Freak-fighter wyznał, ile pieniędzy potrzebuje na życie. Astronomiczna suma, przebił Tomasza Hajtę

Freak-fighter wyznał, ile pieniędzy potrzebuje na życie. Astronomiczna suma, przebił Tomasza Hajtę
Źródło: Łukasz Sobala / PressFocus
Autor:Michał Boncler22 Wrz 2023 | 18:10
Jeden z czołowych polskich freak-fighterów zdradził, ile pieniędzy potrzebuje na życie. Jego słowa pokazały, jak dużo mogą zarabiać zawodnicy biorący udział w galach.
Tomasz Hajto w ostatnich miesiącach zadebiutował we freak-fightach. Były reprezentant Polski w piłce nożnej przegrał w drugiej rundzie starcia ze Zbigniewem Bartmanem podczas gali Clout MMA 1.
Dalsza część tekstu pod wideo
W ostatnim wywiadzie z "Żurnalistą" zdradził, ile pieniędzy potrzebuje, żeby żyć szczęśliwie. Ekspert "Polsatu Sport" wyznał, że jest to kwota w wysokości około 40 tysięcy złotych. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
W niedawnej rozmowie z Urszulą Grotyńską podobne pytanie otrzymał Amadeusz Roślik. Mogłoby się wydawać, że 27-latkowi trudno będzie przebić wypowiedź Hajty, lecz nic bardziej mylnego.
- Jakbym mówił prawdę, to nikt by mi nie uwierzył. Więcej niż myślicie. Dla mnie żyć za 100 tysięcy miesięcznie byłoby męczarnią. Oczywiście są takie miesiące w moim życiu, kiedy skupiam się na treningach, ale dosłownie na samo życie 100 tysięcy miesięcznie to jest totalna bieda - rzekł "Ferrari".
- Restauracje, loty za granicę... Ja w poprzednim roku byłem siedem razy za granicą, w tym roku też byłem już kilka razy, nawet nie wiem, ile. Ale ja sobie nie wyobrażam. O ile jeszcze w Polsce można, tak za granicą już na pewno nie - dodał zawodnik, sugerując, że może potrzebować na życie nawet kilkuset tysięcy złotych.
W ostatniej walce, która odbyła się 2 września podczas gali Fame MMA 19, Amadeusz Roślik poległ w walce wieczoru z Arkadiuszem Tańculą. Na ten moment nie jest znana data jego powrotu do klatki. Sytuacja ma się inaczej w przypadku Hajty, który ogłosil, że zawalczy 29 października podczas Clout MMA 2.
Źródło: TikTok / Ula Grotyńska

Dyskusja 0