Asysta Piotra Zielińskiego w Serie A! Podanie Polaka przy kapitalnym golu Kwaracchelii [WIDEO]

Nicolo Campo/Pressfocus
Napoli pewnie wygrało z Torino 3:1. Przy jednej z bramek asystował Piotr Zieliński.
Podopieczni Luciano Spallettiego szybko udowodnili swoją wyższość nad rywalami. Już w 7. minucie Mario Rui urwał się na lewym skrzydle, dośrodkował do Zambo Anguissy, a ten głową skierował piłkę do bramki.
W 12. minucie Zambo Anguissa skompletował dublet. Pomocnik przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, po czym pokonał Vanję Milikovicia-Savicia.
W 37. minucie Napoli trafiło na 3:0. Piotr Zieliński podał do Chwiczy Kwaracchelii, który popisał się kapitalnym rajdem zakończonym skutecznym strzałem.
Dla Zielińskiego była to już czwarta asysta w tym sezonie Serie A. Polak spędził dziś na murawie 62 minuty.
Napoli pokonało Torino 3:1. Jedynego gola dla gości z Piemontu strzelił Antonio Sanabria. Po zwycięstwie podopieczni Luciano Spalettiego nadal zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Torino jest dziewiąte.
Adam Kłos01 Oct 2022 · 15:45