Antonio Conte zadebiutował jako trener Tottenhamu. Było 3:0, a potem zaczęło się szaleństwo [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 4 lis 2021 | 22:54
Antonio Conte zadebiutował w roli trenera Tottenhamu. "Koguty" pod wodzą włoskiego szkoleniowca nie bez problemów pokonały Vitesse. W tym meczu padło pięć goli, a sędzia pokazał trzy czerwone kartki.
Conte w tym tygodniu rozpoczął swoją przygodę z Tottenhamem. Pierwszą przeszkodą na jego drodze był w rozgrywkach Ligi Konferencji Europy zespół Vitesse.
"Koguty" od pierwszego gwizdka rzuciły się na rywali. Już po stu sekundach miały trzy okazje, ale nie zdołały ich wykorzystać.
Gospodarze po 15 minutach dopięli swego. Na listę strzelców wpisał się Son. Kilka chwil później było już 2:0. Tym razem w roli głównej wystąpił Lucas.
Gdy w 28. minucie piłkę do własnej siatki skierował Rasmussen, wydawało się, że Tottenham sięgnie po okazałe zwycięstwo. Nic bardziej mylnego.
Przyjezdni nie złożyli broni i jeszcze przed przerwą zdobyli dwie bramki. Najpierw winy odkupił Rasmussen, a następnie złapali kontakt po trafieniu Bero.
W drugiej połowie sytuacja Tottenhamu skomplikowała się jeszcze bardziej. W 59. minucie drugą żółtą kartkę obejrzał Romero i musiał opuścić boisko.
"Koguty" mimo gry w osłabieniu dowiozły korzystny wynik już do samego końca. Sędzia wyrzucił z murawy jeszcze dwóch zawodników. Czerwone kartki pokazał Doekhiemu i Schubertowi z Vitesse.
Mecz zakończył się wynikiem 3:2. Tym samym Antonio Conte odniósł zwycięstwo w swoim debiucie na ławce trenerskiej Tottenhamu.
3 - 2
04 lis 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

28'
46'
L. Openda
(Y. Gboho)
72'
T. Ndombele
D. Sanchez
76'
D. Doekhi
81'
D. Doekhi
87'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 20

4 lis 2021 23:00
0
Meczu nie ogladalem ale jak widze ile kartek sie posypalo z czego 3 to czerwone to musialy sie naprawde pojebane rzeczy dziac.
0
Pierwszy mecz, pierwsze wskazówki. Wynik na 3 pkt i kropka. Conte przez kilka grubych miesięcy w Tottenhamie i wtedy można oceniać zmianę trenera.
Ogólnie ciekawe mecze w LE jak i w LK. Nie ma faworytów już, piłka nożna bardzo fajnie się wyrównuje
4 lis 2021 22:58
0
Jeden z najbardziej chaotycznych meczów jakie oglądałem.
5 lis 2021 06:32
0
Widzicie to zdjęcie? Conte już pije, żeby zapomnieć.
5 lis 2021 07:47
0
... a to dopiero początek tej przygody!
5 lis 2021 07:46
0
Conte osiwieje zanim koguty zaczną grać jak należy!...z resztą jemu europejskie puchary słabo wychodziły.
0
Tytuł artykułu rodem z WP. Nie raz patrzę na BBC albo CNN i tam nie dają takich rakowych nagłówków. To w Polsce przyjęła się taka moda, czy o co tu chodzi?
4 lis 2021 23:06
0
W bbc czy CNN nie ma sensacyjnych nagłówków, za to często zwykłe kłamstwa są tam przedstawiane jako fakty. Była nawet afera gdzieś tam w połowie pandemii ze na CNN liczby zakazen czy zgonow się nie zgadzały, ale szefostwo cisnęło zeby robili większą dramę z wirusem i pozwalało na te fałszywe zawyzone liczby w imię wiekszej ilości wyświetleń, takie to media informacyjne dzisiaj mamy.
4 lis 2021 23:25
0
tak samo z tvnem
5 lis 2021 20:20
0
Musialo byc tam ostro skoro pojawily sie trzy czerwone kartki.
4 lis 2021 23:17
0
Totki jak zwykle więcej fartu niż gry
5 lis 2021 00:59
0
No bez jaj, pierwsza połowa to był najlepszy ich mecz od czasu 6-1 z UTD. Grali szybko, z pomysłem, ładnie dla oka i z rezultatami. Potem siadło xd. Ale nadzieje Conte rozbudził mocno.
5 lis 2021 04:49