Liga Mistrzów - Wiadomości

STS
1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
Superbet
1535 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
Fortuna
830 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo, 10 PLN freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
Betclic
200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny

Liga Mistrzów UEFA - klasyfikacja kartek: czerwone i żółte kartki, lista kartkowiczów, fairplay

W tym miejscu prezentujemy pełną i zawsze aktualną klasyfikację kartkowiczów Ligi Mistrzów, czyli zawodników, którzy w tej edycji Champions League obejrzeli najwięcej żółtych i czerwonych kartek. 

Obok nazwiska każdego zawodnika znajdującego się na liście widnieje jego zdjęcie oraz nazwa i herb klubu, dla którego występuje. Po kliknięciu w wybranego kartkowicza przeniesiemy się na jego profil, gdzie można znaleźć jego dane personalne, informacje na temat przeszłości kariery oraz szczegółowe statystyki indywidualne. 

Po prawej stronie od klasyfikacji kartek znajdują się najnowsze informacje na temat Ligi Mistrzów, terminarz najbliższych meczów oraz odnośniki do innych rozgrywek krajowych z całego świata. 

Na samym dole można znaleźć odnośniki do innych klasyfikacji piłkarzy z tej edycji Ligi Mistrzów - tabeli najlepszych strzelców, zestawienia asystentów oraz klasyfikacji kanadyjskiej.