AS Monaco przegrało pierwszy mecz w sezonie. Rywal Radosława Majeckiego zawinił przy decydującym golu [WIDEO]

Nicolas Messyasz / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 19 wrz 2020 | 23:10
AS Monaco przegrało na wyjeździe z Rennes 1:2. Błąd przy decydującym golu popełnił rywal Radosława Majeckiego.
Polski bramkarz tym razem usiadł na ławce rezerwowych. W podstawowym składzie zastąpił go Benjamin Lecomte.
Spotkanie lepiej zaczęli goście z Księstwa. Monaco objęło prowadzenie w 28. minucie. Efektownym uderzeniem z ostrego kąta popisał się wtedy Wissam Ben Yedder.
Rennes zaczęło odrabiać straty dopiero w końcówce meczu. Sygnał dał Steven Nzonzi, który doprowadził do wyrównania w 81. minucie.
Decydujący gol padł już w doliczonym czasie gry. Płasko z dystansu kopnął Adrien Truffert. Lecomte był blisko skutecznej interwencji, ale odbił piłkę tak nieudolnie, że ta wtoczyła się do siatki pod jego pachą.
Rennes po dotychczas rozegranych meczach prowadzi w tabeli Ligue 1 - w czterech spotkaniach zdobyło dziesięć punktów. Monaco zgromadziło trzy "oczka" mniej. Na razie jest czwarte.

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start

Dyskusja 2

20 wrz 2020 | 00:25
0
nie przesadzajmy to nie był jakiś rażący błąd bramkarza
20 wrz 2020 | 01:03
0
Znaczy- takie sobie lekkie jaja robisz? Deszczu nie było, standardowy strzał - - - - w zasięgu ramion! - - - bramkarza. To co on ma bronić-żonę w markecie?