OD 10:00
Obejrzyj w
Sportowy Poranek
Subskrybuj
  • Czas na mecze polskich drużyn w el. Ligi Konferencji!
  • Zapowiadamy spotkania Pogoni i Lechii w Europie

Arsenal FC. Mesut Oezil prowadzi rozmowy z klubem MLS. Atrakcyjny pakiet w ofercie dla piłkarza Arsenalu

Media: Mesut Oezil prowadzi rozmowy z klubem MLS. Atrakcyjny pakiet w ofercie dla piłkarza Arsenalu
MDI / shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 5 sty 2021 | 21:53
Jak donosi Chris Wheatley z serwisu "Football.london", Mesut Oezil prowadzi rozmowy ws. zmiany barw klubowych. Pomocnik Arsenalu dostał ofertę od włodarzy D.C. United.
32-latek nie ma przyszłości w ekipie "Kanonierów". Jego kontrakt z klubem wygasa w czerwcu 2021 roku, jednak zawodnik może zapomnieć o tym, że pojawi się na boisku w barwach Arsenalu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Mikel Arteta skreślił pomocnika i nie zamierza mu dawać szansy na grę. Oezil kolejne spotkania śledzi z trybun, bo nie został zgłoszony do żadnych rozgrywek.
W związku z tym w mediach mnożą się doniesienia dotyczące przyszłości zawodnika. Gracz łączony jest przede wszystkim z Fenerbahce Stambuł. Według niektórych doniesień piłkarz już uzyskał porozumienie z tureckim zespołem, do którego miałby przenieść się w lecie.
Do gry o 32-latka włączył się jednak inny klub. Jak donosi Chris Wheatley z serwisu "Football.london", włodarze D.C. United starają się namówić pomocnika na grę w lidze MLS.
Jak Amerykanie chcą przekonać zawodnika? Według dziennikarza działacze zaoferowali Oezilowi atrakcyjny "pakiet" obejmujący ekspansję jego marki M10 w całych Stanach Zjednoczonych. Zawodnik mógłby dzięki pomocy klubu rozwinąć swój biznes.
W planach są takie działania jak wypuszczenie nowej linii produktów, wykorzystanie wizerunku piłkarza w kampaniach promocyjnych czy otworzenie kawiarni "39 Steps" na stadionie Audi Field.
Źródło: Football London

Dyskusja 6