Terminarz - Liga Mistrzów - sezon 2020/2021

Faza pucharowa
Finał
Półfinały
Ćwierćfinały
1/8 finału
Faza grupowa
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Grupa E
Grupa F
Grupa G
Grupa H

Liga Mistrzów - Wiadomości

STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

 

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Liga Mistrzów terminarz - Champions League. Poznaj aktualną tabelę i mecze Ligi Mistrzów

Liga Mistrzów terminarz

Na tej stronie można zapoznać się ze szczegółowym i zawsze w pełni aktualnym terminarzem Ligi Mistrzów, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych światowego futbolu. Na górze znajduje się lista meczów, które będą rozegrane w przyszłości. Pod spodem natomiast znajdują się te spotkania, które zostały już zakończone. 

Po kliknięciu w wybrane spotkanie, przeniesiemy się na jego podstronę ze szczegółami, takimi jak: wynik, składy, nazwa stadionu, data i godzina meczy, nazwisko arbitra głównego oraz całego przebiegu spotkania. Na samym dole natomiast widnieją jego statystyki. 

Tuż obok terminarza Ligi Mistrzów znajduje się lista najświeższych informacji dotyczących tych rozgrywek, klasyfikacja strzelców oraz odnośniki do innych klubowych rozgrywek piłkarskich - na ich podstronach znajdują się analogiczne dane. Zapoznać się tu można nie tylko z bieżącym terminarzem Champions League, ale także z tymi z poprzednich edycji rozgrywek. 

Terminarz Champions League

Liga Mistrzów to zdecydowanie najbardziej prestiżowe piłkarskie rozgrywki klubowe na świecie. Pod tą nazwą występuje od sezonu 1992/93 - wcześniej nazywano ją Pucharem Europy. Jej historia rozpoczęła się w połowie lat pięćdziesiątych i na samym początku jej istnienia dominatorem rozgrywek był Real Madryt. “Królewscy” wygrali pięć pierwszych edycji Pucharu Europy i wypracowali sobie ogromną przewagę nad resztą stawki, która nie została roztrwoniona aż do dziś. Wiele lat później zaliczyli jeszcze jedną fenomenalną passę - trenerem zespołu był wtedy Zinedine Zidane. “Los Blancos” wygrali trzy Ligi Mistrzów z rzędu w sezonach 2015/16, 2016/17 i 2017/18. Wcześniej, odkąd rozgrywki występują pod nazwą Liga Mistrzów. żadna drużyna nie zdołała obronić tego tytułu.

Innymi drużynami, które znajdują się w czołówce, jeśli chodzi o liczbę zdobytych tytułów klubowego mistrza Europy w całej historii są: AC Milan, Liverpool FC, FC Barcelona i Bayern Monachium. Łącznie puchar ten w swojej gablocie posiada aż 22 kluby.