Atletico Madryt pokonało Espanyol. Piłkarze Diego Simeone odrobili straty

daykung / Shutterstock
Autor: Mateusz Jagniaciak 10 lis 2019 | 18:24
Atletico Madryt pokonało u siebie Espanyol Barcelona 3:1 (1:1) w trzecim niedzielnym spotkaniu 13. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Wanda Metropolitano prowadzenie "Papużkom" do przerwy zapewnił efektownym uderzeniem z dystansu Sergi Darder. Już w doliczonym czasie pierwszej połowy wyrównał efektownym lobem Argentyńczyk Angel Correa.
Niespełna kwadrans po zmianie stron skutecznym strzałem pod poprzeczkę w sytuacji sam na sam popisał się Alvaro Morata. Losy konfrontacji rozstrzygnął w doliczonym czasie gry Koke, wykorzystując asystę Diego Costy. "Rojiblancos" po szóstym zwycięstwie w sezonie awansowali na trzecie miejsce w tabeli.
Drużyna z Katalonii doznała natomiast trzeciej porażki z rzędu i pozostała na przedostatniej lokacie w klasyfikacji.