Copa America - Wiadomości

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy

Copa America terminarz Argentina / Colombia, mecze

Na tej stronie widnieje pełny i szczegółowy terminarz Copa America, czyli piłkarskich Mistrzostw Ameryki Południowej od fazy grupowej aż do finału. Po kliknięciu w wybrany mecz można zapoznać się z jego szczegółami - składami oby reprezentacji, przebiegu spotkania, kursami bukmacherskimi, nazwiskiem sędziego oraz liczbą kibiców, którzy pojawili się na stadionie i oglądali mecz na żywo. 

Po prawej stronie od terminarza znajdują się najnowsze wiadomości, których treść ma związek z Copa America. Znajdziemy tu również klasyfikację strzelców, najlepszych asystentów, zestawienie piłkarzy, którzy obejrzeli największą liczbę żółtych i czerwonych kartek oraz klasyfikację kanadyjską turnieju. 

Poniżej można znaleźć listę piłkarskich rozgrywek krajowych z Europy i całego świata. Po kliknięciu w wybraną ligę można zapoznać się ze szczegółowymi danymi tych lig. Na samym dole znajdziemy natomiast odnośniki do poprzednich podstron poprzednich edycji Copa America - tam znajdują się informacje na temat każdego z tych turniejów.