Asysta Kamila Grosickiego! Polak odwdzięczył się za otrzymaną szansę

Russell Hart / Focus Images / MB Media / PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 19 sty 2021 | 20:14
Piłkarze West Hamu wygrali z West Bromwich Albion 2:1 (1:0) w meczu Premier League. Asystę w tym spotkaniu zanotował Kamil Grosicki.
Na boisku w Londynie od pierwszego gwizdka wybiegło dwóch Polaków. Bramki "Młotów" strzeże Łukasz Fabiański, z kolei w ekipie "The Baggies" na skrzydle biega Kamil Grosicki.
32-latek dał o sobie znać w 12. minucie spotkania. Polak zakręcił rywalem w polu karnym i wystawił piłkę do Pereiry. Ten uderzył jednak nad poprzeczką. W 20. minucie czujność zachował za to Fabiański. Ogbonna był bliski tego, by trafić do własnej bramki.
Gospodarze wyszli na prowadzenie w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Wówczas piłkę do siatki skierował Jarrod Bowen. Spory błąd przy tym popełnił "Grosik", który nie zdążył za Coufalem. Czech w efekcie zanotował asystę.
Ekipa "The Baggies" odpowiedziała tuż po przerwie. Udział w bramkowej akcji miał Kamil Grosicki. To on dograł do Pereiry, który ruszył do przodu i mocnym uderzeniem pokonał Fabiańskiego.
Dla 32-latka to pierwsza asysta w tym sezonie Premier League.
W 66. minucie Antonio urwał się obrońcy, znalazł miejsce na piątym metrze i uderzył z powietrza. Piłka po chwili ugrzęzła w siatce.
"Grosik" na boisku przebywał do 70. minuty. Wówczas Sam Allardyce postanowił dokonać zmiany. W miejsce Polaka pojawił się Furlong.
Do końca wynik nie uległ już zmianie. "Młoty" wygrały 2:1 i plasują się na 9. lokacie w tabeli Premier League. Ekipa WBA zajmuje 19. miejsce.
2 - 1
19 sty 2021 | 19:00 (zakończony)

Przebieg meczu

45'
1'
51'

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

0
Prawdziwa maestria w wykonaniu reprezentanta Polski. Genialne zagranie. Niby tak proste, ale to są właśnie te detale, o których zawsze wspomina Tomasz H.
19 sty 2021 | 20:52
0
Wspaniała asysta, nigdy jej nie zapomnę
20 sty 2021 | 01:00
0
Wygralby plebiscyt na najbrzydsza asyste roku w PL :)
19 sty 2021 | 20:41
0
mmm asysta pizdę lizać, Grosik minął kilku typa, gościu tylko musiał nogę dostawić
20 sty 2021 | 01:02
0
w sumie to strzelec sam sobie tu asystowal....
19 sty 2021 | 20:46
0
A Krzysiu nawet karnego nie potrafi wykorzystać , właśnie przed chwilą zjebał 11stke, jak mi spierdoli kupon to ma Liścia, może się w końcu obudzi 😂😂😂
20 sty 2021 | 01:01
0
Jak obstawiasz herthe to zawsze typuj odwortnie jak zamierzales :)
0
Nie chcę mówić że Grosicki to jakiś super zawodnik ale w Premier League w takim WBA nadaje się do pierwszego składu
19 sty 2021 | 21:18
0
Jak co dalej wyciągnęli go z szafy żeby pokazać i opchnac na godziwych warunkach albo wypożyczyć minum za 70 procent pokrycia pensji
19 sty 2021 | 21:03
0
"Ta Asysta Grosickiego to ładnie brzmi, ale tak bardziej do zaliczenia z punktu statystycznego, bo wielkiego udziału przy tym golu to on nie miał :)" A meczyki tytuł jakby strzelił bramkę na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry chwilę po wejściu na boisko z ławki.
20 sty 2021 | 00:58
0
Moim zdaniem nazywanie tego podania asysta to glupota.
19 sty 2021 | 22:50
0
Panowie z meczykow, to nie jest asysta. To jest gol po indywidualnej akcji. Niepojęte ze ktoś może uznać to za asystę
20 sty 2021 | 00:55
0
No dokladnie.
19 sty 2021 | 22:37
0
Mało spektakularna ale asysta to asysta.
20 sty 2021 | 00:56
0
To taaka typowa asysta polskiego pilkarza zagranica :) na bezrybiu i rak ryba...
19 sty 2021 | 20:57
0
Jaka asysta przejdzie do historii piłki nożnej:)
0
Nie no, bez jaj. Taka asysta jak Z koziej dupy trąba.
19 sty 2021 | 20:39
0
W obronie fatalnie zagrał, zresztą 1 bramka padła po jego błędzie
20 sty 2021 | 01:04
0
O widze ogladales mecz, ja tez. Nawet dwie bramy zawali. Next match he will be sitting on bench
19 sty 2021 | 20:25
0
Przecież to nie była asysta.
20 sty 2021 | 03:27
0
Fajnie, szkoda tylko, że w obronie odpuszcza i przyczynia się do utraty bramek, a tak właśnie było i to już drugi raz mu się zdarza.
19 sty 2021 | 20:37
0
A nowy selekcjoner już pewnie przygląda się naszym piłkarzom😁
0
Z takimi leszczami na skrzydłach jak Grosicki to my sobie możemy o Puchar wójta grać co najwyżej. Uwielbiam kiedy nasze media pierdziela głupoty i jarają się takim czymś, bo nie ma czym.
19 sty 2021 | 21:12
Wyzywają go od leszczów, a prawda jest taka, że to i tak nasz najlepszy skrzydłowy i to już od kilku lat. Większość polskich piłkarzy chciałaby osiągnąć w karierze tyle, co Grosicki.