Gol Milika to za mało. Niefortunny upadek Zielińskiego i porażka Napoli w debiucie Gattuso [WIDEO]

Gennaro Di Rosa / Shutterstock.com
SSC Napoli przegrało z Parmą FC 1:2 (0:1) w meczu 16. kolejki Serie A. Gola dla zespołu z Neapolu strzelił Arkadiusz Milik.
Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla gospodarzy. Już w 4. minucie błąd popełnił Kalidou Koulibaly, co wykorzystał Dejan Kulusevski.
Gospodarze przez długi czas usiłowali zdobyć bramkę wyrównującą. Przed przerwą jednak więcej goli już nie padło.
Po powrocie z szatni piłkarze debiutującego w roli trenera Napoli Gennaro Gattuso ruszyli na rywali. Ataki opłaciły się, bowiem w 64. minucie zdobyli bramkę wyrównującą.
Gola strzelił Arkadiusz Milik, który doskonale wyskoczył do piłki dośrodkowanej przez Driesa Mertensa. To piąty kolejny mecz ligowy Milika z bramką.
Napoli naciskało do ostatniej minuty. W niej nastąpił wstrząs. Goście chcieli ruszyć z kontrą, którą łatwo mógł przerwać Piotr Zieliński. Polak jednak... poślizgnął się i upadł, przez co rywale popędzili w kierunku bramki gospodarzy. Po chwili Gervinho strzałem z najbliższej odległości pokonał Aleksa Mereta i ustalił wynik meczu.