Atletico Madryt odpadło z Pucharu Króla. Kibice Realu Sociedad "zrobili Poznań" [WIDEO]

Atletico Madryt odpadło z Pucharu Króla. Mistrzowie Hiszpanii przegrali na wyjeździe z Realem Sociedad San Sebastian 0:2.
Gospodarze objęli prowadzenie w 33. minucie. W pole karne dośrodkował Zaldua, a Januzaj strzałem głową pokonał Oblaka. Kibice świętowali gola w sposób znany także z polskich trybun.
Real Sociedad zwycięstwo przypieczętował zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. Drugi cios zadał Alexander Sorloth.
Diego Simeone próbował zmienić oblicze gry zmianami. Na boisku pojawili się m.in. Suarez, Cunha i Lemar, ale niczego nie wskórali. Goście przez całą drugą połowę oddali zaledwie jeden celny strzał na bramkę.
Marcin Karbowski19 Jan 2022 · 23:06