Athletic w finale Superpucharu Hiszpanii! Baskowie odwrócili wynik w starciu z Atletico Madryt [WIDEO]

Athletic w finale Superpucharu Hiszpanii! Baskowie odwrócili wynik w starciu z Atletico [WIDEO]
Autor: Adam Kłos 13 sty 2022 | 21:52
Athletic Club awansował do Superpucharu Hiszpanii. W półfinale podopieczni Marcelino wygrali z Atletico Madryt 2:1.
Już w pierwszej minucie spotkania piłka zatrzepotała w siatce Athletiku. Gol Joao Felixa nie został jednak uznany, ponieważ Portugalczyk złamał linię spalonego.
W 11. minucie dobrą okazję na zdobycie bramki miał Inaki Williams. Hiszpan odnalazł się w polu karnym, ale nie zdołał pokonać Jana Oblaka.
Po energetycznym początku spotkania emocje nieco opadły. W kolejnych minutach obie drużyny miały problem z konstruowaniem ciekawych sytuacji podbramkowych. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.
Po przerwie wynik spotkania otworzył... Unai Simon. Bramkarz Athletiku pechowo skierował piłkę do własnej bramki.
W 64. minucie Jan Oblak zanotował kapitalną interwencję. Golkiper "Atleti" z trudem obronil uderzenie głową Inigo Martineza.
Madrytczycy jednak kompletnie spuścili z tonu po strzeleniu gola. Podopieczni "Cholo" skupili się jedynie na defensywie i to się na nich zemściło. W 77. minucie do remisu doprowadził Yeray Alvarez. Cztery minuty później na 2:1 trafił Nico Williams. Oba trafienia padły po zagraniach z rzutu rożnego.
Mistrzowie Hiszpanii już nie zdołali doprowadzić do remisu. Jeszcze w doliczonym czasie gry Jose Gimenez wyleciał z boiska za brutalny faul na Martinezie.
Baskowie dowieźli jednobramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka. W finale rywalem Athletiku będzie Real Madryt. Decydujący mecz o trofeum odbędzie się w niedzielę.
1 - 2
13 sty 2022 | 20:00 (zakończony)

Przebieg meczu

46'
(M. Llorente)
51'
R. de Paul
62'
Unai Simon Mendibil
Mikel Vesga Arruti
(Oier Zarraga Egana)
71'
(A. Correa)
75'
(M. Balenziaga)
77'
81'
83'
90'
90'
1'
I. Williams
90'
3'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 58

13 sty 21:53
0
Jestem ciekaw gdzie teraz jest ten debil atletetico który od kilku tygodniu głosi tutaj ze Atletico zdobedzie mistrza xd
13 sty 21:58
0
Schowal sie do piwnicy i pewnie obmysla co napisac.
0
Pewnie teraz "piję żeby zapomnieć" 🤣
13 sty 22:03
0
Jest jest :) Tylko już zdążył zmienić zdanie i stać się kibicem Bilbao przegryw jeden xdd
13 sty 22:17
0
Tego przegrywa atetetico nalezy olac bo nie warto odpowiadac na jego glupie komentarze.
13 sty 23:27
0
Według mnie czasami można z nim podyskutować, bo śmieszny jest. Humor poprawia.
14 sty 07:40
0
Ja z nim nie dyskutuje bo nie ma sensu. On nie wie co to znaczy miec szacunek do rywala.