Zawodnik Fame MMA przerywa wywiad i rzuca się na rywala. Kolejna awantura przed galą [WIDEO]

Zawodnik Fame MMA przerywa wywiad i rzuca się na rywala. Kolejna awantura przed galą [WIDEO]
YouTube Screen
Po konferencji przed galą Fame: Reborn doszło do awantury. Natan Marcoń przerwał wywiad i zaatakował Adriana "Polaka" Polańskiego.
9 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się Fame: Reborn. W walce wieczoru dojdzie do pojedynku dwóch na dwóch, w którym Sebastian Fabijański i Tomasz Olejnik zmierzą się z Sylwestrem Wardęgą oraz Wojciechem Golą.
Dalsza część tekstu pod wideo
Kilka dni temu doszło do roszady w rozpisce nadchodzącego wydarzenia. Początkowo organizacja zaplanowała pojedynki Natana Marconia z Jakubem "Maślaną" Maślanką oraz Grzegorza "Grega" Gancewskiego z Adrianem "Polakiem" Polańskim.
W wyniku decyzji federacji freakfighterzy zamienili się rywalami. Ostatecznie Marcoń zawalczy z Polańskim, a Gancewski stanie w szranki z Maślanką, o czym pisaliśmy TUTAJ.
W poniedziałek odbyła się konferencja przed nadchodzącą galą. Tuż po wydarzeniu doszło do awantury z udziałem wymienionych freakfighterów.
Wspomniana sytuacja miała miejsce, gdy Marcoń udzielał wywiadu dziennikarzowi z kanału "FANSPORTU TV". Wówczas "Polak", który znajdował się obok, zaczął prowokować swojego rywala.
Marcoń postanowił przerwać rozmowę i ruszył na Polańskiego. W wyniku starcia interweniowała ochrona, która rozdzieliła freakfighterów. Awantura między zawodnikami rozpoczyna się od 3:20 udostępnionego materiału.

Przeczytaj również