Aston Villa zdeklasowała Fulham. To jedyna drużyna bez straconego gola w Premier League

MDI/shutterstock.com
Autor: Adam Nowacki 28 wrz 2020 | 20:41
Aston Villa pokonała Fulham (3:0) w pierwszym poniedziałkowym meczu Premier League.
Wydawało się, że starcie w Londynie będzie wyrównane. Na murawie zdecydowanie lepiej radzili sobie jednak goście.
Już w 4. minucie Jack Grealish wykorzystał świetne podanie Johna McGinna i wyprowadził Aston Villę na prowadzenie.
11 minut później McGinn zaliczył drugą asystę. Tym razem do Conora Hourihane’a, który strzałem w długi róg podwyższył na 2:0.
Trzecie trafienie ekipa z Birmingham dołożyła tuż po przerwie. W 48. minucie Hourihane dośrodkował z rzutu wolnego, a lot futbolówki sprytnie przeciął Tyrone Mings i było 3:0
Do końca meczu wynik się już nie zmienił. Aston Villa pokonała Fulham 3:0, po dwóch rozegranych spotkaniach ma na koncie komplet punktów i jako jedyna drużyna nie straciła jeszcze nawet gola.

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN