AS Roma rozbiła rywali w Lidze Konferencji Europy. Nicola Zalewski znów pominięty [WIDEO]

AS Roma odniosła kolejne zwycięstwo pod wodzą Jose Mourinho. Tym razem "Giallorossi" wygrali w Lidze Konferencji Europy z CSKA Sofia.
Mecz na Stadio Olimpico rozpoczął się w dość zaskakujący sposób. Obrona AS Romy totalnie zaspała, a jej bierność wykorzystali piłkarze CSKA Sofia.
W roli głównej wystąpił Graham Carey. 32-latek z dziecinną łatwością przedarł się przez defensywę rywali i skierował piłkę do siatki.
Podopieczni Jose Mourinho podrażnieni ruszyli na przyjezdnych. Sygnał do odrabiania strat dał Lorenzo Pellegrini. Pomocnik popisał się przepięknym uderzeniem z linii pola karnego.
AS Roma na przerwę schodziła na prowadzeniu. W 38. minucie na listę strzelców wpisał się El Shaarawy.
Ostatecznie AS Roma wygrała 5:1. W 62. minucie do siatki ponownie trafił Pellegrini. W końcówce do siatki rywali trafiali jeszcze Mancini i Abraham.
Cały mecz na ławce rezerwowych spędził Nicola Zalewski. Reprezentant Polski wciąż czeka na swoją szansę od Jose Mourinho.
Daniel Makarewicz16 Sep 2021 · 22:52