Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Liga Mistrzów - sezon 2019/2020

Faza grupowa
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Grupa E
Grupa F
Grupa G
Grupa H
3 Runda
6 sie 2019 | 02:00 ?-?
13 sie 2019 | 02:00 ?-?
6 sie 2019 | 02:00 ?-?
13 sie 2019 | 02:00 ?-?
6 sie 2019 | 02:00 PAOK Saloniki PAOK Saloniki ?-? Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
13 sie 2019 | 02:00 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam ?-? PAOK Saloniki PAOK Saloniki
6 sie 2019 | 02:00 ?-?
13 sie 2019 | 02:00 ?-?
6 sie 2019 | 02:00 ?-?
13 sie 2019 | 02:00 ?-?
6 sie 2019 | 02:00 ?-?
13 sie 2019 | 02:00 ?-?
6 sie 2019 | 02:00 Istanbul BB Istanbul BB ?-?
13 sie 2019 | 02:00 ?-? Istanbul BB Istanbul BB
6 sie 2019 | 02:00 Krasnodar Krasnodar ?-? FC Porto FC Porto
13 sie 2019 | 02:00 FC Porto FC Porto ?-? Krasnodar Krasnodar
6 sie 2019 | 02:00 Club Brugge KV Club Brugge KV ?-? FC Dynamo Kijów FC Dynamo Kijów
13 sie 2019 | 02:00 FC Dynamo Kijów FC Dynamo Kijów ?-? Club Brugge KV Club Brugge KV
6 sie 2019 | 02:00 ?-? LASK Linz LASK Linz
13 sie 2019 | 02:00 LASK Linz LASK Linz ?-?
2 Runda
Jutro | 20:00 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj ?-? Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv FC
30 lip 2019 | 19:00 Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv FC ?-? CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj
Jutro | 19:00 BATE BATE ?-? Rosenborg Rosenborg
31 lip 2019 | 19:00 Rosenborg Rosenborg ?-? BATE BATE
Dzisiaj | 20:00 The New Saints The New Saints ?-? FC Kopenhaga FC Kopenhaga
31 lip 2019 | 19:45 FC Kopenhaga FC Kopenhaga ?-? The New Saints The New Saints
Jutro | 20:00 Ferencváros Ferencváros ?-? Valletta Valletta
30 lip 2019 | 20:00 Valletta Valletta ?-? Ferencváros Ferencváros
Jutro | 20:45 Dundalk Dundalk ?-? Qarabağ Qarabağ
31 lip 2019 | 19:00 Qarabağ Qarabağ ?-? Dundalk Dundalk
Dzisiaj | 19:30 Saburtalo Saburtalo ?-? Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb
30 lip 2019 | 20:00 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb ?-? Saburtalo Saburtalo
Jutro | 20:45 Celtic Glasgow FC Celtic Glasgow FC ?-? Nõmme Kalju Nõmme Kalju
30 lip 2019 | 19:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju ?-? Celtic Glasgow FC Celtic Glasgow FC
Jutro | 20:45 Crvena Zvezda Crvena Zvezda ?-? HJK HJK
31 lip 2019 | 18:00 HJK HJK ?-? Crvena Zvezda Crvena Zvezda
Dzisiaj | 20:15 Sutjeska Sutjeska ?-? APOEL APOEL
30 lip 2019 | 19:00 APOEL APOEL ?-? Sutjeska Sutjeska
Jutro | 20:15 Maribor Maribor ?-? AIK AIK
31 lip 2019 | 19:00 AIK AIK ?-? Maribor Maribor
Dzisiaj | 19:00 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno ?-? Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus
30 lip 2019 | 20:30 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus ?-? FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
Dzisiaj | 20:00 PSV Eindhoven PSV Eindhoven ?-? FC Basel FC Basel
30 lip 2019 | 20:00 FC Basel FC Basel ?-? PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Runda wstępna
9 lip 2019 | 18:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 0-1 Shkendija Shkendija
9 lip 2019 | 20:00 Sūduva Sūduva 0-0 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
9 lip 2019 | 16:00 Ararat-Armenia Ararat-Armenia 2-1 AIK AIK
9 lip 2019 | 15:00 Astana Astana 1-0 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj
17 lip 2019 | 19:30 Ludogorets Ludogorets 2-3 Ferencváros Ferencváros
10 lip 2019 | 20:15 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 1-1 Sutjeska Sutjeska
17 lip 2019 | 20:45 Celtic Glasgow FC Celtic Glasgow FC 2-1 Sarajevo Sarajevo
9 lip 2019 | 20:00 F91 Dudelange F91 Dudelange 2-2 Valletta Valletta
10 lip 2019 | 22:00 Valur Valur 0-3 Maribor Maribor
9 lip 2019 | 18:00 HJK HJK 3-0 HB HB
10 lip 2019 | 20:45 Linfield Linfield 0-2 Rosenborg Rosenborg
10 lip 2019 | 20:45 Dundalk Dundalk 0-0 Riga Riga
10 lip 2019 | 19:00 BATE BATE 1-1 Piast Gliwice Piast Gliwice
16 lip 2019 | 17:00 Shkendija Shkendija 1-2 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
16 lip 2019 | 20:45 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 2-1 Sūduva Sūduva
17 lip 2019 | 19:00 AIK AIK 3-1 Ararat-Armenia Ararat-Armenia
17 lip 2019 | 20:00 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj 3-1 Astana Astana
10 lip 2019 | 20:00 Ferencváros Ferencváros 2-1 Ludogorets Ludogorets
17 lip 2019 | 20:15 Sutjeska Sutjeska 1-1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
9 lip 2019 | 19:45 Sarajevo Sarajevo 1-3 Celtic Glasgow FC Celtic Glasgow FC
10 lip 2019 | 19:00 Sheriff Sheriff 0-3 Saburtalo Saburtalo
16 lip 2019 | 20:00 Valletta Valletta 1-1 F91 Dudelange F91 Dudelange
17 lip 2019 | 20:15 Maribor Maribor 2-0 Valur Valur
16 lip 2019 | 20:00 HB HB 2-2 HJK HJK
17 lip 2019 | 19:00 Rosenborg Rosenborg 4-0 Linfield Linfield
17 lip 2019 | 18:30 Riga Riga 0-0 Dundalk Dundalk
17 lip 2019 | 20:00 Piast Gliwice Piast Gliwice 1-2 BATE BATE
9 lip 2019 | 20:00 The New Saints The New Saints 2-2 Feronikeli Feronikeli
16 lip 2019 | 20:45 Feronikeli Feronikeli 0-1 The New Saints The New Saints
10 lip 2019 | 17:30 Partizani Tirana Partizani Tirana 0-0 Qarabağ Qarabağ
17 lip 2019 | 19:00 Qarabağ Qarabağ 2-0 Partizani Tirana Partizani Tirana
16 lip 2019 | 19:30 Saburtalo Saburtalo 1-3 Sheriff Sheriff
Preliminary Round - Final
28 cze 2019 | 20:45 Feronikeli Feronikeli 2-1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Preliminary Round - Semi-finals
25 cze 2019 | 20:45 Feronikeli Feronikeli 1-0 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
25 cze 2019 | 15:00 Tre Penne Tre Penne 0-1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma

Strzelcy {{title}} - Liga Mistrzów

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
3 (0)
2
2 (0)
3
2 (0)
4
2 (0)
5
2 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.