Arka Gdynia. Aleksandar Rogić: Nie będziemy na razie zerkać na tabelę

Aleksandar Rogić: Nie będziemy na razie zerkać na tabelę
Arka Gdynia
Autor: Daniel Makarewicz 10 lis 2019 | 09:17
Arka Gdynia pokonała na wyjeździe Wisłę Kraków 1:0 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Aleksandar Rogić, trener "Żółto-Niebieskich", był zadowolony z gry swojej drużyny w tym spotkaniu.
- Oczywiście oba zespoły przystępowały do tego meczu pod olbrzymią presją spowodowaną miejscem zajmowanym w tabeli. Mimo tej presji, uczulałem zespół, aby być spokojnym w trakcie gry. Byliśmy skoncentrowani nawet na tych najmniejszych detalach w grze. Duże gratulacje dla mojej drużyny, bo zagraliśmy dobry mecz i zasłużyliśmy na wygraną - powiedział Rogić.
- Było kilku zawodników, którzy wykonali dobrą robotę. Oczywiście, zgadzam się, że Michał Nalepa był jednym z nich. Jest jednym z liderów drużyny i tego od niego oczekuję - dodał.
Arka zajmuje 13. miejsce w tabeli ze zdobytymi 13 punktami. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Jagiellonią Białystok.
- Będą jeszcze rozgrywane mecze i nie wiadomo, czy będziemy dalej poza strefą spadkową. Nie będziemy na razie zerkać na tabelę, musimy przygotować się na kolejne mecze. To spotkanie daje nam tylko trzy punkty, nic więcej - podkreślił.
Źródło: asinfo