Terminarz - A PFG (Bułgaria) - sezon 2019/2020

Regularny sezon
Kolejka 26
22 mar 2020 Slavia Sofia Slavia Sofia ?-? Beroe Beroe
22 mar 2020 Arda Arda ?-? Levski Sofia Levski Sofia
22 mar 2020 Etar Etar ?-? Dunav Dunav
21 mar 2020 CSKA Sofia CSKA Sofia ?-? Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
21 mar 2020 Ludogorets Ludogorets ?-? Botev Plovdiv Botev Plovdiv
21 mar 2020 Botev Vratsa Botev Vratsa ?-? Tsarsko selo Tsarsko selo
20 mar 2020 Cherno More Cherno More ?-? Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
Kolejka 23
18 mar 2020 Arda Arda ?-? Ludogorets Ludogorets
2 mar 2020 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 2-6 Etar Etar
1 mar 2020 Levski Sofia Levski Sofia 1-2 Slavia Sofia Slavia Sofia
29 lut 2020 Tsarsko selo Tsarsko selo 2-1 CSKA Sofia CSKA Sofia
29 lut 2020 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 1-1 Cherno More Cherno More
29 lut 2020 Dunav Dunav 0-0 Botev Vratsa Botev Vratsa
28 lut 2020 Beroe Beroe 2-0 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
Kolejka 25
15 mar 2020 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa ?-? CSKA Sofia CSKA Sofia
15 mar 2020 Beroe Beroe ?-? Cherno More Cherno More
15 mar 2020 Botev Plovdiv Botev Plovdiv ?-? Botev Vratsa Botev Vratsa
14 mar 2020 Levski Sofia Levski Sofia ?-? Ludogorets Ludogorets
14 mar 2020 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv ?-? Etar Etar
14 mar 2020 Dunav Dunav ?-? Arda Arda
13 mar 2020 Tsarsko selo Tsarsko selo ?-? Slavia Sofia Slavia Sofia
Kolejka 24
8 mar 2020 Ludogorets Ludogorets 5-1 Dunav Dunav
8 mar 2020 Botev Vratsa Botev Vratsa 0-0 Levski Sofia Levski Sofia
8 mar 2020 Slavia Sofia Slavia Sofia 2-1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
7 mar 2020 CSKA Sofia CSKA Sofia 2-0 Beroe Beroe
7 mar 2020 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1-1 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
7 mar 2020 Etar Etar 1-1 Arda Arda
6 mar 2020 Cherno More Cherno More 1-0 Tsarsko selo Tsarsko selo
Kolejka 22
24 lut 2020 Slavia Sofia Slavia Sofia 3-1 Dunav Dunav
23 lut 2020 Etar Etar 1-1 Ludogorets Ludogorets
23 lut 2020 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 4-0 Tsarsko selo Tsarsko selo
23 lut 2020 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 1-2 Beroe Beroe
22 lut 2020 CSKA Sofia CSKA Sofia 1-0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
22 lut 2020 Cherno More Cherno More 2-2 Levski Sofia Levski Sofia
22 lut 2020 Botev Vratsa Botev Vratsa 3-1 Arda Arda
Kolejka 21
17 lut 2020 Arda Arda 0-1 Slavia Sofia Slavia Sofia
16 lut 2020 Dunav Dunav 0-2 Cherno More Cherno More
16 lut 2020 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0-0 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
16 lut 2020 Beroe Beroe 2-0 Etar Etar
15 lut 2020 Ludogorets Ludogorets 6-0 Botev Vratsa Botev Vratsa
15 lut 2020 Levski Sofia Levski Sofia 0-0 CSKA Sofia CSKA Sofia
14 lut 2020 Tsarsko selo Tsarsko selo 1-0 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
Kolejka 20
15 gru 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 1-1 Ludogorets Ludogorets
15 gru 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 0-0 Levski Sofia Levski Sofia
15 gru 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 0-2 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
14 gru 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 4-0 Dunav Dunav
14 gru 2019 Cherno More Cherno More 1-1 Arda Arda
14 gru 2019 Beroe Beroe 2-0 Tsarsko selo Tsarsko selo
13 gru 2019 Etar Etar 1-1 Botev Vratsa Botev Vratsa
Kolejka 19
9 gru 2019 Dunav Dunav 0-3 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
8 gru 2019 Levski Sofia Levski Sofia 2-0 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
8 gru 2019 Arda Arda 0-0 CSKA Sofia CSKA Sofia
8 gru 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 0-2 Slavia Sofia Slavia Sofia
7 gru 2019 Ludogorets Ludogorets 1-1 Cherno More Cherno More
7 gru 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 3-1 Beroe Beroe
6 gru 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 2-2 Etar Etar
Kolejka 18
1 gru 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 0-0 Ludogorets Ludogorets
1 gru 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 1-1 Dunav Dunav
1 gru 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 0-0 Arda Arda
30 lis 2019 Beroe Beroe 1-1 Levski Sofia Levski Sofia
30 lis 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 0-3 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
30 lis 2019 Cherno More Cherno More 4-1 Botev Vratsa Botev Vratsa
29 lis 2019 Etar Etar 0-2 Slavia Sofia Slavia Sofia
Kolejka 17
25 lis 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 2-0 Etar Etar
24 lis 2019 Levski Sofia Levski Sofia 2-0 Tsarsko selo Tsarsko selo
24 lis 2019 Dunav Dunav 0-3 Beroe Beroe
23 lis 2019 Ludogorets Ludogorets 2-1 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
23 lis 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 0-3 CSKA Sofia CSKA Sofia
23 lis 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 0-1 Cherno More Cherno More
22 lis 2019 Arda Arda 2-0 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
Kolejka 16
11 lis 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 1-2 Dunav Dunav
10 lis 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 0-1 Ludogorets Ludogorets
10 lis 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 1-0 Levski Sofia Levski Sofia
10 lis 2019 Beroe Beroe 0-1 Arda Arda
9 lis 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 1-0 Slavia Sofia Slavia Sofia
9 lis 2019 Etar Etar 1-0 Cherno More Cherno More
8 lis 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 2-0 Botev Vratsa Botev Vratsa
Kolejka 15
7 lis 2019 Arda Arda 0-2 Tsarsko selo Tsarsko selo
6 lis 2019 Levski Sofia Levski Sofia 3-0 Etar Etar
6 lis 2019 Dunav Dunav 1-2 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
5 lis 2019 Cherno More Cherno More 0-2 CSKA Sofia CSKA Sofia
5 lis 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 1-1 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
5 lis 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 1-1 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
2 lis 2019 Ludogorets Ludogorets 3-1 Beroe Beroe
Kolejka 14
31 paź 2019 Levski Sofia Levski Sofia 2-0 Dunav Dunav
31 paź 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 0-1 Slavia Sofia Slavia Sofia
30 paź 2019 Etar Etar 0-4 CSKA Sofia CSKA Sofia
30 paź 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 1-1 Arda Arda
29 paź 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 0-2 Ludogorets Ludogorets
29 paź 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1-0 Cherno More Cherno More
29 paź 2019 Beroe Beroe 4-0 Botev Vratsa Botev Vratsa
Kolejka 13
21 paź 2019 Beroe Beroe 1-2 Slavia Sofia Slavia Sofia
21 paź 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 3-0 Botev Vratsa Botev Vratsa
20 paź 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1-0 CSKA Sofia CSKA Sofia
19 paź 2019 Levski Sofia Levski Sofia 2-1 Arda Arda
19 paź 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0-1 Ludogorets Ludogorets
18 paź 2019 Dunav Dunav 0-2 Etar Etar
18 paź 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 0-2 Cherno More Cherno More
Kolejka 12
6 paź 2019 Ludogorets Ludogorets 2-0 Levski Sofia Levski Sofia
6 paź 2019 Arda Arda 0-2 Dunav Dunav
5 paź 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 4-0 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
5 paź 2019 Etar Etar 0-5 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
5 paź 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 3-0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
4 paź 2019 Cherno More Cherno More 2-0 Beroe Beroe
4 paź 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 1-0 Tsarsko selo Tsarsko selo
Kolejka 11
30 wrz 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 2-3 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
30 wrz 2019 Arda Arda 2-1 Etar Etar
29 wrz 2019 Beroe Beroe 2-1 CSKA Sofia CSKA Sofia
29 wrz 2019 Dunav Dunav 0-1 Ludogorets Ludogorets
29 wrz 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0-1 Slavia Sofia Slavia Sofia
28 wrz 2019 Levski Sofia Levski Sofia 3-1 Botev Vratsa Botev Vratsa
27 wrz 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 1-1 Cherno More Cherno More
Kolejka 10
23 wrz 2019 Etar Etar 1-0 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
22 wrz 2019 Ludogorets Ludogorets 2-0 Arda Arda
22 wrz 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 3-0 Beroe Beroe
21 wrz 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 0-2 Levski Sofia Levski Sofia
21 wrz 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 0-0 Dunav Dunav
20 wrz 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 3-0 Tsarsko selo Tsarsko selo
20 wrz 2019 Cherno More Cherno More 2-0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Kolejka 9
16 wrz 2019 Beroe Beroe 1-0 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
15 wrz 2019 Levski Sofia Levski Sofia 3-0 Cherno More Cherno More
15 wrz 2019 Dunav Dunav 0-0 Slavia Sofia Slavia Sofia
14 wrz 2019 Ludogorets Ludogorets 2-0 Etar Etar
14 wrz 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0-1 CSKA Sofia CSKA Sofia
13 wrz 2019 Arda Arda 2-1 Botev Vratsa Botev Vratsa
13 wrz 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 2-3 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
Kolejka 8
1 wrz 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 0-1 Ludogorets Ludogorets
1 wrz 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 2-2 Levski Sofia Levski Sofia
1 wrz 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 3-2 Tsarsko selo Tsarsko selo
31 sie 2019 Etar Etar 2-1 Beroe Beroe
31 sie 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1-1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
30 sie 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 2-3 Arda Arda
30 sie 2019 Cherno More Cherno More 1-1 Dunav Dunav
Kolejka 7
26 sie 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 2-1 Etar Etar
25 sie 2019 Ludogorets Ludogorets 0-0 Slavia Sofia Slavia Sofia
25 sie 2019 Dunav Dunav 1-1 CSKA Sofia CSKA Sofia
24 sie 2019 Levski Sofia Levski Sofia 1-0 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
24 sie 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 2-1 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
23 sie 2019 Arda Arda 0-0 Cherno More Cherno More
23 sie 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 2-1 Beroe Beroe
Kolejka 6
19 sie 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 3-1 Dunav Dunav
18 sie 2019 Cherno More Cherno More 1-2 Ludogorets Ludogorets
18 sie 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 3-2 Arda Arda
17 sie 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 0-4 Levski Sofia Levski Sofia
17 sie 2019 Beroe Beroe 2-0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
16 sie 2019 Etar Etar 1-1 Tsarsko selo Tsarsko selo
16 sie 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 2-2 Botev Vratsa Botev Vratsa
Kolejka 5
12 sie 2019 Dunav Dunav 2-0 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
11 sie 2019 Ludogorets Ludogorets 0-0 CSKA Sofia CSKA Sofia
11 sie 2019 Arda Arda 2-5 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
10 sie 2019 Levski Sofia Levski Sofia 1-3 Beroe Beroe
10 sie 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0-2 Tsarsko selo Tsarsko selo
9 sie 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 2-1 Etar Etar
9 sie 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 1-1 Cherno More Cherno More
Kolejka 4
5 sie 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 0-2 Levski Sofia Levski Sofia
4 sie 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1-1 Ludogorets Ludogorets
4 sie 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 1-0 Botev Vratsa Botev Vratsa
3 sie 2019 Beroe Beroe 2-0 Dunav Dunav
3 sie 2019 Etar Etar 2-2 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
2 sie 2019 Cherno More Cherno More 0-0 Slavia Sofia Slavia Sofia
2 sie 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 1-3 Arda Arda
Kolejka 3
29 lip 2019 Ludogorets Ludogorets 2-0 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
29 lip 2019 Levski Sofia Levski Sofia 3-1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
28 lip 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 1-2 CSKA Sofia CSKA Sofia
28 lip 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 1-4 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
27 lip 2019 Arda Arda 3-1 Beroe Beroe
27 lip 2019 Cherno More Cherno More 1-1 Etar Etar
26 lip 2019 Dunav Dunav 3-1 Tsarsko selo Tsarsko selo
Kolejka 2
22 lip 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 0-2 Botev Vratsa Botev Vratsa
21 lip 2019 Etar Etar 0-0 Levski Sofia Levski Sofia
21 lip 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 3-1 Dunav Dunav
20 lip 2019 Beroe Beroe 2-4 Ludogorets Ludogorets
20 lip 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 1-3 Cherno More Cherno More
19 lip 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 3-2 Slavia Sofia Slavia Sofia
19 lip 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 0-0 Arda Arda
Kolejka 1
15 lip 2019 Dunav Dunav 1-4 Levski Sofia Levski Sofia
14 lip 2019 Cherno More Cherno More 3-1 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
14 lip 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 3-2 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
14 lip 2019 Arda Arda 0-0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
13 lip 2019 Ludogorets Ludogorets 2-0 Tsarsko selo Tsarsko selo
12 lip 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 2-2 Etar Etar
12 lip 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 1-3 Beroe Beroe

Strzelcy {{title}} - A PFG

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
12 (1)
2
12 (5)
3
11 (3)
4
9 (0)
5
9 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}

Statystyki z A PFG

Najwięcej strzelonych bramek:
0
Najwięcej straconych bramek:
2,1
Najwięcej meczów powyżej 2,5 bramki:
0
Najwięcej meczów poniżej 2,5 bramki:
24
Największe śr. posiadanie piłki:
55,3
Najmniejsze śr. posiadanie piłki:
36,1
Najwięcej strzałów na mecz:
10,3
Najwięcej fauli na mecz:
10,9
Najwięcej kartek na mecz:
3

Tabela ligowa - A PFG

#
Drużyna
M
Z
+/-
Pkt
1
Grupa mistrzowska
23
16
32
55
2
Grupa mistrzowska
+1
24
13
23
46
3
Grupa mistrzowska
-1
24
13
24
46
4
Grupa mistrzowska
24
13
23
46
5
Grupa mistrzowska
24
12
8
42
6
Grupa mistrzowska
+1
24
9
9
37
7
Grupa spadkowa
-1
24
12
5
37
8
Grupa spadkowa
24
8
-2
30
9
Grupa spadkowa
23
7
-4
29
10
Grupa spadkowa
24
5
-14
24
11
Grupa spadkowa
24
6
-17
22
12
Grupa spadkowa
+1
24
4
-25
19
13
Grupa spadkowa
-1
24
4
-26
18
14
Grupa spadkowa
24
1
-36
6
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.