Gol Milika to za mało. Niefortunny upadek Zielińskiego i porażka Napoli w debiucie Gattuso [WIDEO]

Gennaro Di Rosa / Shutterstock.com
Autor: Mateusz Jagniaciak 14 gru 2019 | 20:05
SSC Napoli przegrało z Parmą FC 1:2 (0:1) w meczu 16. kolejki Serie A. Gola dla zespołu z Neapolu strzelił Arkadiusz Milik.
Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla gospodarzy. Już w 4. minucie błąd popełnił Kalidou Koulibaly, co wykorzystał Dejan Kulusevski.
Gospodarze przez długi czas usiłowali zdobyć bramkę wyrównującą. Przed przerwą jednak więcej goli już nie padło.
Po powrocie z szatni piłkarze debiutującego w roli trenera Napoli Gennaro Gattuso ruszyli na rywali. Ataki opłaciły się, bowiem w 64. minucie zdobyli bramkę wyrównującą.
Gola strzelił Arkadiusz Milik, który doskonale wyskoczył do piłki dośrodkowanej przez Driesa Mertensa. To piąty kolejny mecz ligowy Milika z bramką.
Napoli naciskało do ostatniej minuty. W niej nastąpił wstrząs. Goście chcieli ruszyć z kontrą, którą łatwo mógł przerwać Piotr Zieliński. Polak jednak... poślizgnął się i upadł, przez co rywale popędzili w kierunku bramki gospodarzy. Po chwili Gervinho strzałem z najbliższej odległości pokonał Aleksa Mereta i ustalił wynik meczu.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy

Dyskusja 53

15 gru 2019 | 11:44
0
Pod sterami Gattuso strzelał nawet Krzyniu Piontek. Facet ma ten dryg do napastników.
15 gru 2019 | 11:02
0
15 gru 2019 | 10:39
0
przeciezr Gattuso za sterami to idelny moment zeby dorabiac sie u buka stawiajac na przeciwnikow
15 gru 2019 | 09:57
0
Ale i tak ch..owe zachowanie zespołu, nikt nie poleciał do Arka żeby cieszyć się tym golem, co to kurfa jest się pytam? to że się śpieszą? przecież celebracja tego gola trwała sekundy, bez jaj.
15 gru 2019 | 18:43
0
A jaki jest sens gratulowania drewniakowi?
15 gru 2019 | 19:25
0
Takie samo jak założenie tu konta przez ciebie:)
15 gru 2019 | 04:14
0
ile piłek po tym meczu wylądowało na orbicie okołoziemskiej? i jeszcze oba gole stracone przez poślizg piłkarzy. parodia. już grają przeciwko Gattuso XD
15 gru 2019 | 03:25
0
Gattuso jeszcze do dzisiaj Ac Milan nie moze zapomniec a juz sie daje poznac w Napoli
15 gru 2019 | 03:06
0
Moze są już jakieś arytuly o zwolnieniu Gattuso z Napoli? Jeżeli tak to proszę o link xd hahshshahahzhzh
14 gru 2019 | 23:13
0
Dlaczego gola Milika nie mozna zobaczyc, a tego gola strzelonego przez Gervinho tak ?
0
Szkoda tylko ,że Arek często łapie kontuzje bo pewnie w Serie A byłby w czołówce strzelców co sezon ,a być może nawet w ścisłej czołówce światowej jeśli chodzi o napastników.
0
kawał materiału do analizy dla nowego sztabu Napoli. Milik i Zielu zagrali dziś dobrze. Trzeba życzyć powodzenia Gennaro Gattuso w poszukiwaniach formy dla Callejón'a, Insigne czy Ruiz'a.
14 gru 2019 | 22:15
arus az sie oczy ciesza jak widza jak ladujesz bramki, ale jedna rada uciekaj z tego napoli bo zanosi sie na kryzys bo jak gatusso moze miec lepsza wiedza od tak doswidongo ancellotiego...
0
arus az sie oczy ciesza jak widza jak ladujesz bramki, ale jedna rada uciekaj z tego napoli bo zanosi sie na kryzys bo jak gatusso moze miec lepsza wiedza od tak doswiadczonegoancellotiego...
14 gru 2019 | 22:07
0
'Brawo' de Lurentiis! Gattuso za Anecelottiego. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
14 gru 2019 | 22:05
0
Niefortunny upadek?? Gość potknął się o własne nogi a potem karnego chciał za takie coś to kartka dla ziela powinna być ?
14 gru 2019 | 22:25
0
Tu chodzi o sytuację pod koniec meczu a nie to w polu karnym..., a kontakt był przed polem karnym, leciutko go dotknął ale jak się rozpędzisz to wszystko może cię wywalić xd
15 gru 2019 | 00:35
0
No fakt tylko że gość jeszcze ze dwa kroki zrobił A potem upadł ?
15 gru 2019 | 00:48
0
no tak hahaj ale wiesz tracił równowage xd
14 gru 2019 | 21:58
0
Milik mega zajebiscie 5 mecz z rzedu z bramką, jest forma i to po kontuzji brawo Arkadiuszo....a co do Zielińskiego to naprawdę niezła jaskółka dalej się zastanawiam jak sędziowie mogli to analizować bo dla mnie tam żadnego ani karnego ani nawet wolnego nie było tylko żółtko dla Zielińskiego
14 gru 2019 | 21:21
0
I niestety tak to będzie wyglądać wyników nie było i nie będzie Gattuso tu nic nie zrobi
14 gru 2019 | 22:45
0
Trochę jak z interpunkcją u Ciebie ?
14 gru 2019 | 23:11
0
Czy np.bez interpunkcji nie jesteś w stanie zrozumieć co serwus chce przekazać?najważniejsza jest treść!
15 gru 2019 | 02:46
0
Swoją drogą - napisać zdanie "Trochę jak z interpunkcją u Ciebie" i nie zakończyć go kropką... ;)
15 gru 2019 | 10:32
0
Tylko ty dajesz kropki przed emotką ?
15 gru 2019 | 11:58
0
Przeważnie nie daję. Ale nie obśmiewam wtedy (i nie tylko wtedy) cudzej interpunkcji. O ile mi wiadomo, nie istnieje zasada o niestosowaniu interpunkcji przed emotkami ;)
14 gru 2019 | 21:04
0
Dziwny klub ten Neapol, ale Milik w formie cieszy
14 gru 2019 | 21:01
Nie tylko Zieliński grał dzisiaj tragicznie. To co wyprawiał przez cały mecz Fabian Ruiz "wołało o pomstę do nieba". Allen miał być motorem napędowym Napoli ,a został szybko zmieniony ,bo niczego nie wnosił. Tak więc cała pomoc nie błyszczała do tego Insigne i Callejon są kompletnie bez formy to nie ma się co dziwić ,że nie idzie. Trzeba było nie oddawać Hamsika ,bo w Parmie nawet "emeryt" Gervinho pokazuje ,że wiek i zmęczenie to "stan umysłu" . Gdyby szczęście dopisało to jeszcze kilka razy mógł podwyższyć prowadzenie dla Parmy. Tak naprawdę to niewiele się zmienił od czasów gry dla Arsenalu. Cieszy forma Milika który kilka razy idealnie obsłużył kolegów idealnymi prostopadłymi podaniami ,które powinny zakończyć się golamii...no i sam strzelił ,chociaż niestety nic to nie dało.
0
Nie tylko Zieliński grał dzisiaj tragicznie. To co wyprawiał przez cały mecz Fabian Ruiz "wołało o pomstę do nieba". Allen miał być motorem napędowym Napoli ,a został szybko zmieniony ,bo niczego nie wnosił. Tak więc cała pomoc nie błyszczała do tego Insigne i Callejon są kompletnie bez formy to nie ma się co dziwić ,że nie idzie. Trzeba było nie oddawać Hamsika ,bo w Parmie nawet "emeryt" Gervinho pokazuje ,że wiek i zmęczenie to "stan umysłu" . Gdyby szczęście dopisało to jeszcze kilka razy mógł podwyższyć prowadzenie dla Parmy. Tak naprawdę to niewiele się zmienił od czasów gry dla Arsenalu. Cieszy forma Milika który kilka razy idealnie obsłużył kolegów idealnymi prostopadłymi podaniami ,które powinny zakończyć się golem...no i sam strzelił ,chociaż niestety nic to nie dało.
14 gru 2019 | 21:40
0
akurat Zieliński moim zdaniem zagrał nieźle, angażował się , dryblował, rozgrywał. Tylko niestety dobrej sytuacji w pierwszej połowie nie wykorzystał no i później ten poślizg.
0
Dokładnie wszystkie lepsze akcje przechodziły przez Zielińskiego. Balansem ciała potrafił minąć przeciwnika. Były momenty w tym meczu, że wykonywał sprint przez całe boisko do obrony zaraz był już z akcją pod bramka Parmy i na gazie powrót do obrony. Było widać, że w ostatnich minutach jest po prostu zajechany.
14 gru 2019 | 20:55