AC Milan bez Zlatana i bez wygranej. "Rossoneri" zremisowali z Lille w Lidze Europy [WIDEO]

Piłkarze Lille zremisowali na własnym boisku z AC Milan w czwartej kolejce Ligi Europy. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 (0:0).
Ekipa z Serie A chciała dziś wziąć rewanż za porażkę z poprzedniej rundy spotkań. Wówczas w Mediolanie gospodarze przegrali 0:3.
Stefano Pioli dziś nie mógł skorzystać ze Zlatana Ibrahimovicia. Szwed doznał kontuzji w ostatnim meczu ligowym. Brak doświadczonego napastnika nie wpłynął negatywnie na postawę zespołu.
Milan wywiózł z trudnego terenu jeden punkt. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Bramkę dla przyjezdnych na początku drugiej połowy zdobył Castillejo. Hiszpan wykończył szybką kontrę.
Piłkarze Lille dzielnie walczyli choćby o remis i zdołali dopiąć swego. Wynik spotkania ustalił w 66. minucie Bamba.
W innym meczu tej grupy Sparta Praga pokonała Celtic Glasgow 4:1.
Po czterech kolejkach Lillee zajmuje pierwsze miejsce w grupie. Na swoim koncie ma 8 punktów. AC Milan zdobył siedem "oczek", Sparta - sześć, a Celtic - jedno.
Daniel Makarewicz26 Nov 2020 · 20:49