Atletico Madryt przełamuje złą serię. Joao Felix pieczętuje wygraną nad Villarreal [WIDEO]

Perez Meca / PressFocus
Autor: Wojciech_Falenta 28 lut 2021 | 22:59
Atletico Madryt pokonało na wyjeździe Villarreal 2:0 w wieczornym meczu La Liga. Podopieczni Diego Simeone umocnili się na prowadzeniu w tabeli hiszpańskiej ekstraklasy.
Aż kilka minut trzeba było czekać, zanim uznana została pierwszego dzisiejszego wieczoru bramka w spotkaniu na Estadio de la Ceramica. Ostatecznie, po uderzeniu Stefana Savicia i obronie Sergio Asenjo piłkę do własnej siatki niefortunnie skierował lewy obrońca gospodarzy, Alfonso Pedraza.
Atletico objęło prowadzenie w pierwszej, a następnie rozstrzygnęło losy meczu w drugiej połowie. Wynik spotkania, po złym wybiciu piłki przez Pau Torresa, ustalił wprowadzony na boisko dopiero w przerwie Joao Felix.
Villarreal, który pozostaje bez ligowej wygranej od początku stycznia, nie miał szczęścia również w końcówce meczu, kiedy w poprzeczkę trafił piłką rezerwowy Alex Baena. W ostatnich minutach spotkania efektowną paradą popisał się również bramkarz Atletico - Jan Oblak.
Dzięki kompletowi punktów “Los Colchoneros”, którzy zwyciężyli w zaledwie jednym z pięciu poprzednich meczów we wszystkich rozgrywkach, powiększyli swoją przewagę na czele tabeli La Liga do pięciu punktów, mając na koncie o jedno rozegrane spotkanie mniej od drugiej w klasyfikacji Barcelony.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 9

28 lut 2021 | 23:01
0
W końcu ważne 3 punkty na przełamanie.
28 lut 2021 | 23:03
0
Brawo Atleti! Wszystko wrocilo na swoje tory :)
28 lut 2021 | 23:12
0
Ja tu w grze Atleti nie widziałem żadnych pozytywów oprócz wejścia J. Felixa. Oni grają tak jakby im piłka przeszkadzała. Jedyni zawodnicy zasługujący na słowa uznania to Jan Oblak i Joao, reszta gra lipę. To za mało na mistrza La Liga, zdecydowanie za mało na Champions League. Za tydzień derby Madrytu i nie widzę tego za dobrze. Obym się mylił.
28 lut 2021 | 23:18
0
Ogólnie to co oni graja to kryminał i aż w oczy kole strategia. Nie nawidzę takiej gry i dlatego LM na pewno nie wygrają i ligi tez mają sporę szanse przejebać :P Nie wygrasz całego sezonu broniąc sie
1 mar 2021 | 05:10
0
Nic wygrają bo ty nie lubisz ich stylu gry? Aha
1 mar 2021 | 10:28
0
Nie, nie o to mi chodziło. Oni graja minimalizm. Nie atakują żeby strzelić 2 bramki tylko bornia się i może uda się jedna kontra i bronia wyniku. W tym sensie i to może się zemścic.
28 lut 2021 | 23:41