Terminarz - Liga Mistrzów - sezon 2020/2021

Faza pucharowa
Półfinały
Ćwierćfinały
1/8 finału
Faza grupowa
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Grupa E
Grupa F
Grupa G
Grupa H

Liga Mistrzów - Wiadomości

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Liga Mistrzów terminarz - Champions League. Poznaj aktualną tabelę i mecze Ligi Mistrzów

Liga Mistrzów terminarz

Na tej stronie można zapoznać się ze szczegółowym i zawsze w pełni aktualnym terminarzem Ligi Mistrzów, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych światowego futbolu. Na górze znajduje się lista meczów, które będą rozegrane w przyszłości. Pod spodem natomiast znajdują się te spotkania, które zostały już zakończone. 

Po kliknięciu w wybrane spotkanie, przeniesiemy się na jego podstronę ze szczegółami, takimi jak: wynik, składy, nazwa stadionu, data i godzina meczy, nazwisko arbitra głównego oraz całego przebiegu spotkania. Na samym dole natomiast widnieją jego statystyki. 

Tuż obok terminarza Ligi Mistrzów znajduje się lista najświeższych informacji dotyczących tych rozgrywek, klasyfikacja strzelców oraz odnośniki do innych klubowych rozgrywek piłkarskich - na ich podstronach znajdują się analogiczne dane. Zapoznać się tu można nie tylko z bieżącym terminarzem Champions League, ale także z tymi z poprzednich edycji rozgrywek. 

Terminarz Champions League

Liga Mistrzów to zdecydowanie najbardziej prestiżowe piłkarskie rozgrywki klubowe na świecie. Pod tą nazwą występuje od sezonu 1992/93 - wcześniej nazywano ją Pucharem Europy. Jej historia rozpoczęła się w połowie lat pięćdziesiątych i na samym początku jej istnienia dominatorem rozgrywek był Real Madryt. “Królewscy” wygrali pięć pierwszych edycji Pucharu Europy i wypracowali sobie ogromną przewagę nad resztą stawki, która nie została roztrwoniona aż do dziś. Wiele lat później zaliczyli jeszcze jedną fenomenalną passę - trenerem zespołu był wtedy Zinedine Zidane. “Los Blancos” wygrali trzy Ligi Mistrzów z rzędu w sezonach 2015/16, 2016/17 i 2017/18. Wcześniej, odkąd rozgrywki występują pod nazwą Liga Mistrzów. żadna drużyna nie zdołała obronić tego tytułu.

Innymi drużynami, które znajdują się w czołówce, jeśli chodzi o liczbę zdobytych tytułów klubowego mistrza Europy w całej historii są: AC Milan, Liverpool FC, FC Barcelona i Bayern Monachium. Łącznie puchar ten w swojej gablocie posiada aż 22 kluby.