Atletico Madryt liderem La Liga. Mistrzowie Hiszpanii lepsi od Elche [WIDEO]

kivnl / shutterstock.com
Autor: Wojciech_Falenta 22 sie 2021 | 21:32
Atletico Madryt pokonało przed własną publicznością Elche 1:0 w meczu drugiej kolejki La Liga. Podopieczni Diego Simeone awansowali na pierwsze miejsce w tabeli przed wieczornym spotkaniem Realu Madryt z Levante.
Jedyną bramkę zawodów strzelił pod koniec pierwszej połowy Angel Correa, który wykorzystał fatalny błąd bramkarza rywali - doświadczonego wychowanka Realu Madryt, Francisco Casilli.
Dla Correi było to trzecie trafienie w drugim występie w tym sezonie. Przed tygodniem jego dwa gole zapewniły Atletico wyjazdowe zwycięstwo nad Celtą Vigo.
Mistrzowie Hiszpanii, którzy zagrali na własnym stadionie w obecności kibiców po raz pierwszy od marca ubiegłego roku, nie zachwycili, ale ostatecznie bez większych problemów dowieźli skromne prowadzenie do końca meczu.
W następny weekend Atletico podejmie u siebie zwycięzcę ostatniej edycji Ligi Europy - Villarreal.
1 - 0
22 sie 2021 | 19:30 (zakończony)

Przebieg meczu

39'
A. Correa
63'
(P. Milla)
85'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI