Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - A PFG (Bułgaria) - sezon 2019/2020

Regularny sezon
Kolejka 26
14 mar 2020 Etar Etar 01:00 Dunav Dunav
14 mar 2020 Arda Arda 01:00 Levski Sofia Levski Sofia
14 mar 2020 Ludogorets Ludogorets 01:00 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
14 mar 2020 Botev Vratsa Botev Vratsa 01:00 Tsarsko selo Tsarsko selo
14 mar 2020 Slavia Sofia Slavia Sofia 01:00 Beroe Beroe
14 mar 2020 Cherno More Cherno More 01:00 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
14 mar 2020 CSKA Sofia CSKA Sofia 01:00 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
Kolejka 25
7 mar 2020 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 01:00 Etar Etar
7 mar 2020 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 01:00 CSKA Sofia CSKA Sofia
7 mar 2020 Beroe Beroe 01:00 Cherno More Cherno More
7 mar 2020 Tsarsko selo Tsarsko selo 01:00 Slavia Sofia Slavia Sofia
7 mar 2020 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 01:00 Botev Vratsa Botev Vratsa
7 mar 2020 Levski Sofia Levski Sofia 01:00 Ludogorets Ludogorets
7 mar 2020 Dunav Dunav 01:00 Arda Arda
Kolejka 24
4 mar 2020 Etar Etar 01:00 Arda Arda
4 mar 2020 Ludogorets Ludogorets 01:00 Dunav Dunav
4 mar 2020 Botev Vratsa Botev Vratsa 01:00 Levski Sofia Levski Sofia
4 mar 2020 Slavia Sofia Slavia Sofia 01:00 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
4 mar 2020 Cherno More Cherno More 01:00 Tsarsko selo Tsarsko selo
4 mar 2020 CSKA Sofia CSKA Sofia 01:00 Beroe Beroe
4 mar 2020 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 01:00 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
Kolejka 23
29 lut 2020 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 01:00 Etar Etar
29 lut 2020 Beroe Beroe 01:00 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
29 lut 2020 Tsarsko selo Tsarsko selo 01:00 CSKA Sofia CSKA Sofia
29 lut 2020 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 01:00 Cherno More Cherno More
29 lut 2020 Levski Sofia Levski Sofia 01:00 Slavia Sofia Slavia Sofia
29 lut 2020 Dunav Dunav 01:00 Botev Vratsa Botev Vratsa
29 lut 2020 Arda Arda 01:00 Ludogorets Ludogorets
Kolejka 22
22 lut 2020 Etar Etar 01:00 Ludogorets Ludogorets
22 lut 2020 Botev Vratsa Botev Vratsa 01:00 Arda Arda
22 lut 2020 Slavia Sofia Slavia Sofia 01:00 Dunav Dunav
22 lut 2020 Cherno More Cherno More 01:00 Levski Sofia Levski Sofia
22 lut 2020 CSKA Sofia CSKA Sofia 01:00 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
22 lut 2020 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 01:00 Tsarsko selo Tsarsko selo
22 lut 2020 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 01:00 Beroe Beroe
Kolejka 21
15 lut 2020 Beroe Beroe 01:00 Etar Etar
15 lut 2020 Tsarsko selo Tsarsko selo 01:00 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
15 lut 2020 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 01:00 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
15 lut 2020 Levski Sofia Levski Sofia 01:00 CSKA Sofia CSKA Sofia
15 lut 2020 Dunav Dunav 01:00 Cherno More Cherno More
15 lut 2020 Arda Arda 01:00 Slavia Sofia Slavia Sofia
15 lut 2020 Ludogorets Ludogorets 01:00 Botev Vratsa Botev Vratsa
Kolejka 20
14 gru 2019 Etar Etar 01:00 Botev Vratsa Botev Vratsa
14 gru 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 01:00 Ludogorets Ludogorets
14 gru 2019 Cherno More Cherno More 01:00 Arda Arda
14 gru 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 01:00 Dunav Dunav
14 gru 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 01:00 Levski Sofia Levski Sofia
14 gru 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 01:00 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
14 gru 2019 Beroe Beroe 01:00 Tsarsko selo Tsarsko selo
Kolejka 19
7 gru 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 01:00 Etar Etar
7 gru 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 01:00 Beroe Beroe
7 gru 2019 Levski Sofia Levski Sofia 01:00 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
7 gru 2019 Dunav Dunav 01:00 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
7 gru 2019 Arda Arda 01:00 CSKA Sofia CSKA Sofia
7 gru 2019 Ludogorets Ludogorets 01:00 Cherno More Cherno More
7 gru 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 01:00 Slavia Sofia Slavia Sofia
Kolejka 18
30 lis 2019 Etar Etar 01:00 Slavia Sofia Slavia Sofia
30 lis 2019 Cherno More Cherno More 01:00 Botev Vratsa Botev Vratsa
30 lis 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 01:00 Ludogorets Ludogorets
30 lis 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 01:00 Arda Arda
30 lis 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 01:00 Dunav Dunav
30 lis 2019 Beroe Beroe 01:00 Levski Sofia Levski Sofia
30 lis 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 01:00 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Kolejka 17
25 lis 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 14:00 Etar Etar
24 lis 2019 Levski Sofia Levski Sofia 16:45 Tsarsko selo Tsarsko selo
24 lis 2019 Dunav Dunav 14:15 Beroe Beroe
23 lis 2019 Ludogorets Ludogorets 16:30 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
23 lis 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 14:00 CSKA Sofia CSKA Sofia
23 lis 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 11:30 Cherno More Cherno More
22 lis 2019 Arda Arda 16:30 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
Kolejka 16
11 lis 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 16:30 Dunav Dunav
10 lis 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 16:45 Ludogorets Ludogorets
10 lis 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 14:15 Botev Vratsa Botev Vratsa
9 lis 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 16:30 Slavia Sofia Slavia Sofia
9 lis 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 14:00 Levski Sofia Levski Sofia
9 lis 2019 Etar Etar 11:30 Cherno More Cherno More
8 lis 2019 Beroe Beroe 16:30 Arda Arda
Kolejka 15
5 lis 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 16:30 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
4 lis 2019 Cherno More Cherno More 18:00 CSKA Sofia CSKA Sofia
4 lis 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 15:30 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
3 lis 2019 Ludogorets Ludogorets 15:45 Beroe Beroe
2 lis 2019 Arda Arda 14:00 Tsarsko selo Tsarsko selo
1 lis 2019 Levski Sofia Levski Sofia 18:45 Etar Etar
1 lis 2019 Dunav Dunav 16:15 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Kolejka 14
28 paź 2019 Beroe Beroe 18:00 Botev Vratsa Botev Vratsa
28 paź 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 15:30 Ludogorets Ludogorets
26 paź 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 14:00 Slavia Sofia Slavia Sofia
26 paź 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 11:30 Arda Arda
25 paź 2019 Etar Etar 18:45 CSKA Sofia CSKA Sofia
25 paź 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 16:30 Cherno More Cherno More
24 paź 2019 Levski Sofia Levski Sofia 16:30 Dunav Dunav
Kolejka 13
21 paź 2019 Beroe Beroe 19:00 Slavia Sofia Slavia Sofia
21 paź 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 16:30 Botev Vratsa Botev Vratsa
20 paź 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 16:45 CSKA Sofia CSKA Sofia
19 paź 2019 Levski Sofia Levski Sofia 19:00 Arda Arda
19 paź 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 16:30 Ludogorets Ludogorets
18 paź 2019 Dunav Dunav 19:00 Etar Etar
18 paź 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 16:30 Cherno More Cherno More
Kolejka 12
6 paź 2019 Ludogorets Ludogorets 2-0 Levski Sofia Levski Sofia
6 paź 2019 Arda Arda 0-2 Dunav Dunav
5 paź 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 4-0 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
5 paź 2019 Etar Etar 0-5 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
5 paź 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 3-0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
4 paź 2019 Cherno More Cherno More 2-0 Beroe Beroe
4 paź 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 1-0 Tsarsko selo Tsarsko selo
Kolejka 11
30 wrz 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 2-3 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
30 wrz 2019 Arda Arda 2-1 Etar Etar
29 wrz 2019 Beroe Beroe 2-1 CSKA Sofia CSKA Sofia
29 wrz 2019 Dunav Dunav 0-1 Ludogorets Ludogorets
29 wrz 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0-1 Slavia Sofia Slavia Sofia
28 wrz 2019 Levski Sofia Levski Sofia 3-1 Botev Vratsa Botev Vratsa
27 wrz 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 1-1 Cherno More Cherno More
Kolejka 10
23 wrz 2019 Etar Etar 1-0 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
22 wrz 2019 Ludogorets Ludogorets 2-0 Arda Arda
22 wrz 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 3-0 Beroe Beroe
21 wrz 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 0-2 Levski Sofia Levski Sofia
21 wrz 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 0-0 Dunav Dunav
20 wrz 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 3-0 Tsarsko selo Tsarsko selo
20 wrz 2019 Cherno More Cherno More 2-0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Kolejka 9
16 wrz 2019 Beroe Beroe 1-0 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
15 wrz 2019 Levski Sofia Levski Sofia 3-0 Cherno More Cherno More
15 wrz 2019 Dunav Dunav 0-0 Slavia Sofia Slavia Sofia
14 wrz 2019 Ludogorets Ludogorets 2-0 Etar Etar
14 wrz 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0-1 CSKA Sofia CSKA Sofia
13 wrz 2019 Arda Arda 2-1 Botev Vratsa Botev Vratsa
13 wrz 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 2-3 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
Kolejka 8
1 wrz 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 0-1 Ludogorets Ludogorets
1 wrz 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 2-2 Levski Sofia Levski Sofia
1 wrz 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 3-2 Tsarsko selo Tsarsko selo
31 sie 2019 Etar Etar 2-1 Beroe Beroe
31 sie 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1-1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
30 sie 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 2-3 Arda Arda
30 sie 2019 Cherno More Cherno More 1-1 Dunav Dunav
Kolejka 7
26 sie 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 2-1 Etar Etar
25 sie 2019 Ludogorets Ludogorets 0-0 Slavia Sofia Slavia Sofia
25 sie 2019 Dunav Dunav 1-1 CSKA Sofia CSKA Sofia
24 sie 2019 Levski Sofia Levski Sofia 1-0 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
24 sie 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 2-1 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
23 sie 2019 Arda Arda 0-0 Cherno More Cherno More
23 sie 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 2-1 Beroe Beroe
Kolejka 6
19 sie 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 3-1 Dunav Dunav
18 sie 2019 Cherno More Cherno More 1-2 Ludogorets Ludogorets
18 sie 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 3-2 Arda Arda
17 sie 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 0-4 Levski Sofia Levski Sofia
17 sie 2019 Beroe Beroe 2-0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
16 sie 2019 Etar Etar 1-1 Tsarsko selo Tsarsko selo
16 sie 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 2-2 Botev Vratsa Botev Vratsa
Kolejka 5
12 sie 2019 Dunav Dunav 2-0 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
11 sie 2019 Ludogorets Ludogorets 0-0 CSKA Sofia CSKA Sofia
11 sie 2019 Arda Arda 2-5 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
10 sie 2019 Levski Sofia Levski Sofia 1-3 Beroe Beroe
10 sie 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0-2 Tsarsko selo Tsarsko selo
9 sie 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 2-1 Etar Etar
9 sie 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 1-1 Cherno More Cherno More
Kolejka 4
5 sie 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 0-2 Levski Sofia Levski Sofia
4 sie 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1-1 Ludogorets Ludogorets
4 sie 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 1-0 Botev Vratsa Botev Vratsa
3 sie 2019 Beroe Beroe 2-0 Dunav Dunav
3 sie 2019 Etar Etar 2-2 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
2 sie 2019 Cherno More Cherno More 0-0 Slavia Sofia Slavia Sofia
2 sie 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 1-3 Arda Arda
Kolejka 3
29 lip 2019 Ludogorets Ludogorets 2-0 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
29 lip 2019 Levski Sofia Levski Sofia 3-1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
28 lip 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 1-2 CSKA Sofia CSKA Sofia
28 lip 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 1-4 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
27 lip 2019 Arda Arda 3-1 Beroe Beroe
27 lip 2019 Cherno More Cherno More 1-1 Etar Etar
26 lip 2019 Dunav Dunav 3-1 Tsarsko selo Tsarsko selo
Kolejka 2
22 lip 2019 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 0-2 Botev Vratsa Botev Vratsa
21 lip 2019 Etar Etar 0-0 Levski Sofia Levski Sofia
21 lip 2019 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 3-1 Dunav Dunav
20 lip 2019 Beroe Beroe 2-4 Ludogorets Ludogorets
20 lip 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 1-3 Cherno More Cherno More
19 lip 2019 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 3-2 Slavia Sofia Slavia Sofia
19 lip 2019 Tsarsko selo Tsarsko selo 0-0 Arda Arda
Kolejka 1
15 lip 2019 Dunav Dunav 1-4 Levski Sofia Levski Sofia
14 lip 2019 Cherno More Cherno More 3-1 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
14 lip 2019 Slavia Sofia Slavia Sofia 3-2 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
14 lip 2019 Arda Arda 0-0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
13 lip 2019 Ludogorets Ludogorets 2-0 Tsarsko selo Tsarsko selo
12 lip 2019 CSKA Sofia CSKA Sofia 2-2 Etar Etar
12 lip 2019 Botev Vratsa Botev Vratsa 1-3 Beroe Beroe

Strzelcy {{title}} - A PFG

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
8 (0)
2
8 (1)
3
8 (3)
4
7 (0)
5
6 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}

Statystyki z A PFG

Najwięcej strzelonych bramek:
0
Najwięcej straconych bramek:
2,4
Najwięcej meczów powyżej 2,5 bramki:
0
Najwięcej meczów poniżej 2,5 bramki:
12
Największe śr. posiadanie piłki:
60
Najmniejsze śr. posiadanie piłki:
35,9
Najwięcej strzałów na mecz:
11,6
Najwięcej fauli na mecz:
17,5
Najwięcej kartek na mecz:
3,9

Tabela ligowa - A PFG

#
Drużyna
M
Z
+/-
Pkt
1
Grupa mistrzowska
12
9
15
30
2
Grupa mistrzowska
12
8
15
26
3
Grupa mistrzowska
12
8
16
26
4
Grupa mistrzowska
12
6
8
22
5
Grupa mistrzowska
+1
12
5
-1
18
6
Grupa mistrzowska
+1
12
4
4
18
7
Grupa spadkowa
-2
12
6
-1
18
8
Grupa spadkowa
12
4
-1
16
9
Grupa spadkowa
+1
12
3
-4
13
10
Grupa spadkowa
+1
12
3
-4
12
11
Grupa spadkowa
-2
12
2
-8
11
12
Grupa spadkowa
+1
12
2
-9
9
13
Grupa spadkowa
-1
12
2
-10
9
14
Grupa spadkowa
12
1
-20
3
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.