Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Ekstraklasa (Liga Polska) - sezon 2019/2020

Regularny sezon
Kolejka 30
11 kwi 2020 Arka Gdynia Arka Gdynia 02:00 Wisła Kraków Wisła Kraków
11 kwi 2020 Cracovia Cracovia 02:00 Wisła Płock Wisła Płock
11 kwi 2020 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 02:00 Legia Warszawa Legia Warszawa
11 kwi 2020 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 02:00 Piast Gliwice Piast Gliwice
11 kwi 2020 Korona Kielce Korona Kielce 02:00 Lech Poznań Lech Poznań
11 kwi 2020 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 02:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
11 kwi 2020 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 02:00 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
11 kwi 2020 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 02:00 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
Kolejka 29
4 kwi 2020 Lech Poznań Lech Poznań 02:00 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
4 kwi 2020 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 02:00 Cracovia Cracovia
4 kwi 2020 Legia Warszawa Legia Warszawa 02:00 Arka Gdynia Arka Gdynia
4 kwi 2020 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 02:00 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
4 kwi 2020 Piast Gliwice Piast Gliwice 02:00 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
4 kwi 2020 Wisła Kraków Wisła Kraków 02:00 Raków Częstochowa Raków Częstochowa
4 kwi 2020 Wisła Płock Wisła Płock 02:00 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
4 kwi 2020 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 02:00 Korona Kielce Korona Kielce
Kolejka 28
21 mar 2020 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 01:00 Cracovia Cracovia
21 mar 2020 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 01:00 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
21 mar 2020 Wisła Kraków Wisła Kraków 01:00 Legia Warszawa Legia Warszawa
21 mar 2020 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 01:00 Lech Poznań Lech Poznań
21 mar 2020 Arka Gdynia Arka Gdynia 01:00 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
21 mar 2020 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 01:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
21 mar 2020 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 01:00 Wisła Płock Wisła Płock
21 mar 2020 Korona Kielce Korona Kielce 01:00 Piast Gliwice Piast Gliwice
Kolejka 27
14 mar 2020 Cracovia Cracovia 01:00 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
14 mar 2020 Lech Poznań Lech Poznań 01:00 Legia Warszawa Legia Warszawa
14 mar 2020 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 01:00 Arka Gdynia Arka Gdynia
14 mar 2020 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 01:00 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
14 mar 2020 Piast Gliwice Piast Gliwice 01:00 Wisła Kraków Wisła Kraków
14 mar 2020 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 01:00 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
14 mar 2020 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 01:00 Raków Częstochowa Raków Częstochowa
14 mar 2020 Wisła Płock Wisła Płock 01:00 Korona Kielce Korona Kielce
Kolejka 26
7 mar 2020 Arka Gdynia Arka Gdynia 01:00 Wisła Płock Wisła Płock
7 mar 2020 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 01:00 Cracovia Cracovia
7 mar 2020 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 01:00 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
7 mar 2020 Korona Kielce Korona Kielce 01:00 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
7 mar 2020 Legia Warszawa Legia Warszawa 01:00 Piast Gliwice Piast Gliwice
7 mar 2020 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 01:00 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
7 mar 2020 Wisła Kraków Wisła Kraków 01:00 Lech Poznań Lech Poznań
7 mar 2020 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 01:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
Kolejka 25
4 mar 2020 Cracovia Cracovia 01:00 Wisła Kraków Wisła Kraków
4 mar 2020 Lech Poznań Lech Poznań 01:00 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
4 mar 2020 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 01:00 Legia Warszawa Legia Warszawa
4 mar 2020 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 01:00 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
4 mar 2020 Piast Gliwice Piast Gliwice 01:00 Arka Gdynia Arka Gdynia
4 mar 2020 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 01:00 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
4 mar 2020 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 01:00 Korona Kielce Korona Kielce
4 mar 2020 Wisła Płock Wisła Płock 01:00 Raków Częstochowa Raków Częstochowa
Kolejka 24
1 mar 2020 Arka Gdynia Arka Gdynia 01:00 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
1 mar 2020 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 01:00 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
1 mar 2020 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 01:00 Lech Poznań Lech Poznań
1 mar 2020 Korona Kielce Korona Kielce 01:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
1 mar 2020 Legia Warszawa Legia Warszawa 01:00 Cracovia Cracovia
1 mar 2020 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 01:00 Piast Gliwice Piast Gliwice
1 mar 2020 Wisła Kraków Wisła Kraków 01:00 Wisła Płock Wisła Płock
1 mar 2020 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 01:00 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
Kolejka 23
22 lut 2020 Arka Gdynia Arka Gdynia 01:00 Raków Częstochowa Raków Częstochowa
22 lut 2020 Lech Poznań Lech Poznań 01:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
22 lut 2020 Legia Warszawa Legia Warszawa 01:00 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
22 lut 2020 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 01:00 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
22 lut 2020 Piast Gliwice Piast Gliwice 01:00 Cracovia Cracovia
22 lut 2020 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 01:00 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
22 lut 2020 Wisła Kraków Wisła Kraków 01:00 Korona Kielce Korona Kielce
22 lut 2020 Wisła Płock Wisła Płock 01:00 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
Kolejka 22
15 lut 2020 Cracovia Cracovia 01:00 Lech Poznań Lech Poznań
15 lut 2020 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 01:00 Arka Gdynia Arka Gdynia
15 lut 2020 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 01:00 Korona Kielce Korona Kielce
15 lut 2020 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 01:00 Piast Gliwice Piast Gliwice
15 lut 2020 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 01:00 Wisła Płock Wisła Płock
15 lut 2020 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 01:00 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
15 lut 2020 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 01:00 Legia Warszawa Legia Warszawa
15 lut 2020 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 01:00 Wisła Kraków Wisła Kraków
Kolejka 21
8 lut 2020 Arka Gdynia Arka Gdynia 01:00 Cracovia Cracovia
8 lut 2020 Korona Kielce Korona Kielce 01:00 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
8 lut 2020 Lech Poznań Lech Poznań 01:00 Raków Częstochowa Raków Częstochowa
8 lut 2020 Legia Warszawa Legia Warszawa 01:00 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
8 lut 2020 Piast Gliwice Piast Gliwice 01:00 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
8 lut 2020 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 01:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
8 lut 2020 Wisła Kraków Wisła Kraków 01:00 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
8 lut 2020 Wisła Płock Wisła Płock 01:00 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
Kolejka 20
20 gru 2019 Cracovia Cracovia 01:00 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
20 gru 2019 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 01:00 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
20 gru 2019 Lech Poznań Lech Poznań 01:00 Arka Gdynia Arka Gdynia
20 gru 2019 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 01:00 Raków Częstochowa Raków Częstochowa
20 gru 2019 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 01:00 Wisła Kraków Wisła Kraków
20 gru 2019 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 01:00 Korona Kielce Korona Kielce
20 gru 2019 Wisła Płock Wisła Płock 01:00 Piast Gliwice Piast Gliwice
20 gru 2019 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 01:00 Legia Warszawa Legia Warszawa
Kolejka 19
14 gru 2019 Arka Gdynia Arka Gdynia 01:00 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
14 gru 2019 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 01:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
14 gru 2019 Korona Kielce Korona Kielce 01:00 Cracovia Cracovia
14 gru 2019 Legia Warszawa Legia Warszawa 01:00 Wisła Płock Wisła Płock
14 gru 2019 Piast Gliwice Piast Gliwice 01:00 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
14 gru 2019 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 01:00 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
14 gru 2019 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 01:00 Lech Poznań Lech Poznań
14 gru 2019 Wisła Kraków Wisła Kraków 01:00 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
Kolejka 18
7 gru 2019 Cracovia Cracovia 01:00 Raków Częstochowa Raków Częstochowa
7 gru 2019 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 01:00 Wisła Kraków Wisła Kraków
7 gru 2019 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 01:00 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
7 gru 2019 Korona Kielce Korona Kielce 01:00 Arka Gdynia Arka Gdynia
7 gru 2019 Lech Poznań Lech Poznań 01:00 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
7 gru 2019 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 01:00 Wisła Płock Wisła Płock
7 gru 2019 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 01:00 Piast Gliwice Piast Gliwice
7 gru 2019 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 01:00 Legia Warszawa Legia Warszawa
Kolejka 17
30 lis 2019 Arka Gdynia Arka Gdynia 01:00 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
30 lis 2019 Legia Warszawa Legia Warszawa 01:00 Korona Kielce Korona Kielce
30 lis 2019 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 01:00 Cracovia Cracovia
30 lis 2019 Piast Gliwice Piast Gliwice 01:00 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
30 lis 2019 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 01:00 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
30 lis 2019 Wisła Kraków Wisła Kraków 01:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
30 lis 2019 Wisła Płock Wisła Płock 01:00 Lech Poznań Lech Poznań
30 lis 2019 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 01:00 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Kolejka 16
23 lis 2019 Cracovia Cracovia 01:00 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
23 lis 2019 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 01:00 Wisła Płock Wisła Płock
23 lis 2019 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 01:00 Arka Gdynia Arka Gdynia
23 lis 2019 Korona Kielce Korona Kielce 01:00 Raków Częstochowa Raków Częstochowa
23 lis 2019 Lech Poznań Lech Poznań 01:00 Piast Gliwice Piast Gliwice
23 lis 2019 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 01:00 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
23 lis 2019 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 01:00 Legia Warszawa Legia Warszawa
23 lis 2019 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 01:00 Wisła Kraków Wisła Kraków
Kolejka 15
10 lis 2019 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 17:30 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
10 lis 2019 Lech Poznań Lech Poznań 15:00 Korona Kielce Korona Kielce
10 lis 2019 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 12:30 Raków Częstochowa Raków Częstochowa
9 lis 2019 Wisła Kraków Wisła Kraków 20:00 Arka Gdynia Arka Gdynia
9 lis 2019 Legia Warszawa Legia Warszawa 17:30 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
9 lis 2019 Wisła Płock Wisła Płock 15:00 Cracovia Cracovia
8 lis 2019 Piast Gliwice Piast Gliwice 20:30 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
8 lis 2019 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 18:00 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
Kolejka 14
4 lis 2019 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 20:30 Wisła Kraków Wisła Kraków
4 lis 2019 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 18:00 Wisła Płock Wisła Płock
3 lis 2019 Arka Gdynia Arka Gdynia 17:30 Legia Warszawa Legia Warszawa
3 lis 2019 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 15:00 Piast Gliwice Piast Gliwice
3 lis 2019 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 12:30 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
2 lis 2019 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 20:00 Lech Poznań Lech Poznań
2 lis 2019 Cracovia Cracovia 17:30 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
2 lis 2019 Korona Kielce Korona Kielce 15:00 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
Kolejka 13
27 paź 2019 Legia Warszawa Legia Warszawa 17:30 Wisła Kraków Wisła Kraków
27 paź 2019 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 15:00 Arka Gdynia Arka Gdynia
27 paź 2019 Wisła Płock Wisła Płock 12:30 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
26 paź 2019 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 20:00 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
26 paź 2019 Piast Gliwice Piast Gliwice 17:30 Korona Kielce Korona Kielce
26 paź 2019 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 15:00 Raków Częstochowa Raków Częstochowa
25 paź 2019 Lech Poznań Lech Poznań 20:30 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
25 paź 2019 Cracovia Cracovia 18:00 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
Kolejka 12
21 paź 2019 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 18:00 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
20 paź 2019 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 17:30 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
20 paź 2019 Arka Gdynia Arka Gdynia 15:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
19 paź 2019 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 20:00 Cracovia Cracovia
19 paź 2019 Legia Warszawa Legia Warszawa 17:30 Lech Poznań Lech Poznań
19 paź 2019 Korona Kielce Korona Kielce 15:00 Wisła Płock Wisła Płock
18 paź 2019 Wisła Kraków Wisła Kraków 20:30 Piast Gliwice Piast Gliwice
18 paź 2019 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 18:00 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
Kolejka 11
6 paź 2019 Piast Gliwice Piast Gliwice 2-0 Legia Warszawa Legia Warszawa
6 paź 2019 Cracovia Cracovia 1-1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
6 paź 2019 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 4-1 Korona Kielce Korona Kielce
5 paź 2019 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 1-2 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
5 paź 2019 Lech Poznań Lech Poznań 4-0 Wisła Kraków Wisła Kraków
5 paź 2019 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 1-2 Raków Częstochowa Raków Częstochowa
4 paź 2019 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 1-1 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
4 paź 2019 Wisła Płock Wisła Płock 4-1 Arka Gdynia Arka Gdynia
Kolejka 10
30 wrz 2019 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 3-1 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
29 wrz 2019 Wisła Kraków Wisła Kraków 0-1 Cracovia Cracovia
29 wrz 2019 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 2-3 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
29 wrz 2019 Arka Gdynia Arka Gdynia 0-0 Piast Gliwice Piast Gliwice
28 wrz 2019 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1-3 Lech Poznań Lech Poznań
28 wrz 2019 Legia Warszawa Legia Warszawa 1-2 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
28 wrz 2019 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 1-2 Wisła Płock Wisła Płock
27 wrz 2019 Korona Kielce Korona Kielce 1-0 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
Kolejka 9
22 wrz 2019 Cracovia Cracovia 1-2 Legia Warszawa Legia Warszawa
22 wrz 2019 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 1-1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
22 wrz 2019 Wisła Płock Wisła Płock 2-1 Wisła Kraków Wisła Kraków
21 wrz 2019 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 4-4 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
21 wrz 2019 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 2-0 Korona Kielce Korona Kielce
21 wrz 2019 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 1-4 Arka Gdynia Arka Gdynia
20 wrz 2019 Lech Poznań Lech Poznań 1-1 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
20 wrz 2019 Piast Gliwice Piast Gliwice 2-1 Raków Częstochowa Raków Częstochowa
Kolejka 4
18 wrz 2019 Wisła Płock Wisła Płock 1-0 Legia Warszawa Legia Warszawa
12 sie 2019 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 1-1 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
11 sie 2019 Cracovia Cracovia 1-0 Korona Kielce Korona Kielce
11 sie 2019 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 0-1 Piast Gliwice Piast Gliwice
10 sie 2019 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1-0 Raków Częstochowa Raków Częstochowa
10 sie 2019 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 2-0 Arka Gdynia Arka Gdynia
10 sie 2019 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 1-0 Wisła Kraków Wisła Kraków
9 sie 2019 Lech Poznań Lech Poznań 1-3 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
Kolejka 8
16 wrz 2019 Cracovia Cracovia 2-0 Piast Gliwice Piast Gliwice
15 wrz 2019 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 0-0 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
15 wrz 2019 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 1-0 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
14 wrz 2019 Korona Kielce Korona Kielce 1-1 Wisła Kraków Wisła Kraków
14 wrz 2019 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 2-1 Lech Poznań Lech Poznań
14 wrz 2019 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 2-0 Arka Gdynia Arka Gdynia
13 wrz 2019 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 0-0 Legia Warszawa Legia Warszawa
13 wrz 2019 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 5-0 Wisła Płock Wisła Płock
Kolejka 7
1 wrz 2019 Legia Warszawa Legia Warszawa 3-1 Raków Częstochowa Raków Częstochowa
1 wrz 2019 Lech Poznań Lech Poznań 1-2 Cracovia Cracovia
1 wrz 2019 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 1-1 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
31 sie 2019 Wisła Kraków Wisła Kraków 4-2 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
31 sie 2019 Piast Gliwice Piast Gliwice 1-2 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
31 sie 2019 Wisła Płock Wisła Płock 2-1 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
30 sie 2019 Korona Kielce Korona Kielce 0-2 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
30 sie 2019 Arka Gdynia Arka Gdynia 1-0 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Kolejka 6
26 sie 2019 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 1-2 Wisła Płock Wisła Płock
25 sie 2019 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 2-3 Legia Warszawa Legia Warszawa
25 sie 2019 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 0-3 Piast Gliwice Piast Gliwice
25 sie 2019 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 3-0 Korona Kielce Korona Kielce
24 sie 2019 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 2-3 Lech Poznań Lech Poznań
24 sie 2019 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 1-1 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
24 sie 2019 Cracovia Cracovia 3-1 Arka Gdynia Arka Gdynia
23 sie 2019 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 3-2 Wisła Kraków Wisła Kraków
Kolejka 5
19 sie 2019 Korona Kielce Korona Kielce 0-1 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
18 sie 2019 Legia Warszawa Legia Warszawa 1-0 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
18 sie 2019 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 2-1 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
18 sie 2019 Piast Gliwice Piast Gliwice 1-0 Wisła Płock Wisła Płock
17 sie 2019 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 3-1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
17 sie 2019 Arka Gdynia Arka Gdynia 0-0 Lech Poznań Lech Poznań
17 sie 2019 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 2-1 Cracovia Cracovia
16 sie 2019 Wisła Kraków Wisła Kraków 4-0 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
Kolejka 3
5 sie 2019 Wisła Kraków Wisła Kraków 1-0 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
4 sie 2019 Legia Warszawa Legia Warszawa 0-0 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
4 sie 2019 Piast Gliwice Piast Gliwice 0-0 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
4 sie 2019 Wisła Płock Wisła Płock 1-2 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
3 sie 2019 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 1-2 Lech Poznań Lech Poznań
3 sie 2019 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 1-3 Cracovia Cracovia
2 sie 2019 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 2-2 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
2 sie 2019 Arka Gdynia Arka Gdynia 1-1 Korona Kielce Korona Kielce
Kolejka 2
29 lip 2019 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 2-0 Arka Gdynia Arka Gdynia
28 lip 2019 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 0-0 Wisła Kraków Wisła Kraków
28 lip 2019 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 2-1 Piast Gliwice Piast Gliwice
28 lip 2019 Korona Kielce Korona Kielce 1-2 Legia Warszawa Legia Warszawa
27 lip 2019 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 0-1 Raków Częstochowa Raków Częstochowa
27 lip 2019 Cracovia Cracovia 1-2 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
26 lip 2019 Lech Poznań Lech Poznań 4-0 Wisła Płock Wisła Płock
26 lip 2019 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1-0 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
Kolejka 1
22 lip 2019 Wisła Płock Wisła Płock 1-1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
21 lip 2019 Legia Warszawa Legia Warszawa 1-2 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
21 lip 2019 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 1-1 Cracovia Cracovia
20 lip 2019 Piast Gliwice Piast Gliwice 1-1 Lech Poznań Lech Poznań
20 lip 2019 Wisła Kraków Wisła Kraków 0-1 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
20 lip 2019 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 0-1 Korona Kielce Korona Kielce
19 lip 2019 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 0-0 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
19 lip 2019 Arka Gdynia Arka Gdynia 0-3 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok

Strzelcy {{title}} - Ekstraklasa

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
8 (0)
2
7 (0)
3
7 (1)
4
6 (2)
5
6 (2)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}

Statystyki z Ekstraklasa

Najwięcej strzelonych bramek:
0,5
Najwięcej straconych bramek:
2
Najwięcej meczów powyżej 2,5 bramki:
1
Najwięcej meczów poniżej 2,5 bramki:
11
Największe śr. posiadanie piłki:
56,6
Najmniejsze śr. posiadanie piłki:
43
Najwięcej strzałów na mecz:
13,1
Najwięcej fauli na mecz:
19,4
Najwięcej kartek na mecz:
2,8

Tabela ligowa - Ekstraklasa

#
Drużyna
M
Z
+/-
Pkt
1
Grupa mistrzowska
11
6
5
21
2
Grupa mistrzowska
11
6
6
20
3
Grupa mistrzowska
11
5
4
19
4
Grupa mistrzowska
11
6
-3
19
5
Grupa mistrzowska
11
5
8
18
6
Grupa mistrzowska
11
4
4
18
7
Grupa mistrzowska
11
5
4
18
8
Grupa mistrzowska
11
4
6
17
9
Grupa spadkowa
11
5
1
17
10
Grupa spadkowa
11
4
3
15
11
Grupa spadkowa
11
3
-1
13
12
Grupa spadkowa
11
4
-4
12
13
Grupa spadkowa
11
3
-2
11
14
Grupa spadkowa
11
2
-10
9
15
Grupa spadkowa
11
2
-11
8
16
Grupa spadkowa
11
2
-10
7