Athletic w finale Superpucharu Hiszpanii! Baskowie odwrócili wynik w starciu z Atletico Madryt [WIDEO]

Athletic w finale Superpucharu Hiszpanii! Baskowie odwrócili wynik w starciu z Atletico [WIDEO]
Autor: Adam Kłos 13 Sty 2022 | 21:52
Athletic Club awansował do Superpucharu Hiszpanii. W półfinale podopieczni Marcelino wygrali z Atletico Madryt 2:1.
Już w pierwszej minucie spotkania piłka zatrzepotała w siatce Athletiku. Gol Joao Felixa nie został jednak uznany, ponieważ Portugalczyk złamał linię spalonego.
W 11. minucie dobrą okazję na zdobycie bramki miał Inaki Williams. Hiszpan odnalazł się w polu karnym, ale nie zdołał pokonać Jana Oblaka.
Po energetycznym początku spotkania emocje nieco opadły. W kolejnych minutach obie drużyny miały problem z konstruowaniem ciekawych sytuacji podbramkowych. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.
Po przerwie wynik spotkania otworzył... Unai Simon. Bramkarz Athletiku pechowo skierował piłkę do własnej bramki.
W 64. minucie Jan Oblak zanotował kapitalną interwencję. Golkiper "Atleti" z trudem obronil uderzenie głową Inigo Martineza.
Madrytczycy jednak kompletnie spuścili z tonu po strzeleniu gola. Podopieczni "Cholo" skupili się jedynie na defensywie i to się na nich zemściło. W 77. minucie do remisu doprowadził Yeray Alvarez. Cztery minuty później na 2:1 trafił Nico Williams. Oba trafienia padły po zagraniach z rzutu rożnego.
Mistrzowie Hiszpanii już nie zdołali doprowadzić do remisu. Jeszcze w doliczonym czasie gry Jose Gimenez wyleciał z boiska za brutalny faul na Martinezie.
Baskowie dowieźli jednobramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka. W finale rywalem Athletiku będzie Real Madryt. Decydujący mecz o trofeum odbędzie się w niedzielę.

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
835 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 35 pln freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny