Bayern. Julian Nagelsmann skomentował negocjacje ws. Roberta Lewandowskiego. "Taki jest mój punkt widzenia"

Julian Nagelsmann skomentował negocjacje ws. Roberta Lewandowskiego. "Taki jest mój punkt widzenia"
Ulrich Hufnagel / Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 29 kwi 2022 | 13:37
W czwartek Pini Zahavi spotkał się z władzami Bayernu, rozmawiając o przyszłości Roberta Lewandowskiego. Na konferencji prasowej przed meczem z Mainz do sprawy odniósł się Julian Nagelsmann.
"Die Roten" nie zamierzają na razie zgadzać się na sprzedaż Polaka w letnim okienku transferowym. Taka postawa miała mocno zirytować "Lewego", który chciałby, aby jego przyszłość wyjaśniła się jak najszybciej. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
W niemieckich mediach pojawiały się ostatnio doniesienia, jakoby napastnik nie był do końca zadowolony ze współpracy z Julianem Nagelsmannem. Niemiecki szkoleniowiec jest regularnie pytany o Lewandowskiego.
Tak było też na konferencji prasowej przed weekendowym spotkaniem z Mainz. Trener Bayernu przedstawił jasne stanowisko w całej sprawie.
- Dla klubu zawsze jest dobrze mieć bezpieczeństwo planowania. Chciałbym, abyśmy doszli do porozumienia z Lewandowskim i żeby przedłużył umowę. Taki jest mój punkt widzenia - powiedział Nagelsmann.
- Haaland? Nie można porównywać jego oraz Lewandowskiego. To zupełnie różne typy piłkarzy - odparł szkoleniowiec, gdy zapytano go o Norwega.
Mecz Mainz z Bayernem zaplanowano na sobotę, na 15:30. Nagelsmann zapowiedział kilka zmian w wyjściowej jedenastce. Zabraknie między innymi Thomasa Muellera. Lewandowski powinien jednak zagrać od pierwszej minuty.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: fcbayern.com

Dyskusja 4