AS Monaco uratowało remis z PSV w eliminacjach LM. Równe szanse przed rewanżem [WIDEO]

ANP / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 02 Sie 2022 | 21:55
Bez zwycięzcy w pierwszym meczu AS Monaco z PSV Eindhoven w III rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. W Księstwie padł remis 1:1.
PSV objęło prowadzenie w końcówce pierwszej połowy. Luuk de Jong przyjął piłkę w polu karnym i wyłożył ją do Joeya Veermana. Ten z 16 metrów strzelił nie do obrony.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 80. minucie. Po rozegraniu rzutu wolnego piłka spadła na nogę Axela Disasiego. Ten z bliska wpakował ją do bramki.
Po remisie sytuacja przed rewanżem jest otwarta. Zwycięzca tej rywalizacji zagra o awans do Ligi Mistrzów z lepszym z pary Royale Union Saint-Gilloise - Rangers FC.