Jacek Murański wraca do oktagonu. Poznał rywala, zawalczy z ojcem gwiazdy Fame MMA

Jacek Murański wraca do oktagonu. Poznał rywala, zawalczy z ojcem gwiazdy Fame MMA
screen youtube
Po trzech miesiącach przerwy Jacek Murański znów pojawi się w klatce. Doświadczony fighter wejdzie do oktagonu Prime MMA, o czym poinformowała oficjalna strona federacji.
Jacek Murański wciąż czeka na pierwszy triumf w świecie freak-fightów. Do tej pory na drodze 54-latka stawali Arkadiusz Tańcula, Robert Pasut i Paweł Jóźwiak.
Dalsza część tekstu pod wideo
Niekorzystny bilans – w dorobku Murańskiego znajdują się cztery porażki i zero triumfów – być może uda się poprawić podczas nadchodzącej gali Prime MMA 5. W poniedziałek oficjalna strona federacji podała informację na temat kolejnego przeciwnika doświadczonego zawodnika.
Rywalem kontrowersyjnego fightera będzie Maciej Wiewiórka. Jego syn, Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka jest jednym z najlepszych zawodników w Fame MMA.
Z rozmowy, której "Stary Wiewiór" udzielił kanałowi "MMA-bądź na bieżąco", wynika, że najnowszy nabytek Prime MMA dopiero zaczyna przygodę ze sportami walki. Na pierwszy trening udał się zaledwie sześć tygodni temu. Nieco wcześniej spełniał się w branży budowlanej oraz jubilerskiej.
Oprócz wspomnianej pary do oktagonu wejdą także Adam Soroko oraz Mateusz "Tarzan" Leśniak. Dla tego pierwszego będzie to trzecie starcie w klatce Prime MMA. Przed rokiem musiał uznać wyższość Pawła Tyburskiego. Kilka miesięcy później pokonał zaś Damiana "Stiflera" Zduńczyka.
Nadchodzące gala Prime MMA 6 odbędzie się już 21 października w Toruniu.
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 19 Sep 2023 · 07:50
Źródło: Twitter

Przeczytaj również