Arsenal przegrał z Leicester City! Jamie Vardy znów skarcił "Kanonierów" [WIDEO]

MB Media / Press Focus
Arsenal przegrał na własnym stadionie z Leicester City 0:1. Jedynego gola meczu strzelił Jamie Vardy.
Anglik rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się dopiero po godzinie gry. W 80. minucie wbił piłkę szczupakiem do bramki po dośrodkowaniu Cengiza Undera.
Vardy to prawdziwy specjalista od strzelania goli Arsenalowi. Do jego bramki trafił już po raz jedenasty. Przeciwko żadnemu rywalowi nie trafiał tak często.
Arsenal nie zachwycił. W pierwszej połowie "Kanonierzy" dochodzili do pozycji strzeleckich, ale po przerwie mieli z tym olbrzymi problem. Dość powiedzieć, że w drugiej odsłonie oddali zaledwie jedno uderzenie na bramkę Kaspera Schmeichela.
- Ależ temu Arsenalowi brakuje polotu. Jakiegoś niebanalnego rozegrania akcji, przyspieszenia. No od dawna dość ciężko się to ogląda - komentował Maciej Łuczak z TVP Sport.
Leicester dzięki zwycięstwu wskoczyło na czwarte miejsce w tabeli. W sześciu kolejkach drużyna Brendana Rodgersa uzbierała dwanaście punktów. Arsenal na razie ma dziewięć "oczek". W tabeli jest dziesiąty.
Marcin Karbowski25 Oct 2020 · 22:09