzko-psiej.
Piszesz też, że homoseksualiści mogą przedłużyć gatunek. W jaki sposób?
Co do ucisku względem mnie - nie zauważasz, że w przestrzeni publicznej nie wolno mówić źle o homo? Że nie wolno mówić źle o Żydach? O murzynach? Gdybym napisał coś źle o którejś z tych "grup" np. na Fejsie, dostałbym permabana i został napiętnowany. A dlaczego? Nie wolno mi kogoś nie lubić, bo, nie wiem, mam złe doświadczenia? No nie wolno. I o tym pisałem.
Zarzucasz mi, że nie odpowiedziałem Ci na pytanie, więc odpowiadam. A Ty nie odpowiedziałeś mi na moje pytania, m. in. o te książki, które powinienem przeczytać. Brzmi to, jakbyś zmyślał "jakieś mądre książki", które w rzeczywistości nie istnieją.
22 maj 2021 | 16:47
(Edytowany)
Tak tak badania robione pod tezę, lewacka propaganda, naukę która ci się nie podoba można sobie uznać za nieprawdziwą xdd z punktu widzenia biologii osoby homo są odstępstwem od normy (tak jak np osoby bezpłodne) ale to nie czyni z nich dewiantów, zboczeńców, ani osób chorych, co już ci tłumaczyłem xd
Nic nie mówiłem o żadnych książkach, chyba mnie z kimś pomyliłeś xd dostaniesz bana na fejsie, bo to prywatna firma i może decydować jakie treści chce mieć na swoim portalu, tak działa wolność słowa że nie tylko ty ją masz i inni mogą reagować na twoje słowa xD nikt nie twierdzi że nie wolno ci kogoś nie lubić, ale jeśli przez "złe doświadczenia" z garstką np czarnoskórych wypowiadasz się źle o całej grupie to jest właśnie definicja uprzedzenia xD i to że powiesz że "nie jesteś rasistą" wiele nie zmienia w tej sytuacji xdd a w przestrzeni publicznej nie możesz głosić takich opinii, bo to jest nawoływanie do nienawiści i jest niezgodne z prawem. Tak samo np w Anglii nie można mówić publicznie że "każdy Polak to złodziej", z tym też się nie zgadzasz?
Homoseksualista może przedłużyć gatunek dokładnie tak samo jak każdy inny zdrowy człowiek, co to za pytanie xdd
Możesz być emocjonalnie przywiązany do psa, ale nie możesz z nim stworzyć związku w takim znaczeniu, w jakim może to zrobić para heteroseksualnych lub homoseksualnych osób xDDD
0
Tak tak badania robione pod tezę, lewacka propaganda, naukę która ci się nie podoba można sobie uznać za nieprawdziwą xdd z punktu widzenia biologii osoby homo są odstępstwem od normy (tak jak np osoby bezpłodne) ale to nie czyni z nich dewiantów, zboczeńców, ani osób chorych, co już ci tłumaczyłem xd
Nic nie mówiłem o żadnych książkach, chyba mnie z kimś pomyliłeś xd dostaniesz bana na fejsie, bo to prywatna firma i może decydować jakie treści chce mieć na swoim portalu, tak działa wolność słowa że nie tylko ty ją masz i inni mogą reagować na twoje słowa xD nikt nie twierdzi że nie wolno ci kogoś nie lubić, ale jeśli przez "złe doświadczenia" z garstką np czarnoskórych wypowiadasz się źle o całej grupie to jest właśnie definicja uprzedzenia xD i to że powiesz że "nie jesteś rasistą" wiele nie zmienia w tej sytuacji xdd a w przestrzeni publicznej nie możesz głosić takich opinii, bo to jest nawoływanie do nienawiści i jest niezgodne z prawem. Tak samo np w Anglii nie można mówić publicznie że "każdy Polak to złodziej", z tym też się nie zgadzasz?
Homoseksualista może przedłużyć gatunek dokładnie tak samo jak każdy inny zdrowy człowiek, co to za pytanie xdd
Możesz być emocjonalnie przywiązany do psa, ale nie możesz z nim stworzyć związku w takim znaczeniu, w jakim może to zrobić para heteroseksualnych lub homoseksualnych osób xDDD ty to piszesz poważnie?
22 maj 2021 | 16:55
0
Ty to piszesz poważnie?
19 maj 2021 | 01:58
0
(konczac poprzedni koment):
... dalej nie odpowiedziales, w jaki konkretnie sposob. nie widzisz jakie to bez sensu?
17 maj 2021 | 09:54
0
Dodam jeszcze, że współcześnie badania prowadzone są pod z góry przyjętą tezę. Ten, kto wpłaca granty na badania otrzymuje taką "naukę", jakiej oczekiwał.
17 maj 2021 | 12:53
(Edytowany)
Dalsze badania... No by jakie? Tylko polityka zdecydowała o tym, że te zboczenie ma być uznawane za "normalne". Homoseksualizm to niepełnosprawność i poważna dewiacja. Z naukowego punktu widzenia nic się w tym temacie nie zmienia. Człowiek jest gatunkiem rozmnażającym się płciowo to znaczy, że nornalną parę stanowi mężczyzna i kobieta. Proste jak drut. Zboczone ideologie na śmietnik. Zboczonych aktywistów do pierdla. Tyla w temacie.
0
Dalsze badania... Niby jakie? Tylko polityka zdecydowała o tym, że te zboczenie ma być uznawane za "normalne". Homoseksualizm to niepełnosprawność i poważna dewiacja. Z naukowego punktu widzenia nic się w tym temacie nie zmienia. Człowiek jest gatunkiem rozmnażającym się płciowo to znaczy, że normalną parę stanowi mężczyzna i kobieta. Proste jak drut. Zboczone ideologie na śmietnik. Zboczonych aktywistów do pierdla. Tyla w temacie.
17 maj 2021 | 16:08
0
@Tobi: Masz rację. Homoseksualizm to kwestia polityczna. Popatrzmy sobie na to, jak w naszym otoczeniu wygląda ta kwestia: Na siłę wciskają nam ten homoseksualizm, zabraniają mówić inaczej, niż wyłącznie dobrze. Ludzie łażą z jakimiś żałosnymi tęczowymi chorągiewkami, jak sześciolatkowie na festynie. Parady równości - poprzebierani w skóry popaprańcy, wymalowani, udający psy, okładający się pejczami... Gdybym był gejem, nie chciałbym, żeby ktoś taki niszczył wizerunek homoseksualistów. Chciałbym spokojnie i normalnie żyć, a nie być utożsamianym z jakimiś naprawdę niezrównoważonymi, niepoważnymi przebierańcami.
18 maj 2021 | 18:01
0
Dokładnie tak. Ruchy gejowskie popierają głównie aktywiści lewaccy a nie żadni statystyczni homoseksualiści. Na parady "równości" w Polsce na okrągło do każdego miasta jeżdżą ci sami ludzie - nierzadko jeszcze z zaciągiem gejowskiej ferajny z zagranicy. Politycy nauczyli się, że najlepszy hajs się robi na "wielkich tragediach" i dzisiaj wszystkie miernoty społeczną chcą mieć swój "holokaust" - byle tylko symboliczny, bo jak ich ktoś jedynie z drukarni grzecznie wyprosi to od razu wielki robią raban, a drukarza najchętniej by od razu ukrzyżowali. Ewentualnie wysłaliby go na Kamczatkę do obozu reedukacji ideologicznej.
18 maj 2021 | 18:24
0
Mnie tylko zastanawia kto i po co rozwija takie ideologie. To nie jest działalność grupek ludzi zrzeszonych pod wspólną (tęczową) flagą. To jest doskonale przemyślany plan urabiania społeczeństw, świetna strategia powolnego, acz konsekwentnego i skutecznego urabiania społeczeństwa. Bo wspomniany przez Ciebie holocaust, czyli robienie z siebie pokrzywdzonych gdzie tylko się da, jest skuteczne, działa na ludzi. I oczywiście te strategie nie dotyczą tylko lgbt, ale też kilku innych "dziwności".
Dożyliśmy bardzo fałszywych czasów, pełnych hipokryzji. Póki co jeszcze mogę nie lubić Legii, albo Lecha i poza towarzystwem kibiców w/w drużyn mogę to głośno powiedzieć. Ale już nie można głośno powiedzieć, że nie przepadam za lgbt, czy Żydami, Niemcami, uchodźcami. Jestem piętnowany, bo chcę żyć w niepodległym państwie polskim. Homofob, antysemita, ksenofob. Samo zło. Inna sprawa, że końcówka "fobia" oznacza strach, niechęć. A w umysłach ludzi funkcjonuje to jako "nienawiść do". Dziwne.
18 maj 2021 | 19:13
(Edytowany)
Tak, to marksiści. Strategia jest prosta - znajdujesz grupę społeczną, której wmawiasz, że jest prześladowana. Następnie tworzysz wokół tego ideologiczne "wyznanie wiry". Innym krajom się oczywiście opłaca wspieranie takich grup finansowo, bo rozpierniczają demokrację gdziekolwiek się tylko pojawią. Zatem mają zapewniony hajs. Sytuacja z LGBT to dokładne odwzorowanie wielkiej kariery żydokomunistów w związku sowieckim - i zapewne skończą podobnie jak żydokomuniści. Czyli w pewnym momencie kiedy się za bardzo zaczną panoszyć, wajcha zostanie przestawiona - a społeczeństwo skądinąd słusznie pogardzające systemowymi karierowiczami - zwyczajnie sobie "ulży". I tak to działa w marksizmie. Marksizm żyje z tworzenia społecznych napięć.
0
Tak, to marksiści. Strategia jest prosta - znajdujesz grupę społeczną, której wmawiasz, że jest prześladowana. Następnie tworzysz wokół tego ideologiczne "wyznanie wiry". Innym krajom się oczywiście opłaca wspieranie takich grup finansowo, bo rozpierniczają demokrację gdziekolwiek się tylko pojawią. Zatem mają zapewniony hajs. Sytuacja z LGBT to dokładne odwzorowanie wielkiej kariery żydokomunistów w związku sowieckim - i zapewne skończą podobnie jak żydokomuniści. Czyli w pewnym momencie kiedy się za bardzo zaczną panoszyć, wajcha zostanie przestawiona - a społeczeństwo skądinąd słusznie pogardzające systemowymi karierowiczami - zwyczajnie sobie "ulży". I tak to działa w marksizmie. Marksizm żyje z tworzenia społecznych napięć. Jeśli jeszcze nie znasz - to polecam wklepać w google Bezimienow - wykład jak napaść na państwo.
18 maj 2021 | 19:43
0
Dzięki, z przyjemnością i uwagą obejrzę ten filmik. I dziękuję za rozmowę, podoba mi się Twoja wiedza.
22 maj 2021 | 16:59
0
To prawda, polityka była głównym motywatorem tych zmian, które dokonały się prawie 50 lat temu xDD od tego czasu "dalsze badania", czyli takie, które bliżej zapoznały się z dewiacjami seksualnymi wykazały, że homoseksualizm nie jest takowa. Niepełnosprawność to jest to co ty wypisujesz w internecie w wolnym czasie xd
22 maj 2021 | 17:32
(Edytowany)
Co ty bredzisz, jakie niby badania? No dawaj te badania. Wsyzstkie wskazują jednoznacznie, że homoseksualizm jest skutkiem patologii - od niedoboru hormonów w czasie życia płodowego po agresywnego ojca.
0
Co ty bredzisz, jakie niby badania? No dawaj te badania. Wszystkie wskazują jednoznacznie, że homoseksualizm jest skutkiem patologii - od niedoboru hormonów w czasie życia płodowego po agresywnego ojca. Szczekaj, szczekaj, dzbanie.
24 maj 2021 | 14:14
0
xDDDDD otoz nie, glownie decyduja geny. wychowanie i ogolnie okres po urodzeniu prawie w ogole nie ma wplywu na orientacje (https://journals.sagepub.com/doi/10.1177/1529100616637616). hormony w czasie zycia płodowego maja wplyw (https://www.sciencemag.org/news/2012/12/homosexuality-may-start-womb), ale nie jest to kwestia ich "niedoboru" tak to smiesznie nazwales xDD ogolnie beczka z ciebie ze w twojej glowie cale zlo swiata (jak agresywny ojciec) prowadzi do homoseksualizmu XD
ja dalem ci badania, moze teraz ty dasz swoje? skoro ponoc WSZYSTKIE tak wskazuja? xDDD bo nawet na glupiej wikipedii nie znajdziesz slowa ktore by potwierdzialo twoja poroniona wizje swiata
24 maj 2021 | 14:28
0
tu jeszcze przy o tym ze homoseksualizm nie jest choroba psychiczna:
https://psychology.ucdavis.edu/rainbow/html/facts_mental_health.html
i ze obecna wiedza wskazuje ze homoseksualizm nie jest dewiacja seksualna: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3310132/
poczytaj sobie moze kiedys przestaniesz wypisywac w necie wydumane teorie o holokaustach xdxdxd
24 maj 2021 | 22:30
(Edytowany)
Oczywiście, że jest dewiacją. Klasyfikowanie homoseksualizmu jako choroby psychicznej było błędne - tak samo jak klasyfikowanie tam pedofilii, która też nie jest "chorobą psychiczną" - natomiast homoseksualizm wiąże się z całym zestawem problemów psychicznych u osobników których ta przypadłość dotyczy. Ty nawet nie rozumiesz badań na które się powołujesz. Beka z ciebia
0
Oczywiście, że jest dewiacją. Klasyfikowanie homoseksualizmu jako choroby psychicznej było błędne - tak samo jak klasyfikowanie tam pedofilii, która też nie jest "chorobą psychiczną" - natomiast homoseksualizm wiąże się z całym zestawem problemów psychicznych u osobników których ta przypadłość dotyczy. Ty nawet nie rozumiesz badań na które się powołujesz. o kontekście historycznym tych badań nawet nie wspominając. Równie dobrze możesz się powoływać na badania potwierdzające, że rozmiar czaszki u kobiet nie ma związku z poziomem inteligencji - żeby optować za feminizmem. Zwyczajnie brak związku z tematem. Beka z ciebia
24 maj 2021 | 22:41
(Edytowany)
Jeżeli chcesz prowadzić dyskusję merytorycznie - w co wątpię, to podaj cytat z tłumaczeniem i co rzekomo miałby on udowadniać, a nie wrzucasz tutaj swoje odklejone brednie i linki do genderowych artykułów (xD 100 lat i ten pseudonaukowy bełkot zniknie z uczelni wyższych).
0
Jeżeli chcesz prowadzić dyskusję merytorycznie - w co wątpię, to podaj cytat z tłumaczeniem i co rzekomo miałby on udowadniać, a szybki wyjdzie jakim jesteś pajacem, a nie wrzucasz tutaj swoje odklejone brednie bez pokrycia i linki do genderowych artykułów (xD 100 lat i ten pseudonaukowy bełkot zniknie z uczelni wyższych). Nie ma żadnych badań potwierdzających gen homoseksualny. To po pierwsze. Po drugie. Mutacje genetyczne występują, tak samo jak i wady genetyczne. Zdarzają się losowo. Co więcej - niektóre wady genetyczne są dziedziczne. Więc nawet jeżeli pewien zestaw genów zwiększa tendencje homoseksualne - w dalszym ciągu dla gatunku ludzkiego jest to zwykła aberracja, wada genetyczna i rodzaj niepełnosprawności. Po trzecie - albo genetyka albo teoria genderowa. To są dwie wykluczające się teorie. Piszesz baranie o genetyce, a wklejasz artykuły o "nonkoformizmie genderowym" XD i innych genderowych teoriach od których brzuch mnie boli ze śmiechu. Jeżeli homoseksualizm jest sprawą genetyki to cały feminizm i wszelkie genderowe teorie równouprawnienia można wyrzucić na śmietnik, bo to się wzajemnie wyklucza. Nie ma też najmniejszego powodu, żeby 98% społeczeństwa genetycznie zdrowego poddawało się dyktatowi 2% odmieńców genetycznych. Kolejna rzecz. Rzekomy "homoseksualny gen" nie może być przekazywany - bo wymagałby - O ZGROZO! - normalnego, zdrowego heteroseksualnego współżycia. O nie, to straszne. ???? także ten, dawaj te fragmenty, będę miał z czego cisnąć bekę.
24 maj 2021 | 23:49
0
??? kolezko zyj dalej w swoim swiecie, wrzucilem ci badanie w ktorym jest czarno na bialym napisane ze homoseksualizm sam w sobie nie prowadzi do psychopatologii, a twoim argumentem jest "oczywiscie ze jest", a potem jakies brednie o kobiecych czaszkach, kto tutaj pisze nie na temat? XD
pisze ze homoseksualizm wynika glownie z genow, i wrzucilem artykul ktory dokladnie to udowadnia. ty przeczytales z niego jedno zdanie bez zrozumienia - tam jest napisane ze osoby homoseksualne czesto w dziecinstwie wykazuja nonkonformizm plciowy - czyli np takie zachowania jak ubieranie sie w sukienki przez chlopcow, zabawa samochodami przez dziewczynki - od tego boli cie brzuch ze smiechu? xd to moze masz cos z glowa? czy po prostu przeczytales slowo "gender" i zaczales uciekac? dalsza czesc mojej odpowiedzi w komencie ponizej
25 maj 2021 | 05:38
(Edytowany)
1. Cytaty. 2. Współczynnik samobójstw u homoseksualistów jest wyższy u zdrowych mężczyzn w różnych badaniach od kilku do kilkunastu procent. Problemy psychiczne deklaruje niemal każdy badany "aktywny" homoseksualista. Ale chooy, wrzuciłeś link więc to nie ma związku, bo nie pasuje do z góry przyjętych założeń??
0
1. Cytaty. 2. Współczynnik samobójstw u homoseksualistów jest wyższy u zdrowych mężczyzn w różnych badaniach od kilku do kilkunastu procent. Problemy psychiczne deklaruje niemal każdy badany "aktywny" homoseksualista. Ale chooy, wrzuciłeś link więc to nie ma związku, bo nie pasuje do z góry przyjętych założeń?? 3. Koleżka to cię może puka w zadek. Ja nie jestem twoim "koleżką".
25 maj 2021 | 05:41
0
**Edit: współczynnik samobójstw jest wyższy u homosiów NIŻ u zdrowych mężczyzn we wszystkich badaniach w granicach od kilku do kilkunastu procent.
25 maj 2021 | 00:08
(Edytowany)
ciag dalszy:
co do twoich wywodow o feminizmie, genach itp to jedynie potwierdzaja jak malo wiesz o czymkolwiek i nawet nie mam sily sie juz do nich odnosic. moge rozmawiac o faktach a nie twoich wymyslach, jesli ty chcesz prowadzic dyskusje merytorycznie (w co watpie), to moze zacznij wrzucac jakies swoje zrodla? przed chwila pisales ze WSZYSTKIE badania udowadniaja to co mowisz, po czym jak dostales calkiem sporo takich ktore kompletnie temu zaprzeczaja, to zwyzywales mnie od baranow i jeszcze twierdzisz ze to ty prowadzisz merytoryczna dyskusje? XD
co do fragmentow, to juz ci dalem cale artykuly, w ktorych sam mozesz sobie znalezc potrzebna wiedze (np w podsumowaniach) i zareagowales na nie w stylu "NIE I CHUJ BO JA WIEM LEPIEJ", wiec po co mam sie meczyc? moge to zrobic pod warunkiem ze obiecasz, ze jesli na te fragmenty nie bedziesz mial konkretnych odpowiedzi (konkretnych czyli wzietych z nauki i popartych wiarygodnymi zrodlami), to przyznasz sie do bledu, przeprosisz i zamkniesz morde
0
ciag dalszy:
co do twoich wywodow o feminizmie, genach itp to jedynie potwierdzaja jak malo wiesz o czymkolwiek i nawet nie mam sily sie juz do nich odnosic. moge rozmawiac o faktach a nie twoich wymyslach, jesli ty chcesz prowadzic dyskusje merytorycznie (w co watpie), to moze zacznij wrzucac jakies swoje zrodla? przed chwila pisales ze WSZYSTKIE badania udowadniaja to co mowisz, po czym jak dostales calkiem sporo takich ktore kompletnie temu zaprzeczaja, to zwyzywales mnie od baranow i jeszcze twierdzisz ze to ty prowadzisz merytoryczna dyskusje? XD
co do fragmentow, to juz ci dalem cale artykuly, w ktorych sam mozesz sobie znalezc potrzebna wiedze (np w podsumowaniach) i zareagowales na nie w stylu "NIE I CHUJ BO JA WIEM LEPIEJ", wiec po co mam sie meczyc? moge to zrobic pod warunkiem ze obiecasz, ze jesli na te fragmenty nie bedziesz mial konkretnych odpowiedzi (konkretnych czyli wzietych z nauki, popartych wiarygodnymi zrodlami) to przyznasz sie do bledu, przeprosisz i zamkniesz morde. wlasciwie to jesli nie masz zadnych swoich zrodel, to dobrym wychowaniem byloby najpierw przyznac sie do bledu a potem poprosic o wyjasnienie. i prosze cie na temat, rozumiem ze chcesz obalic cala "lewacka ideologie", ale feminizm naprawde nie ma zadnego zwiazku z genetyka o ktorej rozmawialismy, ani z homoseksualizmem. jak cie zostawie samego na 5 minut to bedziesz znowu gadal o holokaustach
25 maj 2021 | 05:46
(Edytowany)
Dyskutuj o "faktach" i wrzucaj artykuły o "nonkomformizmie genderowym" ?????
0
Dyskutuj o "faktach" i wrzucaj artykuły o "nonkomformizmie genderowym" ????? dowódź braku zaburzeń psychicznych u homoseksualistów i biegaj z gołym tyłkiem po ulicach "żeby nikt nie zaglądał ci do łóżka" ??????
25 maj 2021 | 06:03
(Edytowany)
Nie potrzebuje wrzucać tu żadnych źródeł, podaj konkretne cytaty z tego badziewia co tu nawklejałeś to ci pokażę jakim tłumokiem jesteś - wystarczy chwila rzeczowej analizy, żeby obalić każdy genderowy pseudonaukowy bełkot.
0
Nie potrzebuje wrzucać tu żadnych źródeł, podaj konkretne cytaty z tego badziewia co tu nawklejałeś to ci pokażę jakim tłumokiem jesteś - wystarczy chwila rzeczowej analizy, żeby obalić każdy genderowy pseudonaukowy bełkot. Wrzucasz artykuł i nawet nie potrafisz wskazać fragmentu, który miałby potwierdzać twoje brednie? Ależ jestem zaskoczony????
25 maj 2021 | 14:23
0
1. oczywiscie ze potrafie wskazac fragmenty, ktory potwierdza moje slowa i juz ci powiedzialem, pod jakim warunkiem to zrobie. twoje zaklamywanie rzeczywistosci nie dziala synku, to ty nie potrafisz w zaden sposob poprzec swoich tez i pierdolac, ze "nie potrzebujesz" wrzucac tu zadnych zrodel wlasciwie juz przyznales mi racje - jestes debilem.
2. juz ci powiedzialem czym jest nonkonformizm płciowy, to ze twoj mozdzek nie potrafi pojac takiej sytuacji jak chlopiec bawiacy sie lalkami nie dyskredytuje tego artykulu XD
3. wszystkie twoje argumenty to wyzywanie mnie, nazywanie publikacji naukowych bzdurami i bełkotem oraz twierdzenie, ze w kazdej chwili mozesz obalic wszystkie moje argumenty, mimo ze jakos tego nie robisz. chyba ze "obalaniem" nazwiesz np swoje wywody o homoseksualnych genach - podpowiem ci, to sa twoje uproszczenia "na chlopski rozum" i nie maja zadnego zwiazku z prawda. jesli chcesz w jakis sposob obalac to co pisze, musisz poprzec to wiedza naukowa, a nie "rzeczowa analiza", czyli twoim wyssanym z dupy pierdoleniem
4. co problemow psychicznych to faktycznie nie ma to bezposredniego zwiazku i ten link wlasnie wyjasnia dlaczego :D w komentarzu nizej wrzucam ci fragmencik.
25 maj 2021 | 14:38
(Edytowany)
fragment, z ktorego i tak nic sie nie nauczysz, bo nie pasuje do z gory przyjetych przez ciebie zalozen:
"Some psychologists and psychiatrists still hold negative personal attitudes toward homosexuality. However, empirical evidence and professional norms do not support the idea that homosexuality is a form of mental illness or is inherently linked to psychopathology.
The foregoing should not be construed as an argument that sexual minority individuals are free from mental illness and psychological distress. Indeed, given the stresses created by sexual stigma and prejudice, it would be surprising if some of them did not manifest psychological problems (Meyer, 2003). The data from some studies suggest that, although most sexual minority individuals are well adjusted, nonheterosexuals may be at somewhat heightened risk for depression, anxiety, and related problems, compared to exclusive heterosexuals"
czyli: mimo ze czesc psychologow i psychiatrow wciaz jest negatywnie nastawionych wobec homoseksualizmu, dowody empiryczne oraz praktyka zawodowa wykazuja, ze homoseksualizm nie jest choroba psychiczna, ani nie prowadzi do psychopatologii. oczywiscie nie oznacza to, ze osoby nalezace do mniejszosci seksualnych sa wolne od schorzen psychicznych. biorac pod uwage wciaz istniejaca stygmatyzacje i uprzedzenie wobec takich osob (czyli takich krzykaczy jak ty xdddd), zaskakujacym byloby gdyby czesc z nich nie wykazywala problemow psychologicznych. badania wykazuja, ze chociaz wiekszosc osob z mniejszosci seksualnych zyje w dobrym zdrowiu psychicznym, czlonkowie tej grupy moga miec zwiekszone ryzyko wystapienia depresji, niepokoju i podobnych problemow.

czyli ogolnie samo w sobie bycie homoseksualista nie wywoluje bezposrednio problemow z psychika i jest to potwierdzone NAUKOWO. sam fakt zwiekszonego ryzyka depresji (ktoremu nikt nie zaprzecza) nie oznacza tego, co tobie sie wydaje, ze oznacza. w artykule mozesz sobie sprawdzic, na podstawie jakich publikacji i badan wyciagniete sa te wnioski. nawet ci to przetlumaczylem, ale co z tego - i tak napiszesz ze to genderowe brednie (ale zajebisty argument XD)
0
fragment, z ktorego i tak nic sie nie nauczysz, bo nie pasuje do z gory przyjetych przez ciebie zalozen:
"Some psychologists and psychiatrists still hold negative personal attitudes toward homosexuality. However, empirical evidence and professional norms do not support the idea that homosexuality is a form of mental illness or is inherently linked to psychopathology.
The foregoing should not be construed as an argument that sexual minority individuals are free from mental illness and psychological distress. Indeed, given the stresses created by sexual stigma and prejudice, it would be surprising if some of them did not manifest psychological problems (Meyer, 2003). The data from some studies suggest that, although most sexual minority individuals are well adjusted, nonheterosexuals may be at somewhat heightened risk for depression, anxiety, and related problems, compared to exclusive heterosexuals"

CZYLI: mimo ze czesc psychologow i psychiatrow wciaz jest negatywnie nastawionych wobec homoseksualizmu, dowody empiryczne oraz praktyka zawodowa wykazuja, ze homoseksualizm nie jest choroba psychiczna, ani nie prowadzi do psychopatologii. oczywiscie nie oznacza to, ze osoby nalezace do mniejszosci seksualnych sa wolne od schorzen psychicznych. biorac pod uwage wciaz istniejaca stygmatyzacje i uprzedzenie wobec takich osob (czyli takich krzykaczy jak ty xdddd), zaskakujacym byloby gdyby czesc z nich nie wykazywala problemow psychologicznych. badania wykazuja, ze chociaz wiekszosc osob z mniejszosci seksualnych zyje w dobrym zdrowiu psychicznym, czlonkowie tej grupy moga miec zwiekszone ryzyko wystapienia depresji, niepokoju i podobnych problemow.

czyli ogolnie samo w sobie bycie homoseksualista nie wywoluje bezposrednio problemow z psychika i jest to potwierdzone NAUKOWO. sam fakt zwiekszonego ryzyka depresji (ktoremu nikt nie zaprzecza) nie oznacza tego, co tobie sie wydaje, ze oznacza. w artykule mozesz sobie sprawdzic, na podstawie jakich publikacji i badan wyciagniete sa te wnioski. nawet ci to przetlumaczylem, ale co z tego - i tak napiszesz ze to genderowe brednie (ale zajebisty argument XD)
25 maj 2021 | 14:43
(Edytowany)
No i proszę matołku, nikt nie twierdzi, że homosrksualizm jest chorobą psychiczną - odkąd pohęcie choroby psychicznej zostało uściślone. Pedofilia też nie jest chorobą psychiczną. Nie dowodzi to bynajmniej, że nie są to zboczenia seksualne. Kompromitujesz się
0
No i proszę matołku, nikt nie twierdzi, że homosrksualizm jest chorobą psychiczną - odkąd pohęcie choroby psychicznej zostało uściślone. Pedofilia też nie jest chorobą psychiczną. Nie dowodzi to bynajmniej, że nie są to zboczenia seksualne. Kompromitujesz się. Z resztą przytoczony fragment nie jest żadnym dowodem to jedynie opinia autora artykuły. Który jak na demagoga spod tęczowej bandery przystało - obudowuje się na pozycji z, którą nikt nie dyskutuje. Cgoroba psychiczna i zboczenie seksualne to dwie różne kategorie. Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy schizofrenią i pociągiem seksualnym do kozy - to twój problem. ??‍♂️??‍♂️??‍♂️
25 maj 2021 | 14:59
(Edytowany)
co matołku? to co wrzucilem mialo udowodnic, ze homoseksualizm nie wywoluje problemow psychicznych (tak jak ty twierdziles) i wlasnie to udowadnia. co do tego ze nie jest zboczeniem seksualnym wrzucilem ci inny artykul. w zadnym momencie nie twierdzilem, ze ten konkretny fragment dowodzi, ze homoseksualizm nie jest zboczeniem. skaczesz z tematu na temat, probujesz manipulowac, ale dosyc zalosnie. kompromitujesz sie.
przytoczony fragment jest fragmentem podsumowania artykulu zbiorczego, przedstawiajacego wyniki badan. nie jest przedstawiony z pozycji, z ktora sie nie dyskutuje. mozna z nim dyskutowac, tylko trzeba miec argumenty - ktorych ty nie masz
0
co matołku? to co wrzucilem mialo udowodnic, ze homoseksualizm nie wywoluje problemow psychicznych (tak jak ty twierdziles nie dalej niz w poprzednim komentarzu) i wlasnie to udowadnia. co do tego ze nie jest zboczeniem seksualnym wrzucilem ci inny artykul. w zadnym momencie nie twierdzilem, ze ten konkretny fragment dowodzi, ze homoseksualizm nie jest zboczeniem. skaczesz z tematu na temat, probujesz manipulowac, ale dosyc zalosnie. kompromitujesz sie. swoja droga pedofilia akurat jest uznawana za zaburzenie psychiczne. kompromitujesz sie.
przytoczony fragment jest fragmentem podsumowania artykulu zbiorczego, przedstawiajacego wyniki badan. nie jest przedstawiony z pozycji, z ktora sie nie dyskutuje. mozna z nim dyskutowac, tylko trzeba miec argumenty - ktorych ty nie masz. kompromitujesz sie
25 maj 2021 | 15:06
(Edytowany)
Według wszelkich badań - współczynnik samobójstw u homosi jest większy na zachodzie niż w Polsce. Wynika z tego, że homosie są niedorozwinięci emocjonalnie i mają problemy z samoakceptacją, poczuciem wartości, znacznie częściej wykazują skłonności psychopatyczne, mają obniżoną względem średniej społecznej empatię, współczynnik egocentryzmu w przypadku męskiego honoseksualizmu orbituje w przestrzeni kosmicznej. Nie wynika to z braku akceptacji - bo ludzie, szczególnie w Polsce, mieli zupełnie gdzieś homoseksualistów - poza środowiskami więziennymi, gdzie homoseksualizm wiązał się z gwałtami i prześladowaniami. Nie jest zwiększone "ryzyko depresji" tylko wrodzone skłonności do depresji, wykające z wadliwej konstrukcji psychicznej homoseksualnej osobowości. Większa jest też zapadalność na choroby psychiczne. Brak akceptacji dla zachowań homoseksualnych (nie mylić z tolerowaniem homoseksualistów) - wynika z naturalnych mechanizmów obronnych - najzupełniej zdrowych i najzupełniej potrzebnych - co widać na każdym kroku kiedy się bydło elgievetowskie zaczyna panoszyć na ulicach, żeby rekompensować problemy psychiczne przez domaganie się "powszechnej akceptacji dla swojej odmienności" - czyli dewiacji. Twierdzenie, że problemy psychiczne są efektem braku społecznej akceptacji to demagogia bez naukowej podstawy. Homoseksualiści wszędzie i w każdej społeczności na świecie są marginalizowani - i nikt nie traktuje ich poważnie co wynika po prostu z tego, że ich wadliwa konstrukcja psychiczna zwyczajnie nie jest pożyteczna dla gatunku i dla społeczności. Jako pojedyncze jednostki nie są niczym "gorźnym" - dlatego zwykle są traktowani z przymróżeniem oka (stąd angielskie gay, czyli wesołek, co odnosiło się do puszczalskiego trybu życia takich osobników) natomoast jako formacja ideologiczna to zupełnie co innego - każda parada równości dowodzi wprost niestabilności emocjonalnej idącej w parze z homoseksualizmem. Na zakończenie powtórzę raz jeszcze. Skreślenie homoseksualizmu z listy chorób psychicznych wynika jedynie z uściślenia pojęcia choroby psychicznej. To zwyczajnie zupełnie inna kategoria niż zboczenie seksualne. Wszystkie choroby psychiczne mają źródło w konstrukcji psychicznej człowieka - a nie w społecznej akceptacji czy jej braku. Dlatego zwiększona tendencja do chorób psychicznych, tendencje samobójcze i wszystkie problemy psychiczne - wynikają wprost z wadliwej konstrukcji psychicznej. Homosrksualizm jest zwyczajnie zwyrodnieniem, wadą rozwoju - tak pod względem biologicznym jak i psychologicznym. I to tyle.
0
Według wszelkich badań - współczynnik samobójstw u homosi jest większy na zachodzie niż w Polsce. Wynika z tego, że homosie są niedorozwinięci emocjonalnie i mają problemy z samoakceptacją, poczuciem wartości, znacznie częściej wykazują skłonności psychopatyczne, mają obniżoną względem średniej społecznej empatię, współczynnik egocentryzmu w przypadku męskiego honoseksualizmu orbituje w przestrzeni kosmicznej. Nie wynika to z braku akceptacji - bo ludzie, szczególnie w Polsce, mieli zupełnie gdzieś homoseksualistów - poza środowiskami więziennymi, gdzie homoseksualizm wiązał się z gwałtami i prześladowaniami. Nie jest zwiększone "ryzyko depresji" tylko wrodzone skłonności do depresji, wykające z wadliwej konstrukcji psychicznej homoseksualnej osobowości. Większa jest też zapadalność na choroby psychiczne. Brak akceptacji dla zachowań homoseksualnych (nie mylić z tolerowaniem homoseksualistów) - wynika z naturalnych mechanizmów obronnych - najzupełniej zdrowych i najzupełniej potrzebnych - co widać na każdym kroku kiedy się bydło elgievetowskie zaczyna panoszyć na ulicach, żeby rekompensować problemy psychiczne przez domaganie się "powszechnej akceptacji dla swojej odmienności" - czyli dewiacji. Twierdzenie, że problemy psychiczne są efektem braku społecznej akceptacji to demagogia bez naukowej podstawy. Homoseksualiści wszędzie i w każdej społeczności na świecie są marginalizowani - i nikt nie traktuje ich poważnie co wynika po prostu z tego, że ich wadliwa konstrukcja psychiczna zwyczajnie nie jest pożyteczna dla gatunku i dla społeczności. Jako pojedyncze jednostki nie są niczym "gorźnym" - dlatego zwykle są traktowani z przymróżeniem oka (stąd angielskie gay, czyli wesołek, co odnosiło się do puszczalskiego trybu życia takich osobników) natomoast jako formacja ideologiczna to zupełnie co innego - każda parada równości dowodzi wprost niestabilności emocjonalnej idącej w parze z homoseksualizmem. Na zakończenie powtórzę raz jeszcze. Skreślenie homoseksualizmu z listy chorób psychicznych wynika jedynie z uściślenia pojęcia choroby psychicznej. To zwyczajnie zupełnie inna kategoria niż zboczenie seksualne. Wszystkie choroby psychiczne mają źródło w konstrukcji psychicznej człowieka - a nie w społecznej akceptacji czy jej braku. Dlatego zwiększona tendencja do chorób psychicznych, tendencje samobójcze i wszystkie problemy psychiczne - wynikają wprost z wadliwej konstrukcji psychicznej. Homosrksualizm jest zwyczajnie zwyrodnieniem, wadą rozwoju - tak pod względem biologicznym jak i psychologicznym. "Uprzedzenie" wobec homoseksualistów wynika wprost z tych wad rozwojowych i jest ich skutkiem a nie przyczyną. LGBTyzm jako ideologia w żaden sposób nie pomaga - wręcz przeciwnie - działa przeciko homoseksualistom, wywołuje reakcje obronne w społeczeństwie (zdrowe i naturalne) i w efekcie prowadzi homoseksualistów do zbiorowej paranoii - poprzez mechanizm samospełniającej się przepowiedni. I to tyle.
25 maj 2021 | 15:16
(Edytowany)
Dowód na to, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a pseudonaukowa papalanina na którą się powołujesz przeczy sama sobie - bardzo proszę:
"badania wykazuja, ze chociaz wiekszosc osob z mniejszosci seksualnych zyje w dobrym zdrowiu psychicznym, czlonkowie tej grupy moga miec zwiekszone ryzyko wystapienia depresji, niepokoju i podobnych problemow". - albo żyją w dobrym zdrowiu psychicznym albo mają zwiększone skłonności do depresji, niepokoju i podobnych problemów (chooy tam z samobójstwami, podciągnie się pod "podobne problemy" i jakoś to przejdzie niezauważone w artykule???)
0
Dowód na to, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a pseudonaukowa papalanina na którą się powołujesz przeczy sama sobie - bardzo proszę:
"badania wykazuja, ze chociaz wiekszosc osob z mniejszosci seksualnych zyje w dobrym zdrowiu psychicznym, czlonkowie tej grupy moga miec zwiekszone ryzyko wystapienia depresji, niepokoju i podobnych problemow". - albo żyją w dobrym zdrowiu psychicznym albo mają zwiększone skłonności do depresji, niepokoju i podobnych problemów (chooy tam z samobójstwami, podciągnie się pod "podobne problemy" i jakoś to przejdzie niezauważone w artykule???) - wszystkie problemy związane z "tożsamością płciową" wykazują zwiększone tendencje do depresji i innych powiązanych problemów psychicznych. Nie tylko homoseksualizm. Genderowa teoria "spektrum" w zasadzie dowodzi, że homoseksualizm jest jedynie wariantem heteroseksualizmu, zaburzeniem wynikającym z tych właśnie problemów z tożsamością płciową - co właśnie, jak już ci mówiłem, stoi w speczności z teorią "homoseksualnego genu". Bo albo mamy genetyczny układ zero jedynkowy gdzie to co poza normą jest zwyrodnieniem, albo mamy spektrum, gdzie nic nie jest normą - i wtedy nawet rypanie kozy w krzakach jest przejawem "specyficznej" orientacji.
25 maj 2021 | 15:23
0
1. WIEKSZOSC zyje w dobrym zdrowiu psychicznym
2. maja zwiekszone sklonnosci do depresji

te dwie rzeczy sobie nawzajem nie przecza. widze ze z logika rowniez u ciebie na bakier xDDD
a co do samobojstw to samobojstwa nie sa choroba psychiczna, wiec dlaczego maja byc wspomniane? xDDD samobojstwa sa nastepstwem depresji i kazdy w miare rozgarniety czlowiek o tym wie, brak wspomnienia o nich to nie jest proba ukrycia jakichs niewygodnych faktow xD
25 maj 2021 | 15:31
(Edytowany)
eh, znowu upraszczasz i zmyslasz. to co napisales nie jest żadnym dowodem to jedynie opinia autora komentarza. Który jak na demagoga spod spierdolonej bandery przystało - obudowuje się na pozycji z, którą nikt nie dyskutuje.
widzisz jakie to proste? jakbys chociaz widzial ze sie osmieszasz i dal spokoj, ale nie, przegrywasz te dyskusje z kretesem i dalej udajesz ze wszystko cacy xD dalej zero dowodow na te bzdury, dawaj napisz cos jeszcze o holokauscie :DDDDDD
0
eh, znowu upraszczasz i zmyslasz. to co napisales nie jest żadnym dowodem to jedynie opinia autora komentarza. Który jak na demagoga spod spierdolonej szurskiej bandery przystało - obudowuje się na pozycji z, którą nikt nie dyskutuje.
widzisz jakie to proste? jakbys chociaz widzial ze sie osmieszasz i dal spokoj, ale nie, przegrywasz te dyskusje z kretesem i dalej udajesz ze wszystko cacy xD dalej zero dowodow na te bzdury, dawaj napisz cos jeszcze o holokauscie :DDDDDD
25 maj 2021 | 15:19
0
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
jeszcze raz: to sa bzdury. nie chce mi sie juz tlumaczyc ci kazdej glupoty ktora napisales, wroce do tego o czym mowilem wczesniej. podaj w koncu jakies konkretne badania (poza twoim "wydaje mi sie") albo zamknij te durna morde. bo "wedlug wszelkich badan" to pierdolisz glupoty :D
twoj koronny argument to ze choroba psychiczna to nie to samo co zboczenie xDDDD tylko ze ja o tym wiem, i nie dowodzi to ani ze homoseksualisci sa zboczencami (podalem ci badanie, ktore temu zaprzecza), ani ze ich "konstrukcja psychiczna" prowadzi do chorob psychicznych (rowniez podalem ci badanie). pozdro pocwicz
25 maj 2021 | 15:34
(Edytowany)
Bo twoje artykułu, matołku, skupiają się na tym, żeby wykazać, że homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną. Co jest oczywiste dla każdego studenciaka psychologii znającego definicję choroby psychicznej. Tak samo z definicji choroby psychicznej, z tego co psychologia nazywa ogólnie "problemami psychicznymi" - nijak nie można wnioskować, że zwiększone tendencje samobójcze są efektem "prześladowań" - bo tak samo dotyczą homosi w krajach arabskich, gdzie za homoseksualizm grozi kara śmierci, jak i Ameryki - gdzie mogą bez problemu nagabywać dzieci w szkołach, czy Polsce - gdzie homosie praktycznie nie byli prześladowani i do momentu rozpoczęcia kampani na rzecz LGBTów zdecydowana większość społeczeństwa miała wasze istnienie zwyczajnie w głębokim poważaniu.
0
Bo twoje artykułu, matołku, skupiają się na tym, żeby wykazać, że homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną. Co jest oczywiste dla każdego studenciaka psychologii znającego definicję choroby psychicznej. Tak samo z definicji choroby psychicznej, z tego co psychologia nazywa ogólnie "problemami psychicznymi" - nijak nie można wnioskować, że zwiększone tendencje samobójcze są efektem "prześladowań" - bo tak samo dotyczą homosi w krajach arabskich, gdzie za homoseksualizm grozi kara śmierci, jak i Ameryki - gdzie mogą bez problemu nagabywać dzieci w szkołach, czy Polsce - gdzie homosie praktycznie nie byli prześladowani i do momentu rozpoczęcia kampani na rzecz LGBTów zdecydowana większość społeczeństwa miała wasze istnienie zwyczajnie w głębokim poważaniu. Miałeś podać konkretny argument ze swoich "badań". A jak na razie wkliłeś gównowartą opinię - która sama sobie przeczy.
25 maj 2021 | 15:44
(Edytowany)
otoz nie, wkleilem 4 rozne badania na 4 rozne tematy. przetlumaczylem ci jeden fragment ktory wykazuje, ze homoseksualizm sam w sobie NIE PROWADZI do chorob psychicznych - dlatego ze twierdziles ze prowadzi.
mozna bez problemu wywnioskowac ze tendecje samobojcze sa efektem stygmatyzacji i uprzedzen - w miejscach gdzie jest ich wiecej lub wystepuja faktyczne przesladowania, sa one wyzsze. zreszta sa na to badania, nikogo nie obchodzi co ty sobie potrafisz wywnioskowac.
mialem podac konkretny argument i zrobilem to - podalem ci 4 rozne rozprawki naukowe, dotykajace homoseksualizmu z roznych stron i rozbijajace w puch cala twoja narracje. ta "opinia", czyli artykul naukowy sobie sama nie przeczy, tylko ty masz problemy z logicznym mysleniem.
ty miales podac konkretny argument i udalo ci sie tylko popierdolic jakies glupoty spod szurskiej bandery :DDD opinia to jest to co ty tutaj wypisujesz, ja podalem dowody naukowe na fakty wynikania homoseksualizmu z genetyki oraz rozwoju płodu, oraz na fakt ze nie jest dewiacja seksualna, ani nie powoduje problemow psychicznych. mam ci wiecej fragmentow przetlumaczyc dzieciaczku? :DDDD
0
otoz nie, wkleilem 4 rozne badania na 4 rozne tematy. przetlumaczylem ci jeden fragment ktory wykazuje, ze homoseksualizm sam w sobie NIE PROWADZI do chorob psychicznych - dlatego ze twierdziles ze prowadzi. manipulujesz i probujesz sprowadzic moje slowa do tego ze homoseksualizm nie jest choroba psychiczna i wygodnie ignorujesz reszte argumentow :DD
mozna bez problemu wywnioskowac ze tendecje samobojcze sa efektem stygmatyzacji i uprzedzen - w miejscach gdzie jest ich wiecej lub wystepuja faktyczne przesladowania, sa one wyzsze. zreszta sa na to badania, nikogo nie obchodzi co ty sobie potrafisz wywnioskowac.
mialem podac konkretny argument i zrobilem to - podalem ci 4 rozne rozprawki naukowe, dotykajace homoseksualizmu z roznych stron i rozbijajace w puch cala twoja narracje. ta "opinia", czyli artykul naukowy sobie sama nie przeczy, tylko ty masz problemy z logicznym mysleniem.
ty miales podac konkretny argument i udalo ci sie tylko popierdolic jakies glupoty spod szurskiej bandery :DDD opinia to jest to co ty tutaj wypisujesz, ja podalem dowody naukowe na fakty wynikania homoseksualizmu z genetyki oraz rozwoju płodu, oraz na fakt ze nie jest dewiacja seksualna, ani nie powoduje problemow psychicznych.
25 maj 2021 | 15:56
(Edytowany)
Nic nie wykazuje matołku, wkleiłeś opinię, która to arbitralnie stwierdza - z resztą - co jesr najśmieszniejsze - będąc sprzeczna sama z sobą, bo albo homoseksualiści żyją w dobrym zdrowiu paychicznym, albo wykazują tendencje do samobójst i innych problemów psychicznych. Albo albo. Beka z ciebie.
0
Nic nie wykazuje matołku, wkleiłeś opinię, która to arbitralnie stwierdza - z resztą - co jest najśmieszniejsze - będąc przy okazji sprzeczna sama z sobą, bo albo "homoseksualiści żyją w dobrym zdrowiu psaychicznym", albo "wykazują tendencje do samobójstw i innych problemów psychicznych". Albo albo. Beka z ciebie.
25 maj 2021 | 16:00
0
jeszcze raz - wcale nie xDDDD
1. WIEKSZOSC zyje w dobrym zdrowiu psychicznym
2. maja zwiekszone sklonnosci do depresji

te dwie rzeczy sobie nawzajem nie przecza :DDD oznacza to mniej wiecej tyle, ze w porownaniu z osobami hetero maja zwiekszone sklonnosci do problemow psychicznych, ale wciaz wsrod homoseksualistow osoby z takimi problemami sa zaledwie odsetkiem, a nie wiekszoscia tej grupy. na ktorej klasie skonczyles edukacje, bo mam wrazenie ze nie bylo to nawet gimnazjum? :D
25 maj 2021 | 16:02
0
a najsmieszniejsze ze na 4 artykuly naukowe wedlug ciebie zaden nic nie wykazuje i kazdy jest opinia xD ale za to twoje wydumane z palca teorie wykazuja wszystko jak na tacy i sa wspanialym dowodem, wcale nie opinia autora :DDDDD
25 maj 2021 | 16:03
(Edytowany)
Czekam na twoje dowody, że homosieks nie jest dewiacją, że nie powoduje "SAM W SOBIE" (XD beka z ciebie) problemów psychicznych, oraz na to, że problemy psychiczne w Polsce u homosiów są wynikiem "prześladowań" - gdzie żadnych prześladowańw Polsce nie ma, a jednak problemy psychiczne u homosiów są większe niż u heteroseksualnej normy. Dawaj, dawaj.
0
Czekam na twoje dowody, że homosieks nie jest dewiacją, że nie powoduje "SAM W SOBIE" (XD beka z ciebie) problemów psychicznych, oraz na to, że problemy psychiczne w Polsce u homosiów są wynikiem "prześladowań" - gdzie żadnych prześladowańw Polsce nie ma, a jednak problemy psychiczne u homosiów są większe niż u heteroseksualnej normy. Dawaj, dawaj.

Jeżeli nie potrafisz podać dowodów z artykułów które wrzucasz i nie potrafisz ich sensownie zinterpretować, to po co w ogóle wrzucasz te badziewne artykuły?
25 maj 2021 | 16:09
(Edytowany)
"Ziomek poziomek : jeszcze raz - wcale nie xDDDD
1. WIEKSZOSC zyje w dobrym zdrowiu psychicznym
2. maja zwiekszone sklonnosci do depresji

te dwie rzeczy sobie nawzajem nie przecza :DDD oznacza to mniej wiecej tyle, ze w porownaniu z osobami hetero maja zwiekszone sklonnosci do problemow psychicznych, ale wciaz wsrod homoseksualistow osoby z takimi problemami sa zaledwie odsetkiem, a nie wiekszoscia tej grupy. na ktorej klasie skonczyles edukacje, bo mam wrazenie ze nie bylo to nawet gimnazjum? :D"


Czyli chooy w porównaniu z, heteroseksualnymi - zdrowymi - ludźmi mają zwiększone tendencje do depresji, problemów psychicznych i samobójstw, ale ogóonie rzecz biorąc to są tak samo zdrowi jak wszyscy heteroseksualni ???? tak tak, to ja mam problemy z elementarną logiką??????
0
"Ziomek poziomek : jeszcze raz - wcale nie xDDDD
1. WIEKSZOSC zyje w dobrym zdrowiu psychicznym
2. maja zwiekszone sklonnosci do depresji

te dwie rzeczy sobie nawzajem nie przecza :DDD oznacza to mniej wiecej tyle, ze w porownaniu z osobami hetero maja zwiekszone sklonnosci do problemow psychicznych, ale wciaz wsrod homoseksualistow osoby z takimi problemami sa zaledwie odsetkiem, a nie wiekszoscia tej grupy. na ktorej klasie skonczyles edukacje, bo mam wrazenie ze nie bylo to nawet gimnazjum? :D"


Czyli chooy w porównaniu z, heteroseksualnymi - zdrowymi - ludźmi mają zwiększone tendencje do depresji, problemów psychicznych i samobójstw, ale ogóonie rzecz biorąc to są tak samo zdrowi jak wszyscy heteroseksualni ???? tak tak, to ja mam problemy z elementarną logiką??????
25 maj 2021 | 16:15
0
dokladnie, masz bardzo duze problemy z elementarna logika. jednym z podstawowych jej praw jest to, ze korelacja nie oznacza związku przyczynowego :DD juz ci wytlumaczylem, ze psychologia zbadala, czy te problemy wynikaja z orientacji i tak nie jest - wynikaja z obecnego nastawienia reszty spoleczenstwa :DDDD
ogolnie radze zrobic sobie pare testow z dziedzin biologii, logiki i psychologii, moze sie w koncu zorientujesz ze gowno wiesz o swiecie i probujesz nadrabiac braki takim szczekaniem. jak chcesz moge ci jeszcze przetlumaczyc fragment o tym, ze obecna wiedza wskazuje, ze homoseksualizm nie jest dewiacja, ale po co? najebiesz kolejne 50 linijek jakichs bzdur zeby chronic swoja delikatna psychike przed zderzeniem z rzeczywistoscia :DDDD
25 maj 2021 | 16:11
0
a ja czekam na twoje dowody :DDDD dawaj dawaj :DDD
moze przesladowan jako takich nie ma (albo nie ma w zbyt duzej mierze) ale jest stygmatyzacja i sa uprzedzenia - wystarczy wlaczyc sobie tvp1, polska wg badan jest jednym z najbardziej homofobicznych krajow w europie, to ze wg ciebie nic sie nie dzieje to nie znaczy ze tak jest :DD
o tym ze homoseksualizm nie powoduje problemow psychicznych juz ci wrzucilem artykul, ale niestety nie potrafisz zrozumiec prostego zdania i twierdzisz ze przeczy sam sobie :(( w sumie z takimi zdolniosciami poznawczymi jak twoje nic dziwnego ze wierzysz w takie bzdury
25 maj 2021 | 16:16
(Edytowany)
Nie podałeś ani jednego dowodu. Za to sam dopiero co przyznałeś mi rację. Cytuję ciebie, homo-matołku:
"oznacza to mniej wiecej tyle, ze w porownaniu z osobami hetero maja zwiekszone sklonnosci do problemow psychicznych" - no jak nic, nie świadczy to o związku problemów psychicznych z orientacją???? co za debil. I jeszcze ta straaaszna STYGMATYZACJA??? ogólnie to żadnych prześladowań nie ma, ale za to... NIEUSTANNIE CZUJEMY SIĘ PRZEŚLADOWANI!!! 1! 1! 1!!!! No, to jest ostateczny dowód, że homoseksualizm nie prowadzi do żadnych, absolutnie żadnych problemów psychicznych??
0
Nie podałeś ani jednego dowodu. Za to sam dopiero co przyznałeś mi rację. Cytuję ciebie, homo-matołku:
"oznacza to mniej wiecej tyle, ze w porownaniu z osobami hetero maja zwiekszone sklonnosci do problemow psychicznych" - no jak nic, nie świadczy to o związku problemów psychicznych z orientacją???? co za debil. I jeszcze ta straaaszna STYGMATYZACJA??? ogólnie to żadnych prześladowań nie ma, ale za to... NIEUSTANNIE CZUJEMY SIĘ PRZEŚLADOWANI!!! 1! 1! 1!!!! No, to jest ostateczny dowód, że homoseksualizm nie prowadzi do żadnych, absolutnie żadnych problemów psychicznych?? korelacja nie oznacza wynikania. Zatem nie możesz łączyć PRZEŚLADOWAŃ (których nie ma) z PROBLEMAMI PSYCHICZNYMI - które jednak występują (mimo braku prześladowań), no tak logiczne. ☝???
25 maj 2021 | 16:20
0
"no jak nic, nie świadczy to o związku problemów psychicznych z orientacją" - mowisz to ironicznie ale dokladnie tak jest xDDDDD juz ci wyzej napisalem, korelacja nie oznacza zwiazku przyczynowego, musisz sie kolego zdecydowanie doksztalcic (no albo zamknac morde)
to ze spolecznosc lgbt czuje sie przesladowana jest wedlug ciebie gowna warta opinia, ale to ze wedlug ciebie nie ma dyskryminacji to juz jest rzeczowy dowod tak? :DDD ogolnie tematy dyskryminacji rowniez sa BADANE przez niezalezne agencje, takze znowu - twoje pierdolenie nie zakrzyczy nauki. pozdro pocwicz
25 maj 2021 | 16:21
0
podalem 4 artykuly z badaniami naukowymi XDDDDD a jaki ty podales dowod? choc jeden? XDDDDDDDDDDDD
25 maj 2021 | 16:23
(Edytowany)
Wiwat Polska! Jakie to szczęście żyć w jednym z "najbardziej homofobicznych krajów w Europie", gdzie co prawda nie ma żadnych prześladowań homosi, a nawet powszechna tolerancja, ale ludzie się zwyczanie zdrowo brzydzą zboczenismi seksualnymi i wolą je zlewać ciepłym moczem niż wkładać (nomen omen) dzieciom do szkół.
0
Wiwat Polska! Jakie to szczęście żyć w jednym z "najbardziej homofobicznych krajów w Europie", gdzie co prawda nie ma żadnych prześladowań homosi, a nawet powszechna tolerancja, ale ludzie się zwyczanie zdrowo brzydzą zboczenismi seksualnymi i wolą je zlewać ciepłym moczem niż wkładać (nomen omen) dzieciom do szkół.


No i z 4 badań jakie wkleiłeś do dyskusji wybrałeś akurat fragment, który nic nie udowadnia ale za to sam sobie przeczy. ?????
25 maj 2021 | 16:27
0
rozumiem ze do poprzedniej czesci mojego komenta juz ci zabraklo argumentow? smiesznie jak wybijam ci z reki wszystkie durne wymysly :DDDD
powszechna tolerancja to nie jest pisanie takich poronionych komentarzy jak twoje xDDDDDD
ale masz racje, Polska to piekny kraj, takie matołki jak ty to tylko odsetek. ta dyskryminacja wynika glownie z dzialan naszej wladzy, ale brak "przesladowan" jeszcze nie oznacza ze nie mogloby byc lepiej XDD
25 maj 2021 | 16:29
(Edytowany)
'no jak nic, nie świadczy to o związku problemów psychicznych z orientacją" - mowisz to ironicznie ale dokladnie tak jest xDDDDD juz ci wyzej napisalem, korelacja nie oznacza zwiazku przyczynowego, musisz sie kolego zdecydowanie doksztalcic (no albo zamknac morde)
to ze spolecznosc lgbt czuje sie przesladowana jest wedlug ciebie gowna warta opinia, ale to ze wedlug ciebie nie ma dyskryminacji to juz jest rzeczowy dowod tak? :DDD ogolnie tematy dyskryminacji rowniez sa BADANE przez niezalezne agencje, takze znowu - twoje pierdolenie nie zakrzyczy nauki. pozdro pocwicz" - ty zwyczajnie, durniu, nie rozumiesz czym są TENDENCJE DO DEPRESJI, i ZWIĘKSZONA PODATNOŚĆ NA CHOROBY PSYCHICZNE. Pokazuję i objaśniam. Jeżeli mamy dwie grupy ludzi po 10 osób. Jedna ma zwiększone tendencje psychiczne do depresji a druga nie ma takich, to w jednej grupie, przy takich samych czynnikach zewnętrznych będzie - przykładowo - tylko jedna osoba z depresją, a w drugiej będzie 7 osób z depresją. Wynika to z ich TENDECJI DO DEPRESJI, a noe z warunków zewnętrznych, czyli z tego, że sąsiad krzywo na ciebie patrzy, kiedy posówasz w ogrodzie kozę w krzachach.
0
'no jak nic, nie świadczy to o związku problemów psychicznych z orientacją" - mowisz to ironicznie ale dokladnie tak jest xDDDDD juz ci wyzej napisalem, korelacja nie oznacza zwiazku przyczynowego, musisz sie kolego zdecydowanie doksztalcic (no albo zamknac morde)
to ze spolecznosc lgbt czuje sie przesladowana jest wedlug ciebie gowna warta opinia, ale to ze wedlug ciebie nie ma dyskryminacji to juz jest rzeczowy dowod tak? :DDD ogolnie tematy dyskryminacji rowniez sa BADANE przez niezalezne agencje, takze znowu - twoje pierdolenie nie zakrzyczy nauki. pozdro pocwicz" - ty zwyczajnie, durniu, nie rozumiesz czym są TENDENCJE DO DEPRESJI, i ZWIĘKSZONA PODATNOŚĆ NA CHOROBY PSYCHICZNE. Pokazuję i objaśniam. Jeżeli mamy dwie grupy ludzi po 10 osób. Jedna ma zwiększone tendencje psychiczne do depresji a druga nie ma takich, to w jednej grupie, przy takich samych czynnikach zewnętrznych będzie - przykładowo - tylko jedna osoba z depresją, a w drugiej będzie 7 osób z depresją. Wynika to z ich TENDECJI DO DEPRESJI, a noe z warunków zewnętrznych, czyli (na przykład) z tego, że sąsiad krzywo na ciebie patrzy, kiedy posówasz w ogrodzie kozę w krzachach.
25 maj 2021 | 16:33
(Edytowany)
no gdybys mial dwie grupy testowane przy takich samych czynnikach zewnetrznych, to co piszesz mialoby racje bytu. ale w sytuacji o ktorej rozmawiamy czynniki zewnetrzne sa inne, wiec co to za argument?
0
no gdybys mial dwie grupy testowane przy takich samych czynnikach zewnetrznych, to co piszesz mialoby racje bytu. ale w sytuacji o ktorej rozmawiamy czynniki zewnetrzne sa inne, wiec co to za argument?
plus takie testy zostaly juz wykonane durniu, i wnioski jakie mozna bylo wyciagnac to jest to co ci napisalem o tym badaniu. twoj wymyslony w pustej glowie scenariusz o podatnosci na depresje to nie jest prawdziwe badanie, wiesz o tym czy nie bardzo? :DDDDD
25 maj 2021 | 16:39
(Edytowany)
Nie sil się na mądre słowa kretynie. W prosty i przejrzysty sposób wyjaśniłem ci czym są tendencje do depresji. Które u homoseksualistów są większe niż u normalnych ludzi. Badania statystyczne jedynie to potwierdzają.
0
Nie sil się na mądre słowa kretynie. W prosty i przejrzysty sposób wyjaśniłem ci czym są tendencje do depresji. Które u homoseksualistów są większe niż u normalnych ludzi. Badania statystyczne jedynie to potwierdzają. Co sam - przypadkowo - potwierdziłeś.
25 maj 2021 | 16:53
0
jakie madre slowa znowu? xDDD czegos nie zrozumiales czy o co chodzi?
hmmm a masz takie badanie czy nie?
nie potwierdzilem nic przypadkowo, potwierdzilem tylko ze osoby homo sa bardziej na depresje. ty zrobiles fikol logiczny z piruetem i wyszlo ci cos o jakichs podatnosciach xd
25 maj 2021 | 16:30
0
nie przeczy sobie, juz ci tlumaczylem ze masz braki z logiki na poziomie gimnazjum. wkleilem go bo pasowal akurat do dyskusji i tego co pierdoliles.
ty nie wkleiles nic bo nie masz zadnych badan XDDDD
ale dobrze, zrobie ci przysluge jak dla osoby niedorozwinietej (bo czlowiek zdrowy moglby sobie samemu wejsc w te linki i wszystko sprawdzic). z tych 4 tematow mozesz wybrac sobie jeden ktory ci wkleje i przetlumacze, pod warunkiem ze zatkasz w koncu morde i przyznasz, ze nie masz zadnych, ale to zadnych argumentow poza swoim "wydaje mi sie". umowa stoi?
25 maj 2021 | 16:38
(Edytowany)
I te twoje urojenie wyższościowe??? bo wkleiłeś aż 4 artykuły - z których nie potrafisz wybrać choćby jednego zdania, które by udowodniło choćby jedno zdanie z tego twojego tępego wywodu. ?? nie rozumiesz podstawowych pojęć, nie wiesz czym są tendencje do depresji, tendencje samobójcze, ani nie rozumiesz mechanizmu "problemów psychicznych" - które usilnie chcesz zrzucić na społeczeństwo - co w gruncie rzeczy potwierdza twoje problemy psychiczne... Ale nadal będziesz się upierał, że sprzeczna wewnętrznie opinia, jaką przedstawiłeś zamiast "dowodów naukowych" - udowadnia, że to ja mam problemy z logiką????? leżę ze śmiechu. A te twoje urojenie wyższościowe jest na prawdę zabane. Może udeż w kabaret, cyrk to znakomite miejsce dla baby z brodą!
0
I te twoje urojenie wyższościowe??? bo wkleiłeś aż 4 artykuły - z których nie potrafisz wybrać choćby jednego zdania, które by udowodniło choćby cokolwiek z tego twojego tępego wywodu. ?? nie rozumiesz podstawowych pojęć, nie wiesz czym są tendencje do depresji, tendencje samobójcze, ani nie rozumiesz mechanizmu "problemów psychicznych" - które usilnie chcesz zrzucić na społeczeństwo - co w gruncie rzeczy potwierdza twoje problemy psychiczne... Ale nadal będziesz się upierał, że sprzeczna wewnętrznie opinia, jaką przedstawiłeś zamiast "dowodów naukowych" - wystarcz za dowód na to, że to ja mam problemy z logiką????? leżę ze śmiechu. A te twoje urojenie wyższościowe jest na prawdę zabane. Może udeż w kabaret, cyrk to znakomite miejsce dla baby z brodą!
25 maj 2021 | 17:01
(Edytowany)
nie lezysz ze smiechu, gotujesz sie w tym swoim krzeselku :DDD gadaj zdrow, ​polowa twoich argumentow to obrazanie mnie a teraz gadasz o jakichs urojeniach wyzszosciowych. no wkleilem az 4 artykuly, w ktorych bylo zawarte calkiem sporo roznych badan. dalej czekam na choc jedno od ciebie :DDD
znajdujesz jakies mega proste zagadnienia (jak tendencja do depresji XD beka z ciebie) bo tylko takie jestes w stanie wytlumaczyc i triumfialnie tlumaczac mi je probujesz zbic badanie, ktore jasno mowi ze homoseksualizm nie zwieksza takich tendencji. dobrze sie czujesz?
mowilem kilkukrotnie, ze z checia przetlumacze ci odpowiednie fragmenty (chociaz moglbys samemu to zrobic) pod warunkiem, ze przy braku sensownych argumentow przyznasz racje. no ale ty tego nie zrobisz bo slaba psychika nie wytrzyma xd
sam fakt ze wedlug ciebie tamto podsumowanie (dosyc proste w sumie do zrozumienia) przeczy samo sobie pokazuje ze albo faktycznie masz iq na poziomie szympansa, albo bardzo mocno wypierasz argumenty przeciw twojej wizji swiata. polecam zglosic sie do psychologa, moze cos wykombinujecie :D nic z tego nie bedzie, bez odbioruuu
0
nie lezysz ze smiechu, gotujesz sie w tym swoim krzeselku :DDD gadaj zdrow, ​polowa twoich argumentow to obrazanie mnie a teraz gadasz o jakichs urojeniach wyzszosciowych. no wkleilem az 4 artykuly, w ktorych bylo zawarte calkiem sporo roznych badan. dalej czekam na choc jedno od ciebie :DDD
znajdujesz jakies mega proste zagadnienia (jak tendencja do depresji XD beka z ciebie) bo tylko takie jestes w stanie wytlumaczyc i triumfialnie tlumaczac mi je probujesz zbic badanie, ktore jasno mowi ze homoseksualizm nie zwieksza takich tendencji. dobrze sie czujesz? bycie bardziej narażonym nie oznacza wiekszej podatnosci xdd
mowilem kilkukrotnie, ze z checia przetlumacze ci odpowiednie fragmenty (chociaz moglbys samemu to zrobic) pod warunkiem, ze przy braku sensownych argumentow przyznasz racje. no ale ty tego nie zrobisz bo slaba psychika nie wytrzyma xd
sam fakt ze wedlug ciebie tamto podsumowanie (dosyc proste w sumie do zrozumienia) przeczy samo sobie pokazuje ze albo faktycznie masz iq na poziomie szympansa, albo bardzo mocno wypierasz argumenty przeciw twojej wizji swiata. polecam zglosic sie do psychologa, moze cos wykombinujecie :D nic z tego nie bedzie, bez odbioruuu
25 maj 2021 | 17:11
(Edytowany)
Wkleiłeś linki i nie potrafisz z tych artykułów podać choćby zdania, które by udowodniło jakiekolwiek z twoich twierdzeń. Homoseksualizm dalej jest wynaturzeniem, mniejsza o to czy wynikiem błędnej mutacji genetycznej (brak dowodów) - czy problemów hormonalnych na etapie życia płodowego (sporo dowodów) i "problemów środowiskowych" - co potwierdzają nawet badania gejowskich think thanków ideologicznych. Problemy psychiczne, cały ich ogólny zestaw, dość jasno wskazują, że homoseksualizm jest po prostu wadą rozwoju. A że się z tym homoseksualiści nie chcą pogodzić to ich problem - jeden z wielu. Co dla społeczeństwa i tak jest problemem zupełnie nieistotnym - bo nikogo to tak na prawdę nie obchodzi, dopóki aktywiści nie pchają się ze zboczoną ideologią do szkół.i to tyle "tytułem" podsumowania tej jakże jałowej dyskusji z tobą, homo-matołku. A jeśli już doczytasz te artykuły, które (zapewne z dupy) wkleiłeś i znajdziesz tam cokolwiek, co znów wyda ci "dowodzić" twojej racji - to śmiało wrzucaj. Będę się mógł znowu pośmiać.
0
Wkleiłeś linki i nie potrafisz z tych artykułów podać choćby zdania, które by udowodniło jakiekolwiek z twoich twierdzeń. Homoseksualizm dalej jest wynaturzeniem, mniejsza o to czy wynikiem błędnej mutacji genetycznej (brak dowodów) - czy problemów hormonalnych na etapie życia płodowego (sporo dowodów) i "problemów środowiskowych" - co potwierdzają nawet badania gejowskich think thanków ideologicznych. Problemy psychiczne, cały ich ogólny zestaw, dość jasno wskazują, że homoseksualizm jest po prostu wadą rozwoju. A że się z tym homoseksualiści nie chcą pogodzić to ich problem - jeden z wielu. Co dla społeczeństwa i tak jest problemem zupełnie nieistotnym - bo nikogo to tak na prawdę nie obchodzi, dopóki aktywiści nie pchają się ze zboczoną ideologią do szkół.i to tyle "tytułem" podsumowania tej jakże jałowej dyskusji z tobą, homo-matołku. A jeśli już doczytasz te artykuły, które (zapewne z dupy) wkleiłeś i znajdziesz tam cokolwiek, co znów wyda ci "dowodzić" twojej racji - to śmiało wrzucaj. Będę miał kolejną okazję do beki.
25 maj 2021 | 19:24
(Edytowany)
a ty jak tam, masz juz choc jedno zrodlo czy dalej nic? :DDDDDDDDDDDDD

w sumie czemu nie:
Overall, homosexuality and the paraphilias appear to share the features of onset and course (both homosexuality and paraphilia being life-long), but they appear to differ on sex ratio, fraternal birth order, handedness, IQ and cognitive profile, and neuroanatomy. Although there have been some reports on prevalence and on physical height, these literatures are not yet reliable enough to be informative. Thus, considered together, the existing data seem more consistent with the conclusion that homosexuality is a characteristic distinct from the paraphilias.

homoseksualizm oraz dewiacje seksualne sa podobne pod wzgledem ich poczatku i trwania (cale zycie), jednak roznia sie pod wzgledem rozkladu plci, czestotliwosci wystepowania ze wzgledu na kolejnosc urodzenia, a takze profilu poznawczego, neuroanatomii i IQ osob u ktorych wystepuja. obecnie dostepna wiedza pozwala stwierdzic, ze homoseksualizm jest zjawiskiem odrebnym od dewiacji seksualnych.
0
a ty jak tam, masz juz choc jedno zrodlo czy dalej nic? :DDDDDDDDDDDDD skoro tak ladnie wytlumaczyles mi czym sa "tendencje do depresji" XD to ja zaproponuje podobny eksperyment: jesli mamy dwie grupy, jedna sklada sie z psychologow, a druga z debili twojego pokroju, a warunki zewnetrzne sa takie same. i w pierwszej grupie 10/10 osob twierdzi ze bycie homo nie prowadzi do psychopatologii, a w drugiej 3/10 twierdza ze tak, to co jest bardziej prawdopodobne?


w sumie czemu nie:
Overall, homosexuality and the paraphilias appear to share the features of onset and course (both homosexuality and paraphilia being life-long), but they appear to differ on sex ratio, fraternal birth order, handedness, IQ and cognitive profile, and neuroanatomy. Although there have been some reports on prevalence and on physical height, these literatures are not yet reliable enough to be informative. Thus, considered together, the existing data seem more consistent with the conclusion that homosexuality is a characteristic distinct from the paraphilias.

homoseksualizm oraz dewiacje seksualne sa podobne pod wzgledem ich poczatku i trwania (cale zycie), jednak roznia sie pod wzgledem rozkladu plci, czestotliwosci wystepowania ze wzgledu na kolejnosc urodzenia, a takze profilu poznawczego, neuroanatomii i IQ osob u ktorych wystepuja. obecnie dostepna wiedza pozwala stwierdzic, ze homoseksualizm jest zjawiskiem odrebnym od dewiacji seksualnych.
26 maj 2021 | 06:25
(Edytowany)
Czyli mamy do czynienia z takim prostym zabiegiem. Mamy zestaw dewiacji seksualnych z których jedna - mianowicie homosekaulizm - dość znacznie różni się od pozostałych. Zacieśniamy definicję dewiacji. W wyniku czego homoseksualizm przestaje się mieścić w obrębie definicji dewiacji. W dalszym ciągu nie oznacza to, że homoseksualizm jest "normalny" ani nie oznacza, że nie jest chorobą. Co więcej, jest zbliżony do parafilii ale mocno specyficzny. Co też jest dosyć oczywiste, bo u heteroseksualnego mężczyzny występują parafilie i u tzw. Homoseksualisty też występują podobne parafilie, jak choćby dewiacje związane z fetyszami. Natomiast wszystko zależy jedynie od tego jak ścisłą definicję dewiacji seksualnej przyjmiemy. Co jest arbitralne. Mniej więcej tak samo jak w przypadku uściślania pojęć w genetyce - na skutek czego orzeł bielik przestał być formalnie orłem. Uspokajam. Nadal lata. Co więcej przekłamujesz translację. U ciebie jest kategoryczne stwierdzenie, że "dostępna wiedza pozwa stwierdzić... Bla, bla, bla, cokolwiek, że musisz mieć rację" a w języku angielskim wniosek jest znacznie bardziej miękki i mniej kategoryczny. Co można uznać za szczegół. W żade sposób nie dowodzi to, że homosekaulizm nie jest chorobą. Nadal wykazuje szereg cech zbieżnych z parafiliami. Jeżeli jest wynikiem niedoboru hormonów, a ściślej rzecz ujmując - wynikiem pewnej "dezaktywacji" chromosomu y na pewnym etapie życia płodowego to jest zupełnie oczywiste, że jego przyczyna jest głębsza niż parafilie, które w różnym stopniu się leczy, a homoseksualizm może być trudniejszy w leczeniu lub nieuleczalny. W dalszym jednak ciągu ludzka płciowość ma charakter zero-jedynkowy, męsko-żeński.
0
Czyli mamy do czynienia z takim prostym zabiegiem. Mamy zestaw dewiacji seksualnych z których jedna - mianowicie homosekaulizm - dość znacznie różni się od pozostałych. Zacieśniamy definicję dewiacji. W wyniku czego homoseksualizm przestaje się mieścić w obrębie definicji dewiacji. W dalszym ciągu nie oznacza to, że homoseksualizm jest "normalny", że przestaje być chorobą. Co więcej nadal wykazuje zbieżne z parafiliamy cechy. To że jest specyficzną dewiacją, jest zupełnie oczywiste, bo inne parafilie nagładają się na homoseksualizm podobnie jak nakładają się na heteroseksualizm. Natimiast gatunek ludzki nadal ma dwie płcie, rozmnażanie nadal wynika z połączenia dwu odmiennych płci, zatem gatunek ludzki w dalsYm ciągu co do zasady składa się z dwu odmienny (czyli hetero) płuci. Proste jak drut. Tym bardziej, kiedy tendencje homoseksualne są wynikiem niedorozwoju płodu i/lub wadliwej mutacji genetycznej. Co pośrednio wcześniej sam potwierdziłeś - różnią się od parafili, które wynikają z utrwalenia patologicznych zachowań. W dalszym ciągu zachowania homoseksaulne (umownie "aktywny homoseksualizm") wykazują cechy parafilii. Pociąg seskaulny do osobników tej samej płci dalej jest nienaturalny - sprzeczny z naturą płci. Rozmnażanie polega na obcowniu dwu przeciwnych płci. Pociąg seksualny polega na ewolucyjnie ukształtownym instynkcie rozrodczym. Proste, zupełnie podstawowe rzeczy.
26 maj 2021 | 06:40
(Edytowany)
Co do "większości naukowców" to do niedawna twierdzili, że homoseksualizm można leczyć przy pomocy elektrowstrząsów. Ale wtedy był hajp na elektrowstrząsy i nie płacili za promowanie homoseksualizmu.
0
Co do "większości naukowców" to do niedawna twierdzili, że homoseksualizm można leczyć przy pomocy elektrowstrząsów. Ale wtedy był hajp na elektrowstrząsy i nie płacili za promowanie homoseksualizmu. Warto też zwrócić uwagę, że w swoim tłumaczeniu przypadkiem pominąłeś nie pasujący ci fragment: "Although there have been some reports on prevalence and on physical height, these literatures are not yet reliable enough to be informative." I wzmocniłeś siłę tezy końcowej, gdzie w oryginale jest napisane, że raczej należy przyjąć, że homoseksualizm nie jest tożsamy z parafilią, a u ciebie, wychodzi na to, że WIEDZA WRESZCIE POZWALA STWIERDZIĆ blablabla. nie ma tu żadnej sensacji. Jeżeli uściślamy pojęcia i coś nie pasuje, to przechodzi do innej kategorii i tyle. Tak samo jak wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób psychicznych nie znaczy, że nie jest chorobą, wadą genetyczną czy niedorozwojem chormonalnym (czy też inną formą niedorozwinięcia). Nie ma w tym nic wielce zdrożnego. A tak jak już napisałem wcześniej - nadal zachowania homosekaulne mają charakter parafilii, powstają w wyniku utrwalenia zachowań dewiacyjnych. I tyle.
26 maj 2021 | 17:15
0
a i jeszcze jedno: jak moze nie pasowac mi fragment o czynnikach, na temat ktorych badania nie sa jeszcze na tyle sprawdzone, aby mozna bylo na nich polegac? przeciez w tekscie nawet nie jest napisane, w ktora strone te badania wskazuja, rownie dobrze moga dowodzic mojej tezy XDD pominalem ten fragment bo jest nieistotny.
jak widzisz bez problemu odbijam kazdy twoj argument, ty do moich sie nawet nie odnosisz :D czepiasz sie jakiegos jednego slowka i zaczynasz budowac wokol tego swoje niestworzone historie, szczerze mowiac to dobrze sie bawie
26 maj 2021 | 16:14
0
alez ty jestes pieknym umyslem, najpierw piszesz "oczywiscie ze homoseksualizm nie jest choroba MATOŁKU, ale to nie znaczy jeszcze ze nie jest dewiacja", a potem "moze homoseksualizm nie miesci sie w definicji dewiacji, ale to jeszcze nie oznacza ze nie jest choroba" XDDDD pomijajac, ze znowu sam sobie przeczysz, to w swoim pierdoleniu sam poniekad przyznajesz racje. piszesz ze:
"To że jest specyficzną dewiacją, jest zupełnie oczywiste, bo inne parafilie nagładają się na homoseksualizm podobnie jak nakładają się na heteroseksualizm" - czyli zarowno osoba heteroseksualna, jak i homoseksualna moze byc dewiantem seksualnym? to brzmi troche tak jakby homoseksualizm byl po prostu inna orientacja seksualna, ktora jest rzecza odrebna od parafili? w twojej retoryce bycie homo nie jest do konca choroba, nie jest do konca dewiacja, ale rownoczesnie nie jest do konca norma. czyli w sumie czym jest? pomyslmy, moze wlasnie orientacja seksualna, ktora jest zdecydowanie rzadsza od "normy", czyli heteroseksualizmu? osoba z parafilia "stymuluje się seksualnie w taki sposób, że medycznie lub społecznie może krzywdzić siebie bądź innych" i jest to rzecz odrebna od orientacji. oczywiscie zaraz napiszesz, ze homoseksualisci spelniaja ten warunek, ale jak zwykle - masz 0 dowodow na potwierdzenie tych tez, tylko swoje ideologiczne kocopoły.
gdyby ta dyskusja byla meczem w pilke nozna, wynik wynosil by 14:0 dla mnie, ale wywrocilbys sie 3 razy w polu karnym i twierdzil, ze sedziowie cie okradli i jestes mentalnym zwyciezca. przemysl troche to co robisz XD
26 maj 2021 | 20:45
0
Dzbanie. To, że coś nie jest chorobą psychiczną nie znaczy, że nie jest chorobą w ogóle.
25 maj 2021 | 19:44
(Edytowany)
i jeszcze jedno:
Although scientists favor biological models for the cause of sexual orientation, they do not believe that the development of sexual orientation is the result of any one factor. They generally believe that it is determined by a complex interplay of biological and environmental factors, and is shaped at an early age. There is considerably more evidence supporting nonsocial, biological causes of sexual orientation than social ones, especially for males. There is no substantive evidence which suggests parenting or early childhood experiences play a role with regard to sexual orientation. Scientists do not believe that sexual orientation is a choice.
0
i jeszcze jedno:
Although scientists favor biological models for the cause of sexual orientation, they do not believe that the development of sexual orientation is the result of any one factor. They generally believe that it is determined by a complex interplay of biological and environmental factors, and is shaped at an early age. There is considerably more evidence supporting nonsocial, biological causes of sexual orientation than social ones, especially for males. There is no substantive evidence which suggests parenting or early childhood experiences play a role with regard to sexual orientation. Scientists do not believe that sexual orientation is a choice.

czyli generalnie glowny wplyw maja geny, ale czynniki zewnetrzne (organizm matki w trakcie zycia plodu) tez sa dosc istotne. wychowanie ani wczesne dziecinstwo nie maja wplywu. nie ma dowodow na wplyw elementow socjalnych, orientacja nie jest wyborem
26 maj 2021 | 06:58
(Edytowany)
Wady genetyczne także nie są wyborem. A ja już raz czy dwa razy wyśmiewałem, że wklejasz rzeczy ze sobą sprzeczne. Jeżeli teoria genderowa jest słuszna, to trzeba wyrzucić do śmieci argumentacje o genetycznym pochodzeniu homoseksualizmu. A jeżeli przyjmujemy prymat biologii - i jest jak to podsumowałeś tak, że "homoseksualizm nie jest wyborem" to trzeba całą teorię dżenderową wyrzucić na śmieci - z czym się absolutnie zgadzam, bo ideologia dżenderowa to ideologiczne gówno. Wybór czy brak wyboru jednak nie warunkuje tego, czy homoseksualizm jest czy nie jest chorobą. Nikt sobie jie wybiera, że chce zachorować na raka. A nawet więcej - także istnieją genetyczne tendencje. Natomiast nie jest prawdą, że środowisko nie ma żadnego wpływu. To bujda na resorach. Istnieją różne formy homoseksualizmu zastępczego - oraz, badania na myszach potwierdzające nawet przekazywanie w ich następstwie w genach tendencji do homoseksualizmu na kolejne osobniki. Szeroko opisane są także skutki gwałtu inicjalnego, czy gwałtu analnego - które prowadzą do utrwalania parafalii - w tym i zachowań homoseksualnych.
0
Wady genetyczne także nie są wyborem. A ja już raz czy dwa razy wyśmiewałem, że wklejasz rzeczy ze sobą sprzeczne. Jeżeli teoria genderowa jest słuszna, to trzeba wyrzucić do śmieci argumentacje o genetycznym pochodzeniu homoseksualizmu. A jeżeli przyjmujemy prymat biologii - i jest jak to podsumowałeś tak, że "homoseksualizm nie jest wyborem" to trzeba całą teorię dżenderową wyrzucić na śmieci - z czym się absolutnie zgadzam, bo ideologia dżenderowa to ideologiczne gówno. Wybór czy brak wyboru jednak nie warunkuje tego, czy homoseksualizm jest czy nie jest chorobą. Nikt sobie nie wybiera, że chce zachorować na raka. A nawet więcej - także istnieją genetyczne tendencje. Natomiast nie jest prawdą, że środowisko nie ma żadnego wpływu. To bujda na resorach. Istnieją różne formy homoseksualizmu zastępczego - oraz, badania na myszach potwierdzające nawet przekazywanie w ich następstwie w genach tendencji do homoseksualizmu na kolejne osobniki. Szeroko opisane są także skutki gwałtu inicjalnego, czy gwałtu analnego - które prowadzą do utrwalania parafalii - w tym i zachowań homoseksualnych. Wygooglaj sobie. Okłamywanie ludzi, że homoseksualizm jest normalny, że trzeba sobie szukać i próbować różnych partnerów i różnych "orientacji" - to zbrodnia przeciwko dzieciom i powinna być karana. Homoseksualne tendencje również mają różne natężenie - związane na przykład z samooceną. Kiedy jest wysoka - zazwyczaj prowadzi do zachowań biseksualnych/heteroseksualnych a kiedy jest niska samoocena - mamy powrót do parafilii homoseksualnych. Stwarzanie wrażenia, że homoseksualizm jest tak samo "zdrowy" jak heteroseksualizm albo dowartościowywanie homoseksualizmu w oczywisty sposób prowadzi do homoseksualnych eksperymetów. A ponadto, trzeba jeszcze jasno odzielić homoseksualizm męski od koboecego, bo to dwa różne zjawiska. Męski jest znacznie bardziej patologiczny.
26 maj 2021 | 10:34
(Edytowany)
to daj te badania troglodyto XDDDD a nie wymyslasz jakies "szeroko opisane" teorie z pizdy nie potrafiac podeprzec sie nawet jednym (!!!!) zrodlem. no czekam :DDDD
nie wzmocnilem sily tezy koncowej, wzmocnilem caly przekaz, bo jakbys nie zauwazyl, wszystkie podane informacje sa zapisane w stylu "zdaje sie miec wspolne cechy", bo nauka ma to do siebie, ze stara sie nie dawaj zero - jedynkowych tlumaczen, bo wiedza zawsze jest aktualizowana. dlatego twoj argument o elektrowstrzasach (jakies 50 lat temu to jednak dosyc dawno XD) jest tak samo z pizdy jak reszta tego co piszesz. zreszta na ten moment to ty wlasnie trzymasz sie przestarzalem wiedzy (jak ta o elektrowstrzasach), po czym piszesz ironicznie ze skoro trzeba sie sluchac naukowcow to moze powinno sie wierzyc w przestarzala wiedze xdddd btw. to ze do potwierdzonej wiedzy (jak ta o genach) dodasz slowa z zabarwieniem pejoratywnym (jak mutacje, uposledzenia) to jest wlasnie ideoligiczny bełkot dopisywany do badan :D
jaka sprzecznosc? czy ja pisalem cos o jakiejs "teorii genderowej"? ty w ogole wiesz o czym my dyskutujemy czy juz trzymanie sie tematu cie przewyzsza?
nikt nikomu nie mowi, ze powinno sie "probowac" roznych orientacji - orientacja ksztaltuje sie przed narodzeniem. jesli wydaje ci sie, ze taka "proba" skonczylaby sie u ciebie zmiana orientacji, to mam dla ciebie niusa :DDD
i znowu - masz przed ryjem badanie, ktore mowi ze nie ma dowodow, ze srodowisko ma wplyw a ty mowisz, ze oczywiscie ze ma. jakis dowod poza twoim pierdoleniem? xddddd
tak jak mowilem kazdym kolejnym komentarzem przyznajesz mi racje. swoja droga smieszne jak bardzo obeznany w tym temacie probujesz byc, rownoczesnie ewidentnie nie korzystajac z zadnych zrodel poza swoja glowa. chyba czesto myslisz o tym homoseksualizmie, co? :D
0
to daj te badania troglodyto XDDDD a nie wymyslasz jakies "szeroko opisane" teorie z pizdy nie potrafiac podeprzec sie nawet jednym (!!!!) zrodlem. no czekam :DDDD
nie wzmocnilem sily tezy koncowej, wzmocnilem caly przekaz, bo jakbys nie zauwazyl, wszystkie podane informacje sa zapisane w stylu "zdaje sie miec wspolne cechy", bo nauka ma to do siebie, ze stara sie nie dawaj zero - jedynkowych tlumaczen, bo wiedza zawsze jest aktualizowana. dlatego twoj argument o elektrowstrzasach (jakies 50 lat temu to jednak dosyc dawno XD) jest tak samo z pizdy jak reszta tego co piszesz. zreszta na ten moment to ty wlasnie trzymasz sie przestarzalem wiedzy (jak ta o elektrowstrzasach), po czym piszesz ironicznie ze skoro trzeba sie sluchac naukowcow to moze powinno sie wierzyc w przestarzala wiedze xdddd btw. to ze do potwierdzonej wiedzy (jak ta o genach) dodasz slowa z zabarwieniem pejoratywnym (jak mutacje, uposledzenia) to jest wlasnie ideoligiczny bełkot dopisywany do badan :D
jaka sprzecznosc? czy ja pisalem cos o jakiejs "teorii genderowej"? ty w ogole wiesz o czym my dyskutujemy czy juz trzymanie sie tematu cie przewyzsza?
nikt nikomu nie mowi, ze powinno sie "probowac" roznych orientacji - orientacja ksztaltuje sie przed narodzeniem. jesli wydaje ci sie, ze taka "proba" skonczylaby sie u ciebie zmiana orientacji, to mam dla ciebie niusa :DDD
i znowu - masz przed ryjem badanie, ktore mowi ze nie ma dowodow, ze srodowisko ma wplyw a ty mowisz, ze oczywiscie ze ma. jakis dowod poza twoim pierdoleniem? xddddd
tak jak mowilem kazdym kolejnym komentarzem przyznajesz mi racje. swoja droga smieszne jak bardzo obeznany w tym temacie probujesz byc, rownoczesnie ewidentnie nie korzystajac z zadnych zrodel poza swoja glowa. chyba czesto myslisz o tym homoseksualizmie, co? :D
26 maj 2021 | 20:46
(Edytowany)
Juzd google it.
0
Juzd google it. Istnieją też jeszcze biblioteki.
26 maj 2021 | 21:32
0
No właśnie wiedza jest aktualizowana. A interpretowanie badań pod ideologie wykszywia sens badań naukowych. Mamy coraz więcej wiedzy na temat przyczyn powstawania skłonności homoseksualnych - i jest szansa na skuteczne leczenie.

Wygooglaj sobie czym jest homoseksualizm zastępczy i poczytaj o konsekwencjach gwałtu inicjalnego.

Poza tym nie rozróżniasz kobiecego homoseksualizmu od męskiego. Wiele kobiet przechodzi na homosrksualizm w wyniku traum związanych z gwałtem. Przykładów u gwiazd porno jest cała długa lista.

Skłonności homoseksualne nie muszą prowadzić do aktywnego homoseksualizmu. Nagabywanie dzieci i zachęcanie do "eksperymentów" to kryminał i manipulacja.

Istnieją parafilie homoseksualne będące następstwem zachowań homoseksualnych - które mają destrukcyjny wpływ na psychikę.

Więc homo-matołku - gadaj zdrów. Jeżeli chcesz to wciskaj swoim dzieciom homopropagandę, dyrdymały LGBTyczne i teorię genderową (na którą raz się powołujesz w swoich badaniach a innym razem wyśmiewaszxD) - biedne dzieci, ale trudno. Może przynajmniej im to obrzydnie i też wyjdą na ludzi.
26 maj 2021 | 10:43
0
caly czas probujesz manipulowac: sam sobie stawiasz chocholy, po czym triumfialnie wygrywasz dyskusje, w ktorej tylko ty bierzesz udzial. wrzucony fragment mial na celu pokazanie przyczyn homoseksualizmu (ktore wedlug nauki są ZGOŁA INNE niz te bzdury ktore tu pisales), na co ty sam sobie wymysliles ze fragment "orientacja nie jest wyborem" ma wskazywac o tym czy jest choroba, czy nie XDDDD i bohatersko wytlumaczyles, ze to przeciez tego nie udowadnia :D kolo ty zyjesz w swoim swiecie, potrzebna ci jest pomoc i to na wczoraj XD
a jak juz mowimy o wewnetrznych sprzecznosciach, to w przeciwienstwie do moich twoje wypowiedzi sa ich pelne. przykladowo najpierw piszesz, ze brak lub brak wyboru nie zmienia faktu, ze bycie homo jest choroba (tak jak brak wyboru, czy sie zachoruje na raka), a 2 linijki pozniej piszesz o jakichs gwaltach inicjacyjnych, "probowaniu" homoseksualizmu i innych bzdurach xD jak juz mowilem nie masz nawet jednej ustalonej wersji xdd
no tak wiadomo, dwoch facetow razem to fuuuuj, ale dwie kobiety to czemu nie prawda? XD przeciez to oczywiste, ze twoj swiatopoglad opierasz tylko na swoich wlasnych lekach czy niecheciach, a nie zadnych faktach xddd
25 maj 2021 | 20:15
(Edytowany)
z tymi 3 fragmentami cie zostawiam bo odpieranie twoich argumentow prowadzi do nikad, nie masz nawet stalej wersji tylko ja zmieniasz zaleznie co akurat wymyslisz, zamiast udowadniac swoja racje, probujesz mi wmowic, ze ja jej nie mam, probujesz zalosnych manipulacji.
dostales 3 fragmenty ktore w calosci obalaja praktycznie wszystko co mowiles. jeszcze niedawno pisales np ze WSZYSTKIE badania dowodza, ze bycie homo wynika z patologii (jak agresywny ojciec xdxdxdxd), wiec moze daj chociaz jedno zeby sie obronic? chetnie preczytam.
na nic innego nawet nie bede odpowiadal, bo jesli twoje jedyne argumenty to nazywanie publikacji naukowymi "bzdurami", wymyslanie wewnetrznych sprzecznosci tam gdzie ich nie ma, albo twierdzenie ze nie rozumiem podstawowych definicji (o ironio...), to generalnie kazdym komentarzem tylko przyznajesz mi racje :DDDDD
twoje "rzeczowe analizy" tez sa gowno warte, bo na ten moment to klocisz sie z naukowcami, ze ty wiesz lepiej, przeciez to jest smieszne :D albo (jak ja) powolaj sie na jakis autorytet w dziedzinach o ktorych rozmawiamy, albo juz zamilknij
0
z tymi 3 fragmentami cie zostawiam bo odpieranie twoich argumentow prowadzi do nikad, nie masz nawet stalej wersji tylko ja zmieniasz zaleznie co akurat wymyslisz, zamiast udowadniac swoja racje, probujesz mi wmowic, ze ja jej nie mam, probujesz zalosnych manipulacji.
dostales 3 fragmenty ktore w calosci obalaja praktycznie wszystko co mowiles. jeszcze niedawno pisales np ze WSZYSTKIE badania dowodza, ze bycie homo wynika z patologii (jak agresywny ojciec xdxdxdxd), wiec moze daj chociaz jedno zeby sie obronic? chetnie preczytam.
niczym innym nie jestes w stanie sie obronic, bo jesli twoje jedyne argumenty to nazywanie publikacji naukowymi "bzdurami", wymyslanie wewnetrznych sprzecznosci tam gdzie ich nie ma, albo twierdzenie ze nie rozumiem podstawowych definicji (o ironio...), to generalnie kazdym komentarzem tylko przyznajesz mi racje :DDDDD
twoje "rzeczowe analizy" tez sa gowno warte, bo na ten moment to klocisz sie z naukowcami, ze ty wiesz lepiej, przeciez to jest smieszne :D albo (jak ja) powolaj sie na jakis autorytet w dziedzinach o ktorych rozmawiamy, albo juz zamilknij
26 maj 2021 | 07:01
(Edytowany)
Nie wolno "kłucić się z nukowcami"! W takim razie, homoseksualizm należy nadal leczyć elektrowstrząsami.
0
Nie wolno "kłucić się z nukowcami"! W takim razie, homoseksualizm należy nadal leczyć elektrowstrząsami. Wszak była to powszechna terapia i naukowcy byli zgodni co do jej niewątpliwych zalet terapeutycznych.
26 maj 2021 | 07:18
0
Tylko tylko, że ja się z mikim nawet kłócić nie muszę, zwyczajnie wystarczy rozumieć tekst pisany i elementarne zasady biologii oraz mieć podstawową wiedzę z dziedziny metodologii nauk. Dzięki temu można w prosty sposób oddzielić to co jest naukowe od ideologicznego bełkotu dopisywanego do badań naukowych bez pokrycia w faktach, homo-matołku.
26 maj 2021 | 10:50
(Edytowany)
ta wypowiedz nie ma zadnego sensu logicznego. rozumiem ze w twojej glowie ma, ale no coz... tam duzo rzeczy nie ma sensu
0
ta wypowiedz o elektrowstrzasach nie ma zadnego sensu logicznego. rozumiem ze w twojej glowie ma, ale no coz... tam duzo rzeczy nie ma sensu.
a ten komentarz ze nie musisz sie klocic z naukowcami xD ja pierdole, co za bełkot. "podstawowa wiedza, ideologiczny bełkot, metodologia nauki, brak pokrycia w faktach"... starasz sie brzmiec jak osoba, ktora wie o czym mowi, rownoczesnie nie prezentujac zupelnie zadnych dowodow poza twoim spłakanym "NIE I CHUJ" XDDD
26 maj 2021 | 20:48
0
Ma sens, tylko ty jesteś homo-matołkiem. Brandzlujesz się do naukowców, którzy w twoim mniemaniu są nieomylni. A nie tak dawno ci sami naukowcy na homoseksualizm przypisywali terapię elektrowstrząsami.
27 maj 2021 | 03:04
0
1. Co wygooglaj sobie? Tobie trzeba było tłumaczyć fragmenty z linków które miałeś przed mordą :DD jak to wszystko takie oczywiste ("PODSTAWOWE DEFINICJE" XD) to powinno być banalne do udowodnienia, a jakoś nie potrafisz :((( a twoje durne hasła jak "gwałt inicjacyjny" nie istnieją w google XDDDDD
2. Homo-matołek to fajna nazwa, pasuje do ciebie :D
3. Nie powołałem się na żadną teorie genderowa, przeczytałeś jedno słowo z tekstu (gender - płeć) i wymyśliłeś do tego jakaś historyjkę x d
4. Teraz piszesz że istnieją parafilie będące skutkiem zachowań homo, a przed chwilą twierdziłeś że sam homoseksualizm to parafilia. Znowu zmiana stanowiska? :D
Zresztą to co napisałeś przecież można też odnieść do heteroseksualizmu, ciekawe czemu... Xdd
5. Otóż mój ty homo-matołku, nie uważam że naukowcy są nieomylni, tylko że ZNACZNIE częściej mają rację niż ty. To że kiedyś się mylili wiele nie zmienia w tej kwestii. Zresztą przed chwilą twierdziłeś że nauka cię popiera, czemu teraz próbujesz ich zdyskredytować? ;))))
16 maj 2021 | 23:36
0
lewactwo się szerzy, tfu
17 maj 2021 | 08:37
0
Ja też jestem zdania że to jest nachalne i niepotrzebne, ale prawackich zjebów oburza lgbt a nie oburza np. rasizm xD To jest dopiero tfu
17 maj 2021 | 12:49
0
Chore paranoja lewackiego durnia .
19 maj 2021 | 17:42
0
Chora paranoja "prawego" zjeba
19 maj 2021 | 19:07
0
Aha ???
17 maj 2021 | 01:04
0
Francja to się nadaje razem z Angolami... Niech zrobią jedna ligę, jedni będą klękać przed meczem i robić gałe drugim. Tfu
19 maj 2021 | 14:31
(Edytowany)
Dokładnie to określiłeś
0
Dokładnie to określiłeś i to Tfu na końcu. Uwielbiam słowo Tfu
17 maj 2021 | 04:06
0
Ja na jego miejscu oglosilbym , ze mam korone i nie moge zagrac.
17 maj 2021 | 12:55
0
Wystarczyło zakleić te badziewne numerki taśmą.
17 maj 2021 | 09:28
0
To nie jest protest przeciw homofobii bo to zjawisko dość skrajne. To jest jawna PROMOCJA lgbt i wszelkich innych dewiacji.
17 maj 2021 | 12:43
0
Piłkarze to cioty. Nie mają odwagi się przeciwstawić.
17 maj 2021 | 08:56
0
Co mnie obchodzi, że dwóch typów się pędzlami styka i na co mi to w sporcie?
17 maj 2021 | 17:17
0
Chyba mu cofną te dotację z tarczy antycovidowej =]
17 maj 2021 | 07:06
0
Bardzo dobrze. Nie chcemy prawactwa w sporcie
17 maj 2021 | 00:29
0
Pedały złe złe penis w pupe złe złe, penis w cipke dobrze dobrze, choroba aids hiv zło zło bóg zakazuje patologia koniec zachodniej cywilizacji niszczonej przez złe lewackie siły
17 maj 2021 | 02:04
0
Wypierdalac Pisowskie i Naziolskie śmiecie!!!!
17 maj 2021 | 12:56
0
Śmieć to cię popycha.
21 maj 2021 | 10:48
0
Morda menelu. Zubr w lape w druga skiba z dzemem i jedziesz tak od rana.
22 maj 2021 | 01:25
0
Co za zboczona patola...
16 maj 2021 | 23:18
0
Piękny widok. To pokazuje, że we Francji nawet Polacy robią się cywilizowani - tak trzymać!
16 maj 2021 | 23:27
0
postępem jest reklamować zwyrolów? jak tacy są to niech będą sobie skoro lubią ten sport.mi nie przeszkadzają oni puki się nie reklamują i nie chwalą się tym że lubią sobie kominy czyścić.nie chcę żeby moje dzieci to widziały i myślały że to coś normalnego jest
17 maj 2021 | 00:01
0
Przecież to są tacy ludzie jak i my. Tylko darzą miłością osobę tej samej płci, a przecież nie możemy walczyć z miłością.
17 maj 2021 | 00:13
0
Tu nie chodzi o kwestie miłości. Nikt nie mówi, że kochanie mężczyzn przez mężczyzn jest niedobre tylko kwestie stosunków seksualnych i innych form seksualności w największym skrócie. Nie miłości.
17 maj 2021 | 12:58
0
Tacy jak i my, tylko że zboczeni.
17 maj 2021 | 08:34
0
Przecież kościoła nie ma na tych koszulkach, więc co ty z tymi zwyrolami? :o
17 maj 2021 | 08:53
0
od kościoła delikatnie mówiąc to się odpierdol.kościół i wiara to jedno, a księża to drugie i nie wrzucaj wszystkiego do tego samego worka.ja mogę wierzyć w Boga ale nie w księdza.jest filmik na internetach jak starszy Pan wyjaśnił tumana co na kościół chciał wjechać.po księżach sobie jeździj jak chcesz ale kościół i wiara nikomu nic złego nie zrobiły
17 maj 2021 | 12:59
0
Nie ma kościół bez księży. Kościół to sakramenty a sakramenty to księża.
17 maj 2021 | 14:33
0
no słuchaj co ja będę z tobą polemizował.każdy ma swoje w głowie i na moje oko to ja mogę być wierzący ale nie praktykujący skoro mi księża przeszkadzają.w coś trzeba wierzyć a księdza z prawdziwego zdarzenia to ze świecą szukać.
18 maj 2021 | 17:52
(Edytowany)
Tyle, że wiara jest depozytem Kościoła. Jeżeli księża są nie dobrzy to zostań księdzem i pokaż jacy powinni być księża. Ciągłe narzekactwo to typowy przejaw wiary "wierzących-niepraktykujących".
0
Tyle, że wiara jest depozytem Kościoła. Jeżeli księża są nie dobrzy to zostań księdzem i pokaż jacy powinni być księża. Ciągłe narzekactwo to typowy przejaw wiary "wierzących-niepraktykujących". Tu nie ma nic do polemizowania, Ewangelia została zapisana przez Kościół, wiara jest przekazywana przez Kościół. Kościół jako wspólnota wierzących nie istnieje bez księży. A bez ciebie - jak najbardziej. Dość prosty rachunek logiczny prowadzi do wniosku, że zasadniczo twoja opinia jest tu zupełnie zbędna.
17 maj 2021 | 14:25
0
HA HA HA!!!! Kościół to co innego, a księża to co innego : )))))))))))))
Tak, tak!!!
Ale ci kropidłem mózg wyszorowali (jeśli w ogóle było co szorować).
Bóg napraw!
17 maj 2021 | 14:37
0
nie wiem na jaki ch*j ci dwie dupy skoro głową nie umiesz myśleć.kościół jako wiara a nie kościół jako budynek.nie szanuję księży i do kościoła mogę nie chodzić ale jestem człowiek wierzący i należę do tej wspólnoty ludzi a nie do budynku.
17 maj 2021 | 15:14
0
Bardzo ci współczuję ogólnego pogubienia we współczesnym świecie, ale musisz sobie jakoś radzić. Jak nie pomoże Ojcze Nasz, to proponuję Zdrowaśki, ale wiesz aż do skutku : )))))))))))))
Ps. uwielbiam wszystkich natchnionych chrześcijan wrzucających innym ludziom od ch*jów i innych typowo Jezusowych inwektyw.

Bóg napraw!
17 maj 2021 | 18:25
0
ty naprawdę jesteś ograniczony umysłowo i widzę że dalsza konwersacja nie będzie miała sensu bo i tak nie połapiesz się o co chodzi i mieszasz niewiadomo co z czym.jak można się gubić we współczesnym świecie i co rozumiesz pod hasłem współczesny świat.nie bardzo wiem w czym tu się gubić, może ty sobie nie radzisz i próbujesz zwalać winę na coś a poprostu jesteś tępakiem.nie rozumiem też gdzie zobaczyłeś że ktoś komuś od chu*ów sadzi, nawet masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, i miesza ci się pojęcie chrześcijanina z kimś świętojebliwym.to że ja jestem wierzący to nie znaczy że nie mogę zaklnąć, używać niecenzuralnych słów, łamać przepisów czy sobie czegokolwiek odmawiać.miesza ci się w bani, jestem tylko człowiekiem.nie musisz jeż pisać bo ja nie odpisze już, pisanie z kimś ograniczonym nie ma większego sensu
17 maj 2021 | 19:10
0
Najbardziej lubię jak osobniki nie mające pojęcia o Chrześcijaństwie nazywają siebie Chrześcijanami. Ty może i byś chciał być Chrześcijaninem, a może ci kazali tak mówić, ale napewno nikt ci nie wytłumaczył na czym to bycie Chrześcijaninem polega. Podpowiem ci tylko tyle, że nie na obrażaniu innych, nie na przeklinaniu, nie na wyrządzaniu zła, a potem tłumaczeniu się, że "jestem tylko człowiekiem". Bo równie dobrze możesz nie być Chrześcijaninem i zachowywać sie tak samo. Równie dobrze możesz mówić o sobie, że jesteś Muzułmaninem albo Jehowym, to znaczy w twoich ustach dokładnie to samo, albowiem jako rzekł twój najważniejszy nauczyciel: "Po owocach ich poznacie" (a nie po słowach). Ściskam i dużo szcześia życzę w tym twoim przepełnionym lękiem życiu.
18 maj 2021 | 18:09
(Edytowany)
Księża nie są budynkiem, dzbanie. A ty wierzysz co najwyżej w swoje "wydumałomisię". Wspólnota ludzi gromadzi się wokół sakramentów, a sakramenty są Kościołowi udzielane przez księży - i tylko księża mogą sprawować sakramenty. Możesz sobie oczywiście wierzyć w co chcesz, ale to nie zmienia tego, że pierniczysz kocopoły trzy po trzy jak z broszurki dla jechowitów.
0
Księża nie są budynkiem, dzbanie. A ty wierzysz co najwyżej w swoje "wydumałomisię". Wspólnota ludzi gromadzi się wokół sakramentów, a sakramenty są Kościołowi udzielane przez księży - i tylko księża mogą sprawować sakramenty. Możesz sobie oczywiście wierzyć w co chcesz, ale to nie zmienia tego, że pierniczysz kocopoły trzy po trzy jak z broszurki dla jechowitów. Ludzie są z natury wolnymi istotami myślącymi, możesz więc sobie błądzić, masz swoją drogę poszukiwań. Mnie osobiście także niektóre elementy współczesnego Kościoła drażnią, szczególnie, że formacja kapłańska została zaorana przez tak zwane "posoborowie" i obecnie kształci się księży na bezpłciowe miękkie jajca. Jednak w wierze trzeba się trzymać faktów i dogmatów. A fakty są takie, że Kościół bez ciebie idzie dalej drogą wyznaczoną przez Chrystusa do zbawienia. A Kościół bez księży zwyczajnie nie istnieje. Takich pastorków jak ty jest cała masa, ale na przekór tego, co sobie wkręcacie do głowy - nie stanowicie Kościoła.
19 maj 2021 | 17:45
0
No to wyobraź sobie że ja nie wykluczam istnienia Boga, natomiast kościoł katolicki robi (przede wszystkim w Polsce) rzeczy skandaliczne
20 maj 2021 | 02:57
0
To, że nie wykluczasz istnienia Boga to nie znaczy, że wierzyszw Boga.
17 maj 2021 | 13:01
0
Homoseksualizm to dewiacja czyli zwyrodnienie.
16 maj 2021 | 23:39
0
Qurwa jaki dzban napisz do dream catcha on by Cie polubil. To że ktoś jest w jakimś stopniu patologiczny to nie znaczy od razu że musi się z tym obnosić i byłoby wszystko cacy a tak tylko się wqurwia ludzi. A której Ty płci jestes? Bo ja już zgubiłem rachubę co wyście tam za zjebane dewiację powymyślali.
17 maj 2021 | 10:00
0
Jestem facetem, ale w przeciwieństwie do Ciebie wiem, czym jest tolerancja.
17 maj 2021 | 10:24
0
Nietolerancja nazywasz niepochwalanie promowania dewiacji? Naucz się czytać kolego. Nigdy żaden cieplak nie uświadczył ode mnie niczego złego a paru poznalem i powiem Ci ze było widać że oprocz preferencji seksualnych są lekko niedojebani na umyśle. Jest w Polsce prawo i policja powinna ścigać przejawy agresji i dyskryminacji ale ja do qurwy nędzy nie manifestuje na patologicznych demonstracjach swojej orientacji seksualnej. Bo o płciach to już nawet nie będę dyskutował bo to już jest chore.
17 maj 2021 | 13:00
(Edytowany)
Można do pewnego stopnia tolerować zboczenia, ludzie mają różne fiksacje, jeden bzyka kozę, drugi innego faceta w dupę... ale kurwa bez przesady.
0
Można do pewnego stopnia tolerować zboczenia, ludzie mają różne fiksacje, jeden bzyka kozę, drugi innego faceta w dupę... ale kurwa bez przesady. Co innego tolerancja zboczusiów a co innego udawanie, że te dewiacje to norma.
17 maj 2021 | 23:08
(Edytowany)
SJP: "Tolerować"- 1. «odnosić się z pobłażaniem do nagannych zachowań lub zjawisk», 2. «godzić się na obecność jakiejś osoby mimo braku aprobaty dla niej»
0
SJP: "Tolerować"- 1. «odnosić się z pobłażaniem do nagannych zachowań lub zjawisk», 2. «godzić się na obecność jakiejś osoby mimo braku aprobaty dla niej» Ekspercie_Borek
25 maj 2021 | 06:14
0
Dokładnie tak, panie Gorgonzola. Dokładnie tak!
STS
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Newsy