Subskrybuj
  • Michniewicz ogłasza powołania do kadry!
  • Selekcjoner szykuje niespodzianki
  • Wiśniowski i Kapica analizują na gorąco

Arsenal odpadł z Pucharu Anglii! "Kanonierzy" nie oddali celnego strzału w meczu z drugoligowcem [WIDEO]

Matt Wilkinson / Press Focus
Autor: Maciej Pietrasik 9 sty 2022 | 20:02
W ostatnim niedzielnym spotkaniu trzeciej rundy Pucharu Anglii doszło do największej tego dnia sensacji. Z rywalizacją pożegnał się londyński Arsenal, który przegrał 0:1 z Nottingham Forest.
W starciu z zespołem z Championship podopiecznym Mikela Artety od początku nie było łatwo. Jeszcze w pierwszej połowie boisko z powodu urazu musiał opuścić Alvarez, którego zastąpił Tierney.
Goście nie mogli w żaden sposób sforsować dobrze zorganizowanej obrony gospodarzy. W pierwszej części spotkania żadna z drużyn nie oddała choćby celnego strzału na bramkę rywali.
Więcej działo się na szczęście w drugiej połowie. Znakomitą sytuację na gola miał Nketiah. Napastnik Arsenalu nie zdołał jednak celnie uderzyć głową z kilku metrów, posyłając piłkę obok słupka.
W odpowiedzi Garner próbował pokonać Leno uderzeniem z rzutu wolnego. Strzał był naprawdę dobry, ale interwencja golkipera gości okazała się jeszcze lepsza. Wydawało się, że wszystko zmierza w kierunku dogrywki.
Ostatnie minuty należały jednak do gospodarzy. W 83. minucie Yates dograł w pole karne z prawej strony boiska, z czego bez problemu skorzystał Grabban, dając zawodnikom z Nottingham upragnione prowadzenie.
Arsenal starał się jeszcze odrobić straty, ale nie przyniosło to efektu "Kanonierzy" nie zdołali wyrównać i sensacyjnie odpadli z Pucharu Anglii. Nottingham Forest zmierzy się natomiast w kolejnej rundzie z obrońcami tytułu, Leicester City.

Terminarz - Puchar FA

1640 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka i trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI