AS Roma wygrała z Bologną. Cały mecz Skorupskiego

Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com
AS Roma pokonała przed własną publicznością Bologna FC 2:1 (0:0) w ostatnim meczu 24. kolejki włoskiej Serie A.
Na Stadio Olimpico całe zawody między słupkami gości zaliczył Łukasz Skorupski. Polskiego bramkarza, dziewięć minut po przerwie, zaskoczył z rzutu karnego Serb Aleksandar Kolarov. Niespełna dwadzieścia minut później podwyższył efektownym wolejem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Argentyńczyk Federico Fazio.
Sześć minut przed końcem kontaktowe trafienie uzyskał Nicola Sansone, ale "Rossoblu" nie byli już w stanie wyrównać i po dwunastej porażce w sezonie nadal otwierają strefę spadkową tabeli.
"Giallorossi" natomiast po jedenastym zwycięstwie w bieżących rozgrywkach przesunęli się na piąte miejsce w klasyfikacji.