AC Milan bez Zlatana i bez wygranej. "Rossoneri" zremisowali z Lille w Lidze Europy [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 26 lis 2020 | 20:49
Piłkarze Lille zremisowali na własnym boisku z AC Milan w czwartej kolejce Ligi Europy. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 (0:0).
Ekipa z Serie A chciała dziś wziąć rewanż za porażkę z poprzedniej rundy spotkań. Wówczas w Mediolanie gospodarze przegrali 0:3.
Stefano Pioli dziś nie mógł skorzystać ze Zlatana Ibrahimovicia. Szwed doznał kontuzji w ostatnim meczu ligowym. Brak doświadczonego napastnika nie wpłynął negatywnie na postawę zespołu.
Milan wywiózł z trudnego terenu jeden punkt. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Bramkę dla przyjezdnych na początku drugiej połowy zdobył Castillejo. Hiszpan wykończył szybką kontrę.
Piłkarze Lille dzielnie walczyli choćby o remis i zdołali dopiąć swego. Wynik spotkania ustalił w 66. minucie Bamba.
W innym meczu tej grupy Sparta Praga pokonała Celtic Glasgow 4:1.
Po czterech kolejkach Lillee zajmuje pierwsze miejsce w grupie. Na swoim koncie ma 8 punktów. AC Milan zdobył siedem "oczek", Sparta - sześć, a Celtic - jedno.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN