Andrij Łunin uratował punkt Realowi Madryt! Ukraiński bramkarz obronił rzut karny [WIDEO]

Real Madryt zremisował 1:1 z Cadiz. Bohaterem spotkania został Andrij Łunin, który wreszcie dostał szansę gry w pierwszym składzie.
Carlo Ancelotti zdecydował się dziś dać odpocząć kilku ważnym piłkarzom. Na mecz nie zostali powołani m.in. Karim Benzema czy Vinicius Junior.
W linii ataku swoją szansę dostał Mariano Diaz. Już w 5. minucie środkowy napastnik otworzył wynik spotkania.
Cadiz ruszyło do odrabiania strat. W 37. minucie do remisu doprowadził Ruben Sobrino, dla którego było to czwarte trafienie w tym sezonie ligowym. Do przerwy utrzymał się remis 1:1.
W drugiej połowie arbiter podyktował rzut karny dla gospodarzy. Do piłki podszedł Alvaro Negredo, ale doskonałą interwencję zanotował Andrij Łunin.
W końcówce spotkania zawodnicy Cadiz mieli kolejne szanse, aby strzelić gola. Doskonale spisywał się jednak Łunin.
Mecz zakończył się wynikiem 1:1, chociaż w ostatniej akcji meczu gospodarze domagali się odgwizdania karnego. Mateu Lahoz uznał, że do przewinienia nie doszło i zaprosił piłkarzy do szatni. Cadiz jest obecnie osiemnaste w tabeli. Real już dwa tygodnie temu zapewnił sobie mistrzostwo.
Adam Kłos15 May 2022 · 21:31