Liga Mistrzów - Wiadomości

STS
1640 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka i trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Betclic
200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Liga Mistrzów strzelcy - Champions League. Poznaj aktualnego króla strzelców Ligi Mistrzów

Klasyfikacja strzelców Liga Mistrzów

Na tej stronie prezentujemy szczegółową i zawsze w pełni aktualną klasyfikację strzelców najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek piłkarskich, czyli Ligi Mistrzów. Można tu zapoznać się również z rankingami indywidualnymi poprzednich edycji tych rozgrywek. 

Po prawej stronie od tabeli strzelców Ligi Mistrzów znajdują się najnowsze informacje, mające związek z Champions League. Pod spodem można znaleźć natomiast aktualny terminarz tych rozgrywek i odnośniki do podstron innych piłkarskich lig z całego świata. 

Obok każdego nazwiska piłkarza w tabeli strzelców Ligi Mistrzów, znajduje się zdjęcie zawodnika oraz nazwa i herb klubu, w którym występuje. Obok dorobku bramkowego w nawiasie zaznaczono, ile goli piłkarz zdobył z rzutów karnych. Po kliknięciu w wybranego strzelca, przeniesiemy się na jego profil ze statystykami indywidualnymi, historią kariery, a także danymi personalnymi. 

Liga Mistrzów król strzelców

Liga Mistrzów to zdecydowanie najbardziej popularne rozgrywki klubowej piłki nożnej na całym świecie. Ich historia sięga połowy lat pięćdziesiątych - wtedy hegemonem w europejskim futbolu był Real Madryt. Turniej był rozgrywany wówczas pod nazwą Puchar Europy, a “Królewscy” wygrali jego pięć pierwszych edycji. Do dziś drużyna ze stolicy Hiszpanii jest najbardziej utytułowaną w Lidze Mistrzów. Rekord zawdzięcza przede wszystkim dwóm fantastycznym passom. Oprócz wspomnianej z połowy XX wieku, przytrafiła się ona w latach 2016-2018. Real Madryt wygrał wtedy Ligę Mistrzów trzy razy z rzędu i został tym samym pierwszym klubem, który obronił ten tytuł po sezonie 1991/92. 

Wśród klubów z największą liczbą tytułów klubowego mistrza Europy w czołówce znajdują się także: AC Milan, Liverpool FC, Bayern Monachium oraz FC Barcelona. Łącznie rozgrywki te zostały wygrane przez 22 różne zespoły. Najbardziej pechową drużyną można mianować Atletico Madryt, które aż trzy razy brało udział w finale Ligi Mistrzów, ale ani razu nie udało mu się go wygrać.