Albert Sosnowski wskazał potencjalnych rywali. Chce głośnej walki w Clout MMA

Albert Sosnowski wskazał potencjalnych rywali. Chce głośnej walki w Clout MMA
YouTube Screen
Albert Sosnowski udanie wkroczył do świata freakfightów. Legendarny pięściarz wskazał kolejnych potencjalnych przeciwników w organizacji Clout MMA.
Kilka tygodni temu Albert Sosnowski wkroczył do świata freakfightów. Słynny pięściarz zadebiutował w oktagonie na gali Clout MMA 2, która odbyła się 28 października.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wówczas zmierzył się z dużo młodszym Remigiuszem Gruchałą. Sosnowski znokautował rywala w drugiej rundzie i odnotował pierwsze zwycięstwo w federacji.
Niedługo po wygranej zdradził, że chciałby zawalczyć z Tomaszem Adamkiem. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Niedawno Sosnowski wskazał kolejnych rywali, z którymi chciałby się zmierzyć. Bokser w programie "Sport.pl LIVE" zdradził nazwiska dwóch potencjalnych przeciwników.
Ujawnił, że celuje w pojedynek z Dawidem Załęckim lub Marcinem Najmanem. Sosnowski wolałby zawalczyć z drugim z wymienionych freakfighterów.
- Chciałbym się bić z Tomaszem Adamkiem, ale on ma kontrakt z Fame MMA. W Clout MMA jest jednak wiele ciekawych nazwisk, jak Marcin Najman czy Dawid Załęcki. Chciałbym się zmierzyć z Dawidem na zasadach kickboxingu. Sam się wywodzę z kickboxingu, gdzie zdobyłem mistrzostwo Europy juniorów i zostałem mistrzem Polski seniorów w light kontakcie. Umiejętne bronienie się przed kopnięciami i dobre skracanie dystansu powoduje, że taki kickboxer mógłby być w tarapatach w starciu z pięściarzem. Ale wolałbym się zmierzyć z Najmanem, cesarzem freakfightów - mówił bokser.
Sosnowski zakończył pięściarską karierę w 2017 roku. W trakcie profesjonalnej przygody z boksem odnotował 49 zwycięstw.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki29 Nov 2023 · 08:51
Źródło: Sport.pl

Przeczytaj również