Jacek Murański starł się z byłym przeciwnikiem. Musiała interweniować ochrona [WIDEO]

Jacek Murański starł się z byłym przeciwnikiem. Musiała interweniować ochrona [WIDEO]
Twitter Screen
Podczas konferencji prasowej poprzedzającej galę Prime MMA 6 doszło do awantury z udziałem Jacka Murańskiego. Freakfighter starł się z byłym rywalem, w wyniku czego musiała interweniować ochrona.
W sobotę w Arenie Toruń odbędzie się Prime MMA 6. Bohaterami walki wieczoru będą Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Paweł "Księżniczka" Tyburski.
Dalsza część tekstu pod wideo
Kilka dni przed galą, w poniedziałek, odbyła się konferencja prasowa. W trakcie wydarzenia doszło do kilku awantur z udziałem freakfighterów.
Podczas poniedziałkowej transmisji Maciej Rataj starł się z Grzegorzem "Hellboyem" Głuszczem. W wyniku przepychanki Rataj doznał kontuzji, a jego występ na gali Prime MMA 6 stoi pod znakiem zapytania. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Jednym z bohaterów innej awantury był Jacek Murański. Freakfighter starł się z Pawłem Jóźwiakiem, który był obecny na konferencji w roli widza.
Warto przypomnieć, że freakfighterzy zmierzyli się ze sobą na Prime MMA 5. Wówczas sędziowie wskazali Jóźwiaka jako jednogłośnego zwycięzcę starcia.
Awantura, która miała miejsce podczas poniedziałkowej konferencji, rozpoczęła się od wypowiedzi Jóźwiaka. Freakfighter zadał Murańskiemu pytanie, po którym ten mocno zareagował.
- Dostałeś ostatnio pytanie o to, z którym ze swoich rywali się pogodziłeś. Powiedziałeś wtedy, że Jóźwiak się pogodził z tobą, a nie ty z Jóźwiakiem. Po naszej walce, gdzie cię zdeklasowałem, przybiłem ci piątkę. Czemu tak brzydko mówisz na mój temat? - zapytał Jóźwiak.
- Bo chcę cię zlać - powiedział Murański.
- No to dawaj, mogę ci na***rdolić nawet teraz - podsumował Jóźwiak.
Chwilę później doszło do spotkania twarzą w twarz zawodników. W pewnym momencie Jóźwiak odepchnął Murańskiego, w wyniku czego musiała interweniować ochrona.
Jacek Murański zmierzy się na Prime MMA 6 z Maciejem "Starym Wiewiórem" Wiewiórką. Pojedynek będzie co-main eventem sobotniej gali.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki17 Oct 2023 · 13:09
Źródło: Prime MMA

Przeczytaj również