Terminarz - Liga Mistrzów - sezon 2022/2023

Faza grupowa
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Grupa E
Grupa F
Grupa G
Grupa H

Liga Mistrzów - Wiadomości

Grupa A - Liga Mistrzów

STS
1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
Fortuna
835 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 35 pln freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
Superbet
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
Betclic
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny

Liga Mistrzów terminarz - Champions League. Poznaj aktualną tabelę i mecze Ligi Mistrzów

Liga Mistrzów terminarz

Na tej stronie można zapoznać się ze szczegółowym i zawsze w pełni aktualnym terminarzem Ligi Mistrzów, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych światowego futbolu. Na górze znajduje się lista meczów, które będą rozegrane w przyszłości. Pod spodem natomiast znajdują się te spotkania, które zostały już zakończone. 

Po kliknięciu w wybrane spotkanie, przeniesiemy się na jego podstronę ze szczegółami, takimi jak: wynik, składy, nazwa stadionu, data i godzina meczy, nazwisko arbitra głównego oraz całego przebiegu spotkania. Na samym dole natomiast widnieją jego statystyki. 

Tuż obok terminarza Ligi Mistrzów znajduje się lista najświeższych informacji dotyczących tych rozgrywek, klasyfikacja strzelców oraz odnośniki do innych klubowych rozgrywek piłkarskich - na ich podstronach znajdują się analogiczne dane. Zapoznać się tu można nie tylko z bieżącym terminarzem Champions League, ale także z tymi z poprzednich edycji rozgrywek. 

Terminarz Champions League

Liga Mistrzów to zdecydowanie najbardziej prestiżowe piłkarskie rozgrywki klubowe na świecie. Pod tą nazwą występuje od sezonu 1992/93 - wcześniej nazywano ją Pucharem Europy. Jej historia rozpoczęła się w połowie lat pięćdziesiątych i na samym początku jej istnienia dominatorem rozgrywek był Real Madryt. “Królewscy” wygrali pięć pierwszych edycji Pucharu Europy i wypracowali sobie ogromną przewagę nad resztą stawki, która nie została roztrwoniona aż do dziś. Wiele lat później zaliczyli jeszcze jedną fenomenalną passę - trenerem zespołu był wtedy Zinedine Zidane. “Los Blancos” wygrali trzy Ligi Mistrzów z rzędu w sezonach 2015/16, 2016/17 i 2017/18. Wcześniej, odkąd rozgrywki występują pod nazwą Liga Mistrzów. żadna drużyna nie zdołała obronić tego tytułu.

Innymi drużynami, które znajdują się w czołówce, jeśli chodzi o liczbę zdobytych tytułów klubowego mistrza Europy w całej historii są: AC Milan, Liverpool FC, FC Barcelona i Bayern Monachium. Łącznie puchar ten w swojej gablocie posiada aż 22 kluby.