Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Liga Mistrzów - sezon 2019/2020

Faza grupowa
Grupa A
11 gru 2019 PSG PSG 21:00 Galatasaray SK Galatasaray SK
11 gru 2019 Club Brugge KV Club Brugge KV 21:00 Real Madryt Real Madryt
26 lis 2019 Real Madryt Real Madryt 21:00 PSG PSG
26 lis 2019 Galatasaray SK Galatasaray SK 18:55 Club Brugge KV Club Brugge KV
6 lis 2019 PSG PSG 21:00 Club Brugge KV Club Brugge KV
6 lis 2019 Real Madryt Real Madryt 21:00 Galatasaray SK Galatasaray SK
22 paź 2019 Club Brugge KV Club Brugge KV 21:00 PSG PSG
22 paź 2019 Galatasaray SK Galatasaray SK 21:00 Real Madryt Real Madryt
1 paź 2019 Galatasaray SK Galatasaray SK 21:00 PSG PSG
1 paź 2019 Real Madryt Real Madryt 18:55 Club Brugge KV Club Brugge KV
18 wrz 2019 PSG PSG 3-0 Real Madryt Real Madryt
18 wrz 2019 Club Brugge KV Club Brugge KV 0-0 Galatasaray SK Galatasaray SK
Grupa B
11 gru 2019 Bayern Monachium Bayern Monachium 21:00 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
11 gru 2019 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus 21:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
26 lis 2019 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 21:00 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus
26 lis 2019 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 21:00 Bayern Monachium Bayern Monachium
6 lis 2019 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 21:00 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
6 lis 2019 Bayern Monachium Bayern Monachium 18:55 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus
22 paź 2019 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 21:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
22 paź 2019 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus 21:00 Bayern Monachium Bayern Monachium
1 paź 2019 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 21:00 Bayern Monachium Bayern Monachium
1 paź 2019 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 21:00 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus
18 wrz 2019 Bayern Monachium Bayern Monachium 3-0 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
18 wrz 2019 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus 2-2 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
Grupa C
11 gru 2019 Szachtar Donieck Szachtar Donieck 18:55 Atalanta Atalanta
11 gru 2019 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb 18:55 Manchester City Manchester City
26 lis 2019 Manchester City Manchester City 21:00 Szachtar Donieck Szachtar Donieck
26 lis 2019 Atalanta Atalanta 21:00 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb
6 lis 2019 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb 21:00 Szachtar Donieck Szachtar Donieck
6 lis 2019 Atalanta Atalanta 21:00 Manchester City Manchester City
22 paź 2019 Manchester City Manchester City 21:00 Atalanta Atalanta
22 paź 2019 Szachtar Donieck Szachtar Donieck 18:55 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb
1 paź 2019 Manchester City Manchester City 21:00 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb
1 paź 2019 Atalanta Atalanta 18:55 Szachtar Donieck Szachtar Donieck
18 wrz 2019 Szachtar Donieck Szachtar Donieck 0-3 Manchester City Manchester City
18 wrz 2019 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb 4-0 Atalanta Atalanta
Grupa D
11 gru 2019 Atlético Madryt Atlético Madryt 21:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
11 gru 2019 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 21:00 Juventus Turyn Juventus Turyn
26 lis 2019 Juventus Turyn Juventus Turyn 21:00 Atlético Madryt Atlético Madryt
26 lis 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 18:55 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
6 lis 2019 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 21:00 Atlético Madryt Atlético Madryt
6 lis 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 18:55 Juventus Turyn Juventus Turyn
22 paź 2019 Juventus Turyn Juventus Turyn 21:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
22 paź 2019 Atlético Madryt Atlético Madryt 18:55 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
1 paź 2019 Juventus Turyn Juventus Turyn 21:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
1 paź 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 21:00 Atlético Madryt Atlético Madryt
18 wrz 2019 Atlético Madryt Atlético Madryt 2-2 Juventus Turyn Juventus Turyn
18 wrz 2019 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 1-2 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
Grupa E
10 gru 2019 Napoli Napoli 18:55 KRC Genk KRC Genk
10 gru 2019 RB Salzburg RB Salzburg 18:55 Liverpool FC Liverpool FC
27 lis 2019 Liverpool FC Liverpool FC 21:00 Napoli Napoli
27 lis 2019 KRC Genk KRC Genk 21:00 RB Salzburg RB Salzburg
5 lis 2019 Liverpool FC Liverpool FC 21:00 KRC Genk KRC Genk
5 lis 2019 Napoli Napoli 21:00 RB Salzburg RB Salzburg
23 paź 2019 RB Salzburg RB Salzburg 21:00 Napoli Napoli
23 paź 2019 KRC Genk KRC Genk 21:00 Liverpool FC Liverpool FC
2 paź 2019 Liverpool FC Liverpool FC 21:00 RB Salzburg RB Salzburg
2 paź 2019 KRC Genk KRC Genk 18:55 Napoli Napoli
17 wrz 2019 Napoli Napoli 2-0 Liverpool FC Liverpool FC
17 wrz 2019 RB Salzburg RB Salzburg 6-2 KRC Genk KRC Genk
Grupa F
10 gru 2019 Borussia Dortmund Borussia Dortmund 21:00 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
10 gru 2019 Inter Mediolan Inter Mediolan 21:00 FC Barcelona FC Barcelona
27 lis 2019 FC Barcelona FC Barcelona 21:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
27 lis 2019 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 21:00 Inter Mediolan Inter Mediolan
5 lis 2019 Borussia Dortmund Borussia Dortmund 21:00 Inter Mediolan Inter Mediolan
5 lis 2019 FC Barcelona FC Barcelona 18:55 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
23 paź 2019 Inter Mediolan Inter Mediolan 21:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
23 paź 2019 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 21:00 FC Barcelona FC Barcelona
2 paź 2019 FC Barcelona FC Barcelona 21:00 Inter Mediolan Inter Mediolan
2 paź 2019 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 18:55 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
17 wrz 2019 Borussia Dortmund Borussia Dortmund 0-0 FC Barcelona FC Barcelona
17 wrz 2019 Inter Mediolan Inter Mediolan 1-1 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
Grupa G
10 gru 2019 Benfica Lizbona Benfica Lizbona 21:00 Zenit Zenit
10 gru 2019 Olympique Lyon Olympique Lyon 21:00 RB Lipsk RB Lipsk
27 lis 2019 RB Lipsk RB Lipsk 21:00 Benfica Lizbona Benfica Lizbona
27 lis 2019 Zenit Zenit 18:55 Olympique Lyon Olympique Lyon
5 lis 2019 Olympique Lyon Olympique Lyon 21:00 Benfica Lizbona Benfica Lizbona
5 lis 2019 Zenit Zenit 18:55 RB Lipsk RB Lipsk
23 paź 2019 Benfica Lizbona Benfica Lizbona 21:00 Olympique Lyon Olympique Lyon
23 paź 2019 RB Lipsk RB Lipsk 18:55 Zenit Zenit
2 paź 2019 Zenit Zenit 21:00 Benfica Lizbona Benfica Lizbona
2 paź 2019 RB Lipsk RB Lipsk 21:00 Olympique Lyon Olympique Lyon
17 wrz 2019 Benfica Lizbona Benfica Lizbona 1-2 RB Lipsk RB Lipsk
17 wrz 2019 Olympique Lyon Olympique Lyon 1-1 Zenit Zenit
Grupa H
10 gru 2019 Chelsea Londyn Chelsea Londyn 21:00 Lille Lille
10 gru 2019 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam 21:00 Valencia Valencia
27 lis 2019 Lille Lille 21:00 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
27 lis 2019 Valencia Valencia 18:55 Chelsea Londyn Chelsea Londyn
5 lis 2019 Chelsea Londyn Chelsea Londyn 21:00 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
5 lis 2019 Valencia Valencia 21:00 Lille Lille
23 paź 2019 Lille Lille 21:00 Valencia Valencia
23 paź 2019 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam 18:55 Chelsea Londyn Chelsea Londyn
2 paź 2019 Valencia Valencia 21:00 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
2 paź 2019 Lille Lille 21:00 Chelsea Londyn Chelsea Londyn
17 wrz 2019 Chelsea Londyn Chelsea Londyn 0-1 Valencia Valencia
17 wrz 2019 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam 3-0 Lille Lille
Play off
21 sie 2019 | 21:00 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb 2-0 Rosenborg Rosenborg
27 sie 2019 | 21:00 Rosenborg Rosenborg 1-1 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb
20 sie 2019 | 21:00 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj 0-1 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
28 sie 2019 | 21:00 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 1-0 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj
21 sie 2019 | 21:00 BSC Young Boys Berno BSC Young Boys Berno 2-2 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
27 sie 2019 | 21:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 1-1 BSC Young Boys Berno BSC Young Boys Berno
20 sie 2019 | 21:00 APOEL APOEL 0-0 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
28 sie 2019 | 21:00 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam 2-0 APOEL APOEL
20 sie 2019 | 21:00 LASK Linz LASK Linz 0-1 Club Brugge KV Club Brugge KV
28 sie 2019 | 21:00 Club Brugge KV Club Brugge KV 2-1 LASK Linz LASK Linz
21 sie 2019 | 21:00 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus 4-0 Krasnodar Krasnodar
27 sie 2019 | 21:00 Krasnodar Krasnodar 1-2 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus
3 Runda
7 sie 2019 | 20:00 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj 1-1 Celtic Glasgow FC Celtic Glasgow FC
13 sie 2019 | 20:45 Celtic Glasgow FC Celtic Glasgow FC 3-4 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj
6 sie 2019 | 19:00 APOEL APOEL 1-2 Qarabağ Qarabağ
13 sie 2019 | 18:30 Qarabağ Qarabağ 0-2 APOEL APOEL
6 sie 2019 | 19:00 PAOK Saloniki PAOK Saloniki 2-2 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
13 sie 2019 | 20:30 Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam 3-2 PAOK Saloniki PAOK Saloniki
6 sie 2019 | 20:00 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb 1-1 Ferencváros Ferencváros
13 sie 2019 | 20:00 Ferencváros Ferencváros 0-4 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb
6 sie 2019 | 20:45 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 1-1 FC Kopenhaga FC Kopenhaga
13 sie 2019 | 20:00 FC Kopenhaga FC Kopenhaga 1-1 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
7 sie 2019 | 20:15 Maribor Maribor 1-3 Rosenborg Rosenborg
13 sie 2019 | 19:00 Rosenborg Rosenborg 3-1 Maribor Maribor
7 sie 2019 | 19:45 Istanbul BB Istanbul BB 0-1 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus
13 sie 2019 | 20:30 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus 2-0 Istanbul BB Istanbul BB
7 sie 2019 | 19:00 Krasnodar Krasnodar 0-1 FC Porto FC Porto
13 sie 2019 | 21:00 FC Porto FC Porto 2-3 Krasnodar Krasnodar
6 sie 2019 | 20:30 Club Brugge KV Club Brugge KV 1-0 FC Dynamo Kijów FC Dynamo Kijów
13 sie 2019 | 19:30 FC Dynamo Kijów FC Dynamo Kijów 3-3 Club Brugge KV Club Brugge KV
7 sie 2019 | 20:00 FC Basel FC Basel 1-2 LASK Linz LASK Linz
13 sie 2019 | 20:30 LASK Linz LASK Linz 3-1 FC Basel FC Basel
2 Runda
24 lip 2019 | 20:00 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj 1-0 Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv FC
30 lip 2019 | 19:00 Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv FC 2-2 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj
24 lip 2019 | 19:00 BATE BATE 2-1 Rosenborg Rosenborg
31 lip 2019 | 19:00 Rosenborg Rosenborg 2-0 BATE BATE
23 lip 2019 | 20:00 The New Saints The New Saints 0-2 FC Kopenhaga FC Kopenhaga
31 lip 2019 | 19:45 FC Kopenhaga FC Kopenhaga 1-0 The New Saints The New Saints
24 lip 2019 | 20:00 Ferencváros Ferencváros 3-1 Valletta Valletta
30 lip 2019 | 20:00 Valletta Valletta 1-1 Ferencváros Ferencváros
24 lip 2019 | 20:45 Dundalk Dundalk 1-1 Qarabağ Qarabağ
31 lip 2019 | 19:00 Qarabağ Qarabağ 3-0 Dundalk Dundalk
23 lip 2019 | 19:30 Saburtalo Saburtalo 0-2 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb
30 lip 2019 | 20:00 Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb 3-0 Saburtalo Saburtalo
24 lip 2019 | 20:45 Celtic Glasgow FC Celtic Glasgow FC 5-0 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
30 lip 2019 | 19:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 0-2 Celtic Glasgow FC Celtic Glasgow FC
24 lip 2019 | 20:45 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 2-0 HJK HJK
31 lip 2019 | 18:00 HJK HJK 2-1 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
23 lip 2019 | 20:15 Sutjeska Sutjeska 0-1 APOEL APOEL
30 lip 2019 | 19:00 APOEL APOEL 3-0 Sutjeska Sutjeska
24 lip 2019 | 20:15 Maribor Maribor 2-1 AIK AIK
31 lip 2019 | 19:00 AIK AIK 3-2 Maribor Maribor
23 lip 2019 | 19:00 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 0-0 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus
30 lip 2019 | 20:30 Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus 4-0 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
23 lip 2019 | 20:00 PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3-2 FC Basel FC Basel
30 lip 2019 | 20:00 FC Basel FC Basel 2-1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Runda wstępna
9 lip 2019 | 18:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 0-1 Shkendija Shkendija
9 lip 2019 | 20:00 Sūduva Sūduva 0-0 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
9 lip 2019 | 16:00 Ararat-Armenia Ararat-Armenia 2-1 AIK AIK
9 lip 2019 | 15:00 Astana Astana 1-0 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj
17 lip 2019 | 19:30 Ludogorets Ludogorets 2-3 Ferencváros Ferencváros
10 lip 2019 | 20:15 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 1-1 Sutjeska Sutjeska
17 lip 2019 | 20:45 Celtic Glasgow FC Celtic Glasgow FC 2-1 Sarajevo Sarajevo
9 lip 2019 | 20:00 F91 Dudelange F91 Dudelange 2-2 Valletta Valletta
10 lip 2019 | 22:00 Valur Valur 0-3 Maribor Maribor
9 lip 2019 | 18:00 HJK HJK 3-0 HB HB
10 lip 2019 | 20:45 Linfield Linfield 0-2 Rosenborg Rosenborg
10 lip 2019 | 20:45 Dundalk Dundalk 0-0 Riga Riga
10 lip 2019 | 19:00 BATE BATE 1-1 Piast Gliwice Piast Gliwice
16 lip 2019 | 17:00 Shkendija Shkendija 1-2 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
16 lip 2019 | 20:45 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 2-1 Sūduva Sūduva
17 lip 2019 | 19:00 AIK AIK 3-1 Ararat-Armenia Ararat-Armenia
17 lip 2019 | 20:00 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj 3-1 Astana Astana
10 lip 2019 | 20:00 Ferencváros Ferencváros 2-1 Ludogorets Ludogorets
17 lip 2019 | 20:15 Sutjeska Sutjeska 1-1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
9 lip 2019 | 19:45 Sarajevo Sarajevo 1-3 Celtic Glasgow FC Celtic Glasgow FC
10 lip 2019 | 19:00 Sheriff Sheriff 0-3 Saburtalo Saburtalo
16 lip 2019 | 20:00 Valletta Valletta 1-1 F91 Dudelange F91 Dudelange
17 lip 2019 | 20:15 Maribor Maribor 2-0 Valur Valur
16 lip 2019 | 20:00 HB HB 2-2 HJK HJK
17 lip 2019 | 19:00 Rosenborg Rosenborg 4-0 Linfield Linfield
17 lip 2019 | 18:30 Riga Riga 0-0 Dundalk Dundalk
17 lip 2019 | 20:00 Piast Gliwice Piast Gliwice 1-2 BATE BATE
9 lip 2019 | 20:00 The New Saints The New Saints 2-2 Feronikeli Feronikeli
16 lip 2019 | 20:45 Feronikeli Feronikeli 0-1 The New Saints The New Saints
10 lip 2019 | 17:30 Partizani Tirana Partizani Tirana 0-0 Qarabağ Qarabağ
17 lip 2019 | 19:00 Qarabağ Qarabağ 2-0 Partizani Tirana Partizani Tirana
16 lip 2019 | 19:30 Saburtalo Saburtalo 1-3 Sheriff Sheriff
Preliminary Round - Final
28 cze 2019 | 20:45 Feronikeli Feronikeli 2-1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Preliminary Round - Semi-finals
25 cze 2019 | 20:45 Feronikeli Feronikeli 1-0 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
25 cze 2019 | 15:00 Tre Penne Tre Penne 0-1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma

Strzelcy {{title}} - Liga Mistrzów

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
6 (0)
2
6 (1)
3
5 (0)
4
5 (0)
5
4 (1)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.