Terminarz - Diwizja Narodowa (Luksemburg) - sezon 2019/2020

Regularny sezon
Kolejka 26
17 maj 2020 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains ?-? Hostert Hostert
17 maj 2020 Differdange 03 Differdange 03 ?-? Fola Esch Fola Esch
17 maj 2020 UNA Strassen UNA Strassen 02:00 Rodange Rodange
17 maj 2020 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück ?-? Victoria Rosport Victoria Rosport
17 maj 2020 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach ?-? F91 Dudelange F91 Dudelange
17 maj 2020 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch ?-? Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
17 maj 2020 UT Pétange UT Pétange ?-? Racing Racing
Kolejka 25
10 maj 2020 Victoria Rosport Victoria Rosport 02:00 UNA Strassen UNA Strassen
10 maj 2020 Rodange Rodange ?-? Differdange 03 Differdange 03
10 maj 2020 Fola Esch Fola Esch ?-? Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains
10 maj 2020 Hostert Hostert ?-? Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
10 maj 2020 Racing Racing ?-? Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach
10 maj 2020 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn ?-? UT Pétange UT Pétange
10 maj 2020 F91 Dudelange F91 Dudelange ?-? Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück
Kolejka 24
3 maj 2020 Fola Esch Fola Esch ?-? Hostert Hostert
3 maj 2020 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains 02:00 Rodange Rodange
3 maj 2020 UNA Strassen UNA Strassen ?-? F91 Dudelange F91 Dudelange
3 maj 2020 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück ?-? Racing Racing
3 maj 2020 UT Pétange UT Pétange ?-? Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
3 maj 2020 Differdange 03 Differdange 03 ?-? Victoria Rosport Victoria Rosport
3 maj 2020 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach ?-? Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
Kolejka 23
26 kwi 2020 Hostert Hostert ?-? UT Pétange UT Pétange
26 kwi 2020 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn ?-? Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück
26 kwi 2020 Racing Racing ?-? UNA Strassen UNA Strassen
26 kwi 2020 Rodange Rodange ?-? Fola Esch Fola Esch
26 kwi 2020 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch ?-? Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach
26 kwi 2020 F91 Dudelange F91 Dudelange ?-? Differdange 03 Differdange 03
26 kwi 2020 Victoria Rosport Victoria Rosport 02:00 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains
Kolejka 22
19 kwi 2020 Rodange Rodange ?-? Hostert Hostert
19 kwi 2020 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains ?-? F91 Dudelange F91 Dudelange
19 kwi 2020 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach ?-? UT Pétange UT Pétange
19 kwi 2020 Differdange 03 Differdange 03 ?-? Racing Racing
19 kwi 2020 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück ?-? Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
19 kwi 2020 Fola Esch Fola Esch ?-? Victoria Rosport Victoria Rosport
19 kwi 2020 UNA Strassen UNA Strassen ?-? Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
Kolejka 21
11 kwi 2020 F91 Dudelange F91 Dudelange ?-? Fola Esch Fola Esch
11 kwi 2020 Victoria Rosport Victoria Rosport 02:00 Rodange Rodange
11 kwi 2020 Racing Racing ?-? Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains
11 kwi 2020 Hostert Hostert ?-? Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach
11 kwi 2020 UT Pétange UT Pétange ?-? Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück
11 kwi 2020 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch ?-? UNA Strassen UNA Strassen
11 kwi 2020 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn ?-? Differdange 03 Differdange 03
Kolejka 20
5 kwi 2020 Victoria Rosport Victoria Rosport ?-? Hostert Hostert
5 kwi 2020 Rodange Rodange ?-? F91 Dudelange F91 Dudelange
5 kwi 2020 Fola Esch Fola Esch ?-? Racing Racing
5 kwi 2020 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains ?-? Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
5 kwi 2020 Differdange 03 Differdange 03 ?-? Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
5 kwi 2020 UNA Strassen UNA Strassen 02:00 UT Pétange UT Pétange
5 kwi 2020 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück ?-? Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach
Kolejka 19
22 mar 2020 Hostert Hostert ?-? Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück
22 mar 2020 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch ?-? Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains
22 mar 2020 F91 Dudelange F91 Dudelange ?-? Victoria Rosport Victoria Rosport
22 mar 2020 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach ?-? UNA Strassen UNA Strassen
22 mar 2020 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn ?-? Fola Esch Fola Esch
21 mar 2020 UT Pétange UT Pétange ?-? Differdange 03 Differdange 03
21 mar 2020 Racing Racing ?-? Rodange Rodange
Kolejka 18
15 mar 2020 F91 Dudelange F91 Dudelange ?-? Hostert Hostert
15 mar 2020 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains ?-? UT Pétange UT Pétange
15 mar 2020 Differdange 03 Differdange 03 ?-? Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach
15 mar 2020 Victoria Rosport Victoria Rosport ?-? Racing Racing
15 mar 2020 UNA Strassen UNA Strassen ?-? Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück
14 mar 2020 Rodange Rodange ?-? Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
14 mar 2020 Fola Esch Fola Esch ?-? Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
Kolejka 17
8 mar 2020 Hostert Hostert 1-5 UNA Strassen UNA Strassen
8 mar 2020 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück 0-3 Differdange 03 Differdange 03
8 mar 2020 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach 1-1 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains
8 mar 2020 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch 2-1 Rodange Rodange
8 mar 2020 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn 2-1 Victoria Rosport Victoria Rosport
8 mar 2020 Racing Racing 1-0 F91 Dudelange F91 Dudelange
8 mar 2020 UT Pétange UT Pétange 0-1 Fola Esch Fola Esch
Kolejka 16
4 mar 2020 F91 Dudelange F91 Dudelange 2-3 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
4 mar 2020 Fola Esch Fola Esch 4-2 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach
4 mar 2020 Rodange Rodange 1-0 UT Pétange UT Pétange
4 mar 2020 Racing Racing 2-1 Hostert Hostert
4 mar 2020 Victoria Rosport Victoria Rosport 2-1 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
4 mar 2020 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains 1-2 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück
4 mar 2020 Differdange 03 Differdange 03 4-1 UNA Strassen UNA Strassen
Kolejka 15
1 mar 2020 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach 0-3 Rodange Rodange
1 mar 2020 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch 0-1 F91 Dudelange F91 Dudelange
29 lut 2020 Hostert Hostert 0-3 Differdange 03 Differdange 03
29 lut 2020 UT Pétange UT Pétange 2-2 Victoria Rosport Victoria Rosport
29 lut 2020 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück 0-1 Fola Esch Fola Esch
29 lut 2020 UNA Strassen UNA Strassen 1-0 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains
29 lut 2020 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn 1-2 Racing Racing
Kolejka 14
23 lut 2020 F91 Dudelange F91 Dudelange 4-2 UT Pétange UT Pétange
23 lut 2020 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains 1-2 Differdange 03 Differdange 03
23 lut 2020 Racing Racing 1-1 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
23 lut 2020 Victoria Rosport Victoria Rosport 2-1 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach
23 lut 2020 Rodange Rodange 1-2 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück
23 lut 2020 Fola Esch Fola Esch 2-1 UNA Strassen UNA Strassen
22 lut 2020 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn 4-0 Hostert Hostert
Kolejka 13
16 lut 2020 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach 2-2 Racing Racing
11 gru 2019 UT Pétange UT Pétange 1-1 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
11 gru 2019 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains 2-2 Fola Esch Fola Esch
1 gru 2019 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück 1-4 F91 Dudelange F91 Dudelange
1 gru 2019 Differdange 03 Differdange 03 2-1 Rodange Rodange
1 gru 2019 UNA Strassen UNA Strassen 2-2 Victoria Rosport Victoria Rosport
30 lis 2019 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch 1-2 Hostert Hostert
Kolejka 9
8 gru 2019 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach 0-1 Hostert Hostert
20 lis 2019 UNA Strassen UNA Strassen 1-0 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
19 lis 2019 Rodange Rodange 1-0 Victoria Rosport Victoria Rosport
20 paź 2019 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains 0-4 Racing Racing
20 paź 2019 Fola Esch Fola Esch 2-1 F91 Dudelange F91 Dudelange
20 paź 2019 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück 1-2 UT Pétange UT Pétange
19 paź 2019 Differdange 03 Differdange 03 1-5 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
Kolejka 12
24 lis 2019 Hostert Hostert 1-1 Fola Esch Fola Esch
24 lis 2019 Rodange Rodange 1-1 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains
24 lis 2019 Victoria Rosport Victoria Rosport 2-3 Differdange 03 Differdange 03
24 lis 2019 F91 Dudelange F91 Dudelange 2-2 UNA Strassen UNA Strassen
24 lis 2019 Racing Racing 0-3 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück
24 lis 2019 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch 1-4 UT Pétange UT Pétange
23 lis 2019 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn 5-2 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach
Kolejka 11
3 lis 2019 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains 1-2 Victoria Rosport Victoria Rosport
3 lis 2019 UT Pétange UT Pétange 2-0 Hostert Hostert
3 lis 2019 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach 4-2 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
3 lis 2019 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück 0-4 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
3 lis 2019 UNA Strassen UNA Strassen 2-1 Racing Racing
3 lis 2019 Differdange 03 Differdange 03 0-3 F91 Dudelange F91 Dudelange
3 lis 2019 Fola Esch Fola Esch 5-0 Rodange Rodange
Kolejka 10
27 paź 2019 Hostert Hostert 2-3 Rodange Rodange
27 paź 2019 Victoria Rosport Victoria Rosport 0-4 Fola Esch Fola Esch
27 paź 2019 F91 Dudelange F91 Dudelange 3-1 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains
27 paź 2019 Racing Racing 3-2 Differdange 03 Differdange 03
27 paź 2019 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch 1-1 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück
27 paź 2019 UT Pétange UT Pétange 2-0 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach
26 paź 2019 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn 0-0 UNA Strassen UNA Strassen
Kolejka 8
6 paź 2019 Hostert Hostert 2-0 Victoria Rosport Victoria Rosport
6 paź 2019 F91 Dudelange F91 Dudelange 4-0 Rodange Rodange
6 paź 2019 Racing Racing 2-2 Fola Esch Fola Esch
6 paź 2019 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn 2-2 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains
6 paź 2019 UT Pétange UT Pétange 2-2 UNA Strassen UNA Strassen
6 paź 2019 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach 1-1 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück
5 paź 2019 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch 1-1 Differdange 03 Differdange 03
Kolejka 7
29 wrz 2019 Differdange 03 Differdange 03 2-3 UT Pétange UT Pétange
29 wrz 2019 Fola Esch Fola Esch 2-0 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
29 wrz 2019 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück 0-1 Hostert Hostert
29 wrz 2019 UNA Strassen UNA Strassen 2-0 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach
29 wrz 2019 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains 2-3 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
29 wrz 2019 Rodange Rodange 1-1 Racing Racing
29 wrz 2019 Victoria Rosport Victoria Rosport 0-7 F91 Dudelange F91 Dudelange
Kolejka 2
25 wrz 2019 UT Pétange UT Pétange 2-0 F91 Dudelange F91 Dudelange
11 sie 2019 UNA Strassen UNA Strassen 2-4 Fola Esch Fola Esch
11 sie 2019 Hostert Hostert 3-5 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
11 sie 2019 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch 3-2 Racing Racing
11 sie 2019 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach 0-3 Victoria Rosport Victoria Rosport
11 sie 2019 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück 5-2 Rodange Rodange
11 sie 2019 Differdange 03 Differdange 03 1-1 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains
Kolejka 6
16 wrz 2019 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn 1-0 Rodange Rodange
15 wrz 2019 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch 0-3 Fola Esch Fola Esch
15 wrz 2019 UT Pétange UT Pétange 3-2 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains
15 wrz 2019 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach 0-2 Differdange 03 Differdange 03
15 wrz 2019 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück 3-2 UNA Strassen UNA Strassen
15 wrz 2019 Racing Racing 2-2 Victoria Rosport Victoria Rosport
14 wrz 2019 Hostert Hostert 1-0 F91 Dudelange F91 Dudelange
Kolejka 5
1 wrz 2019 UNA Strassen UNA Strassen 4-1 Hostert Hostert
1 wrz 2019 Differdange 03 Differdange 03 2-1 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück
1 wrz 2019 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains 3-0 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach
1 wrz 2019 Fola Esch Fola Esch 2-0 UT Pétange UT Pétange
1 wrz 2019 F91 Dudelange F91 Dudelange 3-3 Racing Racing
31 sie 2019 Rodange Rodange 3-3 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
31 sie 2019 Victoria Rosport Victoria Rosport 0-3 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
Kolejka 4
26 sie 2019 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn 2-0 F91 Dudelange F91 Dudelange
25 sie 2019 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück 1-3 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains
25 sie 2019 UNA Strassen UNA Strassen 1-3 Differdange 03 Differdange 03
25 sie 2019 Hostert Hostert 0-3 Racing Racing
25 sie 2019 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch 2-1 Victoria Rosport Victoria Rosport
25 sie 2019 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach 3-2 Fola Esch Fola Esch
24 sie 2019 UT Pétange UT Pétange 4-1 Rodange Rodange
Kolejka 3
18 sie 2019 Differdange 03 Differdange 03 3-1 Hostert Hostert
18 sie 2019 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains 0-0 UNA Strassen UNA Strassen
18 sie 2019 Fola Esch Fola Esch 3-1 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück
18 sie 2019 Rodange Rodange 1-3 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach
18 sie 2019 Victoria Rosport Victoria Rosport 1-2 UT Pétange UT Pétange
18 sie 2019 Racing Racing 1-1 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
17 sie 2019 F91 Dudelange F91 Dudelange 1-3 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
Kolejka 1
5 sie 2019 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn 4-0 Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
4 sie 2019 Fola Esch Fola Esch 1-2 Differdange 03 Differdange 03
4 sie 2019 Hostert Hostert 0-1 Mondorf-les-Bains Mondorf-les-Bains
4 sie 2019 Rodange Rodange 1-2 UNA Strassen UNA Strassen
4 sie 2019 Victoria Rosport Victoria Rosport 3-0 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück
4 sie 2019 F91 Dudelange F91 Dudelange 3-1 Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach
4 sie 2019 Racing Racing 2-3 UT Pétange UT Pétange

Strzelcy {{title}} - Diwizja Narodowa

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
14 (4)
2
13 (0)
3
11 (0)
4
11 (1)
5
10 (3)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}

Statystyki z Diwizja Narodowa

Najwięcej strzelonych bramek:
0
Najwięcej straconych bramek:
2,3
Najwięcej meczów powyżej 2,5 bramki:
0
Najwięcej meczów poniżej 2,5 bramki:
17
Największe śr. posiadanie piłki:
50
Najmniejsze śr. posiadanie piłki:
2,6
Najwięcej strzałów na mecz:
0,6
Najwięcej fauli na mecz:
0
Najwięcej kartek na mecz:
0,2

Tabela ligowa - Diwizja Narodowa

#
Drużyna
M
Z
+/-
Pkt
1
Liga Mistrzów kwalifikacje
17
12
24
39
2
Liga Europejska
17
11
26
37
3
Liga Europejska
+1
17
11
11
35
4
-1
17
10
11
33
5
17
8
14
26
6
17
7
4
26
7
17
6
5
25
8
+2
17
5
-10
19
9
-1
17
5
-12
18
10
-1
17
5
-12
17
11
17
5
-20
16
12
Baraże o utrzymanie
+1
17
3
-6
15
13
Spadek
-1
17
4
-16
15
14
Spadek
17
3
-19
12
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.