Atletico Madryt. Diego Simeone: Graliśmy tak, jak chcieliśmy

Diego Simeone: Graliśmy tak, jak chcieliśmy
Leonard Zhukovsky / shutterstock.com
Atletico Madryt pokonało u siebie Getafe CF 1:0 w ostatnim meczu 1. kolejki hiszpańskiej La Liga. Diego Simeone, trener "Rojiblancos" był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w pierwszych trzech kwadransach.
W 23. minucie, po dośrodkowaniu Kierana Trippiera, gola głową strzelił Alvaro Morata. - Rozegraliśmy dobrą pierwszą połowę i poprowadziliśmy mecz w takim kierunku, w którym chcieliśmy. Częściej atakowaliśmy ze strony Trippiera niż Lodiego i w ten sposób udało nam się zdobyć bramkę - powiedział Simeone, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.
Argentyńczyk ocenił debiut w "Rojiblancos" pozyskanego z Tottenhamu Hotspur Trippiera. - Zagrał bardzo dobrze. Jego dośrodkowanie do Moraty było świetne. Morata jest specjalistą w takich sytuacjach, a on go dobrze wypatrzył - podkreślił.
Zadowolenia nie krył też strzelec gola. - Najważniejsze, że wygraliśmy. Naprawdę istotne było pokonanie zespołu, z którym grało się bardzo trudno - stwierdził Morata.
Kamil Kaczmarek19 Aug 2019 · 08:56