Atletico Madryt wygrało czwarty mecz z rzędu w La Liga. Kuriozalny gol Joao Felixa [WIDEO]

Perez Meca / PressFocus
Atletico Madryt kontynuuje zwycięską passę. Piłkarze Diego Simeone wygrali z Cadiz 2:1.
Atletico objęło prowadzenie w kuriozalnych okolicznościach. W 3. minucie bramkarz Cadiz Jeremias Ledesma podał piłkę pod nogi Joao Felixowi, a ten nie miał problemu z zamienieniem prezentu na gola.
Goście wyrównali tuż przed zakończeniem pierwszej połowy. Dośrodkowanie z lewego skrzydła strzałem głową wykończył Negredo.
Atletico strzeliło zwycięskiego gola w W 68. minucie. Trzy punkty mistrzom Hiszpanii zapewnił Rodrigo de Paul.
Gospodarze dzięki czwartemu zwycięstwu z rzędu awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Cadiz jest osiemnasty.
Marcin Karbowski11 Mar 2022 · 23:17