AS Roma się nie zatrzymuje. Jose Mourinho chce kolejnego obrońcę, ostatnio grał w Borussii Dortmund

AS Roma się nie zatrzymuje. Jose Mourinho chce kolejnego obrońcę, ostatnio grał w Borussii Dortmund
Fred Rotgans / PressFocus
Autor: Hubert Kowalczyk 06 Sie 2022 | 10:54
AS Roma nie zakończyła jeszcze swojej aktywności na rynku transferowym. Nicolo Schira informuje, że włoski klub sonduje możliwość podpisania umowy z Danem-Axelem Zagadou.
AS Roma w trakcie letniego okienka przechodzi prawdziwą rewolucję. Do ekipy Jose Mourinho dołączyli między innymi Wijnaldum, Dybala i Matić, którzy zastąpili niechcianych zawodników.
Dalsza część tekstu pod wideo
Teraz Nicolo Schira informuje, że rzymianie interesują się kolejnym zawodnikiem. Na celowniku włoskiego klubu znalazł się Dan-Axel Zagadou.
Francuz w minionym sezonie grał dla Borussii Dortmund. Jego kontrakt wygasał jednak 30 czerwca 2022 roku i nie został przedłużony, w związku z czym obrońca stał się wolnym zawodnikiem.
Wspomniany włoski dziennikarz dodaje, że defensor ma sprecyzowane oczekiwania finansowe. 23-latek chce zarabiać 2,5 mln euro netto rocznie, a jego kontrakt miałby być ważny do 30 czerwca 2026 roku.
Jeśli Zagadou trafi do Rzymu, będzie szóstym piłkarzem pozyskanym przez AS Romę w trakcie letniego okienka. Do tej pory włodarze ze stolicy Włoch ściągnęli trzech zawodników na zasadzie wolnego transferu.
Źródło: Nicolo Schira

Dyskusja 20