Asysta Arkadiusza Recy w Serie A! Polak otworzył koledze drogę do bramki [WIDEO]

Adam Starszyński / PressFocus
Arkadiusz Reca zanotował pierwszą asystę w tym sezonie. Polak błysnął w spotkaniu z Sassuolo.
26-latek w letnim okienku transferowym zmienił klub. Spezia zdecydowała się wypożyczyć zawodnika Atalanty.
Reca przegapił początek sezonu z powodu kontuzji. Dziś zanotował dopiero piąty występ w bieżących rozgrywkach.
Spotkanie z Sassuolo nie zaczęło się dla niego najlepiej. Polak szybko wpisał się do sędziowskiego protokołu, bowiem już w 1. minucie obejrzał żółtą kartkę za faul.
To jednak dzięki jego podaniu Spezia wyszła na prowadzenie. W 35. minucie Reca wyłożył piłkę do Reya Manaja, który z najbliższej odległości otworzył wynik meczu.
Ostatecznie Spezia zremisowała 2:2. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Emmanuel Gyasi i dwukrotnie Giacomo Raspadori.
Adam Kłos05 Dec 2021 · 15:47
Źródło: Twitter