Arsenal wygrał z Molde w Lidze Europy. Rywale "Kanonierów" wbili sobie dwa gole [WIDEO]

Arsenal pokonał Molde w meczu Ligi Europy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1. Co ciekawe - goście zanotowali dwa trafienia samobjócze.
"Kanonierzy" po dwóch pierwszych kolejkach fazy grupowej Ligi Europy mieli na koncie komplet punktów. Podopieczni Mikela Artety byli wyraźnymi faworytami dzisiejszego stracia z Molde.
Spotkanie w Londynie przez pierwsze 45 minut nie układało się jednak po myśli "Kanonierów". W 21. minucie Ellingsen huknął nie do obrony i zawodnicy Molde niespodziewanie wyszli na prowadzenie.
Arsenal zdołał wyrównać w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Szybką kontrę gospodarzy wykończył Kristoffer Haugen, który niefortunnie interweniował i w efekcie skierował piłkę do własnej bramki.
W 62. minucie "Kanonierzy" mogli cieszyć się z kolejnego gola. I znów stało się to za sprawą trafienia samobójczego. Tym razem nie popisał się Sinyan.
Arsenal ostatecznie wygrał 4:1. Do siatki Molde trafiali jeszcze Pepe i Willock.
W inny meczu grupy B Rapid Wiedeń pokonał Dudalk 4:3.
Daniel Makarewicz05 Nov 2020 · 22:49