AS Roma wywozi trzy punkty z Genui. Cztery gole na Stadio Luigi Ferraris

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 19 sty 2020 | 20:07
Genoa CFC przegrała przed własną publicznością z AS Romą 1:3 (1:2) w niedzielnym meczu 20. kolejki włoskiej ekstraklasy.
Na Stadio Luigi Ferraris przyjezdni objęli prowadzenie już w 6. minucie spotkania. Wówczas Cengiz Under wykorzystał podanie Justina Kluiverta i mocnym strzałem z dystansu pokonał Mattię Perina.
W 44. minucie Davide Biraschi popełnił błąd i niefortunnie wpakował piłkę do własnej siatki. Minutę później Lasse Schone zagrał do Gorana Pandeva, który zdobył bramkę kontaktową.
Wynik spotkania na 3:1 ustalił w 74. minucie Edin Dżeko. Bośniak przyjął prostopadłe podanie Lorenzo Pellegriniego i trafił w prawy dolny róg bramki.
Cały mecz na ławce rezerwowych rzymian przesiedział Filip Jagiełło. Polak w tym sezonie wystąpił w czterech ligowych meczach.
"Giallorossi" mają na koncie 38 punktów i zajmują 4. miejsce w tabeli Serie A. Zespół "Rossoblu" z dorobkiem 14 "oczek" plasuje się na 19. pozycji.

1500 PLN

TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA! 1500 PLN we wszystkich bonusach, w tym zakład bez ryzyka 231 PLN!

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start