Copa America - Wiadomości

STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Copa America terminarz Argentina / Colombia, mecze

Na tej stronie widnieje pełny i szczegółowy terminarz Copa America, czyli piłkarskich Mistrzostw Ameryki Południowej od fazy grupowej aż do finału. Po kliknięciu w wybrany mecz można zapoznać się z jego szczegółami - składami oby reprezentacji, przebiegu spotkania, kursami bukmacherskimi, nazwiskiem sędziego oraz liczbą kibiców, którzy pojawili się na stadionie i oglądali mecz na żywo. 

Po prawej stronie od terminarza znajdują się najnowsze wiadomości, których treść ma związek z Copa America. Znajdziemy tu również klasyfikację strzelców, najlepszych asystentów, zestawienie piłkarzy, którzy obejrzeli największą liczbę żółtych i czerwonych kartek oraz klasyfikację kanadyjską turnieju. 

Poniżej można znaleźć listę piłkarskich rozgrywek krajowych z Europy i całego świata. Po kliknięciu w wybraną ligę można zapoznać się ze szczegółowymi danymi tych lig. Na samym dole znajdziemy natomiast odnośniki do poprzednich podstron poprzednich edycji Copa America - tam znajdują się informacje na temat każdego z tych turniejów.