Asysta Pawła Dawidowicza w Serie A! Obrońca błysnął przed zgrupowaniem reprezentacji Polski [WIDEO]

Paweł Dawidowicz zanotował asystę w meczu Serie A. Hellas Verona przegrał jednak 1:3 z Sampdorią.
Pierwsza połowa była indywidualnym popisem Manolo Gabbiadiniego. 31-latek otworzył wynik spotkania w 24. minucie.
Niedługo potem Włoch skompletował dublet. Tym razem snajper popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu.
Hellas w 89. minucie zdobył bramkę kontaktową. Po wrzutce z rzutu rożnego Paweł Dawidowicz zgrał piłkę głową do Davide Faraoniego, który trafił do siatki.
W doliczonym czasie gry Sampdoria zadała trzeci cios. Wynik meczu ustalił Alessandro Zanoli. Po porażce Dawidowicz i spółka zajmują 18. miejsce w tabeli.
Teraz stoper może skupić się na grze w reprezentacji Polski. 27-latek został powołany do kadry na mecze z Czechami i Albanią.
Adam Kłos19 Mar 2023 · 14:34