AS Roma. Jose Mourinho złożył deklarację ws. swojej przyszłości. "Nie ma żadnych wątpliwości"

Jose Mourinho złożył deklarację ws. swojej przyszłości. "Nie ma żadnych wątpliwości"
MB Media/Pressfocus
Autor: Marcin Karbowski 26 maj 2022 | 07:50
Jose Mourinho rozwiał wątpliwości w sprawie swojej przyszłości. Portugalczyk w przyszłym sezonie nadal będzie trenerem AS Romy.
Mourinho ma za sobą pierwszy sezon pracy w Rzymie. Okrasił go zwycięstwem w Lidze Konferencji. W finale jego drużyna wygrała z Feyenoordem 1:0.
Dalsza część tekstu pod wideo
W mediach pojawiało się wiele spekulacji na temat przyszłości Portugalczyka. Sam zainteresowany wyjaśnił je krótko po finale LK.
- Zostaję, nie ma żadnych wątpliwości. Niezależnie od plotek, chcę dalej pracować w Romie - zapowiedział Mourinho.
- Musimy dowiedzieć się, co nasi właściciele chcą zrobić w przyszłym sezonie. Ten to już historia. Możemy zbudować naprawdę mocną drużynę z uczciwymi profesjonalistami - dodał Portugalczyk.
- Oczywiście, że czuję się Romanistą. Taki jest mój sposób pracy. Jestem kibicem Porto, Interu, Chelsea, szaleję za Realem, teraz jestem kibicem Romy... Należę do wszystkich tych klubów. Teraz, z całym szacunkiem do pozostałych, jestem Romanistą w 100 procentach - podsumował Mourinho.
Portugalczyk w środę zdobył już piąte europejskie trofeum w swojej karierze. O tym, jakie legendy dzięki temu dogonił, piszemy TUTAJ.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: football-italia