Aleksandar Prijović wróci do Legii Warszawa? Kosta Runjaić wyjaśnił sytuację

Aleksandar Prijović wróci do Legii? Kosta Runjaić wyjaśnił sytuację
Piotr Matusewicz
Autor: Marcin Karbowski 04 Sie 2022 | 14:56
Kosta Runjaić wypowiedział się na temat planów transferowych Legii. Jego zdaniem przyjście do klubu Aleksandara Prijovicia jest niemożliwe.
Serb, który w przeszłości grał już w Legii, był przymierzany do powrotu na Łazienkowską. Zdaniem Runjaicia nie ma na to szans.
Dalsza część tekstu pod wideo
- W kwestii Aleksandara Prijovicia mamy obostrzenia natury kontraktowej, które uniemożliwiają mu przyjście do naszej drużyny - wyjaśnił Runjaić.
Wciąż nie jest wyjaśniona przyszłość Tomasa Pekharta, którego kontrakt z Legią wygasł wraz z końcem czerwca. Runjaić potwierdził, że klub ciągle rozmawia z Czechem.
- Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Być może jednak trafi do nas jakiś inny napastnik. Jesteśmy pod presją, a to na pewno nie pomaga w przeprowadzeniu transferu. Taka jest jednak rzeczywistość. Musimy stanąć z nią twarzą w twarz. W tej roli jest to moje pierwsze okienko transferowe w Legii. To nowe doświadczenie. Nie mogę jednak zapominać, co jest moim głównym aspektem pracy. Najważniejsze jest przygotowanie drużyny na mecz - powiedział trener Legii.
- Potrzebujemy doświadczonego łowcy bramek. W tej kwestii wszyscy się zgadzamy. Takiego gracza potrzebujemy jak najszybciej. W rozmowach wewnętrznych poruszyłem ten temat. Chciałem, żeby każdy dobrze rozumiał sytuacje - dodał Runjaić.
Drużyna z Warszawy potrzebuje nowego napastnika także z powodu problemów zdrowotnych Blaza Kramera. Słoweniec nie będzie mógł grać przez półtora miesiąca.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: onet.pl

Dyskusja 7